Vranë vajzën dhe hëngrën kufomën, dënohen autorët në Rusi

 :: Zone e Lire :: Lajme

Shko poshtë

Vranë vajzën dhe hëngrën kufomën, dënohen autorët në Rusi

Mesazh nga Interesant prej Wed 5 May 2010 - 5:24

05 MAY 2010 16:59


Një Gjykatë ruse në Shën Peterburg shpalli dënimin për dy persona të cilët akuzohen se kanë vrarë në mënyrë çnjerëzore një studente dhe kufomën e saj e kanë shërbyer si suhqim për darkë. (NE FOTO: Viktima e krimit)
Dy aytorët e ngjarjes u dënuar përkatësisht me 18 dhe 19 vite burbim pasi u shpallën fajtorë nga gjykata për krimin e kryer.
Sipas gjykatës, ngjarja ndodhi në vitin 2009, kur dy studentët e mbytën viktimën në një vaskë dhe më pas kufomën e saj e copëtuan duke ia shërbyer si ushqim për darkë shoqes së tyre të dhomës.
Gjykata dha se dy autorët e ngjarjes, kanë ngrënë pjesë të trupit të viktimës. Krimi është kryer ndërsa autorët po dëgjonin muzikë metal në zë të lartë, siç thanë dëshmitarët. (Lajmifundit)
avatar
Interesant
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1110
 <b>Piket</b> Piket : 1115
Regjistruar : 24/10/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Peja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vranë vajzën dhe hëngrën kufomën, dënohen autorët në Rusi

Mesazh nga Vizitor prej Wed 5 May 2010 - 5:27

o zot qfar nuk ndodh
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vranë vajzën dhe hëngrën kufomën, dënohen autorët në Rusi

Mesazh nga Geri prej Wed 5 May 2010 - 5:28

Obobo ca bohet,jan kthy njerzit ne kafsh tashme s'ka me nejrz normal ca nuk bohet,a kan zemer a skan a jan njerz a cfar jan tupr kush i degjo dhe i shikon

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vranë vajzën dhe hëngrën kufomën, dënohen autorët në Rusi

Mesazh nga Interesant prej Wed 5 May 2010 - 5:30

dhe ne fund cfar behet denohet me 18 ose 19 vjet burgim, asgje fare, cfar gjykate e shendosh, po keta njerez duhet ekzekutuar menjehere, nuk duhet t'i lene te jetojne me ... Po me kriminel jane keta gjykates sesa keta qe kane kryer kete veper!
avatar
Interesant
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1110
 <b>Piket</b> Piket : 1115
Regjistruar : 24/10/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Peja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vranë vajzën dhe hëngrën kufomën, dënohen autorët në Rusi

Mesazh nga Arla prej Wed 5 May 2010 - 5:32

Nuk ka asgje per tu habitur, egzistojne kanibalet.
avatar
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vranë vajzën dhe hëngrën kufomën, dënohen autorët në Rusi

Mesazh nga Geri prej Wed 5 May 2010 - 5:34

C'ja u bonte mir Enver Hoxha,direkt me varje ata qe vrasin ,kriminela,kafsh sjan njerz amon.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vranë vajzën dhe hëngrën kufomën, dënohen autorët në Rusi

Mesazh nga Interesant prej Wed 5 May 2010 - 5:35

po ashtu eshte lal vrasesi per te vrarin, se ky kur lirohet pas 18 viteve mendon se do dal i permiresuar dhe normal me edukat dhe i penduar per ate qe ka bere, asesi , ai prap do vazhdon traditen e vjeter .
avatar
Interesant
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1110
 <b>Piket</b> Piket : 1115
Regjistruar : 24/10/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Peja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vranë vajzën dhe hëngrën kufomën, dënohen autorët në Rusi

Mesazh nga Geri prej Wed 5 May 2010 - 5:37

Dihet ajo lal qe ai prap zanatin e vet do vazhdoj dhe sikur te dal per 40 vjet nji njeri qe vret duhet te jet burgim i perjetshem,po ska ligj ska shtet jo ne Shiperi po as ne Rusi me asnji vend shum kot esht bo,pfff

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vranë vajzën dhe hëngrën kufomën, dënohen autorët në Rusi

Mesazh nga Arla prej Wed 5 May 2010 - 5:38

Po cfare diskutoni si do dal ai nga burgu.Ai eshte thjesht kanibal ushqimi i tij eshte mishi i njeriut.
avatar
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vranë vajzën dhe hëngrën kufomën, dënohen autorët në Rusi

Mesazh nga Geri prej Wed 5 May 2010 - 5:40

Arla shkruajti:Po cfare diskutoni si do dal ai nga burgu.Ai eshte thjesht kanibal ushqimi i tij eshte mishi i njeriut.
Po tani qe esht mish kanibal per mish njeriu ateher te vritet pra apo mendojn qe te haj dhe disa te pafajshem te tjer se ka plot bota.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vranë vajzën dhe hëngrën kufomën, dënohen autorët në Rusi

Mesazh nga Arla prej Wed 5 May 2010 - 5:41

Ketu eshte e keqja Geri , tek gjykata.
avatar
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vranë vajzën dhe hëngrën kufomën, dënohen autorët në Rusi

Mesazh nga Geri prej Wed 5 May 2010 - 5:42

Arla shkruajti:Ketu eshte e keqja Geri , tek gjykata.
Po pra.Si ka mudesi a skan qon ne terezi ata gjykatsin apo cfar 18 vjet burg per te tille njeri joo joo kjo gjo s'bohet sinqerisht.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vranë vajzën dhe hëngrën kufomën, dënohen autorët në Rusi

Mesazh nga Vizitor prej Wed 5 May 2010 - 7:06

Bobo me tronditi,sdi cte them cfare njerz ka kjo bote boooohh
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vranë vajzën dhe hëngrën kufomën, dënohen autorët në Rusi

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Zone e Lire :: Lajme

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi