Gjendet i vdekur avokati i Majkëll Xheksonit

 :: Zone e Lire :: Lajme

Shko poshtë

Gjendet i vdekur avokati i Majkëll Xheksonit

Mesazh nga Vizitor prej Mon 3 May 2010 - 2:21

Gjendet i vdekur avokati i Majkëll Xheksonit

Los Anxhelos, 2 maj, NOA - Ish-avokati i mbretit të muzikës
pop Majkëll Xhekson, Piter Lopez është gjetur i vdekur në shtëpinë e
vet në Los Anxhelos në Kaliforni. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e
djeshme, shkruan "Sky news".
Policia tha se Lopez, i cili ishtei martuar ma aktoren Ketrin Bah, dyshohet të ketë kryer vetëvrasje.
"Fqinji i tij ka thënë se ka dëgjuar të shtëna dhe se dikush ka gjetur trupin e Lopez", ka deklaruar policia pa dhë detaje të
tjera.
Lopez ka qenë avokat i Xheksonit për disa vite.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Zone e Lire :: Lajme

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi