Aksident tragjik në Fier, vdes në ditën e dasmës 24 vjecari

 :: Zone e Lire :: Lajme

Shko poshtë

Aksident tragjik në Fier, vdes në ditën e dasmës 24 vjecari

Mesazh nga Erisa1 prej Sat 24 Apr 2010 - 2:33

Aksident tragjik në Fier, vdes në ditën e dasmës 24 vjecari

FIER-
Vdes tragjikisht në ditën e dasmës një 24 vjecar, si pasojë e një
aksidenti automobilistik të ndodhur pasditen e sotme. Ngjarja tragjike
ka ndodhur në aksin Fier-Patos kur 24 vjecari, Axhem Resuli, kthehej
nga xhirimi i kripit të dasmës në Apolloni.

Burime nga policia
bëjnë të ditur se aksidenti ka ardhur si rezultat i një parakalimi të
gabuar të makinës me të cilën udhëtonte 24 vjecari cka ka sjellë
përplasjen me një kamion që vinte në drejtimin tjetër.

Mësohet
se viktima udhëtonte vëtëm në njërin automjet dhe nusja e tij me një
automjet tjetër. Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur forcat e
policisë për të nisur hetimet, ndërsa i riu nuk ka mundur ti mbijetojë
plagëve të marra.
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Zone e Lire :: Lajme

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi