Dënohet se puthi në ballë një vajzë 13 vjeçe

 :: Zone e Lire :: Lajme

Shko poshtë

Dënohet se puthi në ballë një vajzë 13 vjeçe

Mesazh nga Vizitor prej Sat 1 May 2010 - 18:27

Dënohet se puthi në ballë një vajzë 13 vjeçe

Maj 1st, 2010

Dhjetë muaj burg për një shqiptar 48- vjeçar, sepse kishte puthur një vajzë 13 vjeçe në ballë.
Ndonëse “krimi” duket qesharak, kjo ngjarje është kualifikuar nga togat e zeza italiane si ngacmim seksual dhe kryerje veprash të turpshme me të mitur.
Ashtu që Gjykata e Savonas në Itali ia ka caktuar
dënimin emigrantit shqiptar S.G., që do ta mbajë atë në qeli për dhjetë muajt e ardhshëm të jetës së tij.E përpos qelisë, ai do të mbajë dhe turpin e njollën e akuzës së rëndë, paçka
se vetë ai këmbëngul se gjithçka ishte vetëm një puthje në ballë.
Në fakt, edhe gjyqtarja e çështjes, Donatella Aschero, e ka pranuar se
48-vjeçari thjeshtë ka puthur në ballë vogëlushen 13 vjeçare, kurse prokuroria
ka shtuar se veç puthjes, i pandehuri i ka ledhatuar edhe flokët
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dënohet se puthi në ballë një vajzë 13 vjeçe

Mesazh nga Erisa1 prej Sat 1 May 2010 - 19:57

Ndoshta ngaqe ishte shqipetar dhe mori kete denim se nuk eshte asgje te puthesh nje vajze ne balle.
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Zone e Lire :: Lajme

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi