Skandal në SHBA, Obama tradhton gruan e tij me sekretaren

 :: Zone e Lire :: Lajme

Shko poshtë

Skandal në SHBA, Obama tradhton gruan e tij me sekretaren

Mesazh nga Vizitor prej Sat 1 May 2010 - 18:30

Skandal në SHBA, Obama tradhton gruan e tij me sekretaren

Plas skandali i radhës me presidentët e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, pas seks-gejtit të Bill Klintonit me sekretaren e tij është dhe presidenti aktual Barack Obama që ia ka “dredhur” të shoqes.
Kështu edhe njerëzit me ngjyrë nuk bëjnë përjashtim nga të bardhët në
çrregullimet e raporteve bashkëshortore, të paktën sikundër shkruan sot National
Enquirer e cila raporton se Obama tradhton gruan e tij Michell me 36 vjeçaren
Vera Baker.
National Enquirer raporton se Vera Baker ka punuar për vite me Barack Obama,
në ngritjen e fondeve për fushatën e tij zgjedhore (duke përfshirë edhe
presidencën): Gjithashtu, në vitin 2004 kishte një marrëdhënie me presidentin
aktual amerikan. Për më tepër, Zonja e Parë Michelle e zbuloi këtë tradhti
atëherë dhe e fali burrin.
Por tani sipas National Enquirer lidhja midis Baker dhe Obama vazhdon ende
duke iu referuar dëshmisë së një shoferi taksie që ka shoqëruar Obama dhe Baker
në një hotel, ku të dy do të kalonin natën së bashku.
Kjo konfirmohet edhe nga një burim i besuar në mesin e stafit të Presidentit,
si dhe nga një video kamera survejimi e hotelit.
Nëse “bomba”e lëshuar nga National Enquirer është e vërtetë, padyshim është
një nga lajmet më të bujshme të vitit.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Zone e Lire :: Lajme

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi