Mirë se ju Gjeta të gjithëve!

Shko poshtë

Mirë se ju Gjeta të gjithëve!

Mesazh nga Parisjene prej Thu 6 May 2010 - 5:26

Përshëndetje të gjithëve në këtë forum dhe ju uroj suksese të mëtejshme!

Jam nga Tirana dhe ju shkruaj nga Parisi!

Shpresoj ta kalojmë sa më bukur sëbashku!
avatar
Parisjene
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 5
 <b>Piket</b> Piket : 7
Regjistruar : 06/05/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirë se ju Gjeta të gjithëve!

Mesazh nga Geri prej Thu 6 May 2010 - 5:31

Mire se erdhe Parisjene mes nesh..Kalo si ta doj zemra ktu.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirë se ju Gjeta të gjithëve!

Mesazh nga Parisjene prej Thu 6 May 2010 - 6:13

Faliminderit për pritjen Geri!
avatar
Parisjene
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 5
 <b>Piket</b> Piket : 7
Regjistruar : 06/05/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirë se ju Gjeta të gjithëve!

Mesazh nga Gjimnazistja prej Thu 6 May 2010 - 7:56

Parisiene, mire se erdhe ne shoqerine tone, uroj te kalosh sa me mire ketu mes nesh.
avatar
Gjimnazistja
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1685
 <b>Piket</b> Piket : 1786
Regjistruar : 27/02/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : rreth e rrotull

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirë se ju Gjeta të gjithëve!

Mesazh nga Vizitor prej Thu 6 May 2010 - 8:43

Mire se erdhe Parisjane,kalo bukur me ne
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirë se ju Gjeta të gjithëve!

Mesazh nga Vizitor prej Thu 6 May 2010 - 23:55

Mire se erdhe Parisjane, te uroj te ja kalosh mire me ne.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirë se ju Gjeta të gjithëve!

Mesazh nga Arla prej Fri 7 May 2010 - 8:44

Mire se erdhe pariziene
avatar
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirë se ju Gjeta të gjithëve!

Mesazh nga Erisa1 prej Fri 7 May 2010 - 8:48

Mire se erdhe ne shoqerine tone virtuale.
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirë se ju Gjeta të gjithëve!

Mesazh nga Parisjene prej Fri 7 May 2010 - 21:12

Flm të gjithëve ,, mirë se ju gjeta
avatar
Parisjene
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 5
 <b>Piket</b> Piket : 7
Regjistruar : 06/05/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirë se ju Gjeta të gjithëve!

Mesazh nga Erisa prej Fri 7 May 2010 - 23:50

Parisjene shkruajti:Përshëndetje të gjithëve në këtë forum dhe ju uroj suksese të mëtejshme!

Jam nga Tirana dhe ju shkruaj nga Parisi!

Shpresoj ta kalojmë sa më bukur sëbashku!
Pershendetje mire se na erdhe Parisjene dhe te uroje caste te kendeshme ne mesin ton e dashur.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirë se ju Gjeta të gjithëve!

Mesazh nga Miri prej Sat 8 May 2010 - 5:16

Mire se paske ardh Parisjene.
avatar
Miri
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1299
 <b>Piket</b> Piket : 1368
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirë se ju Gjeta të gjithëve!

Mesazh nga BeLti prej Tue 11 May 2010 - 2:48

Mir se ki ardh...
avatar
BeLti
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1363
 <b>Piket</b> Piket : 2345
Regjistruar : 23/12/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Mitrowice

http://ardmeria-juaj.forumotions.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirë se ju Gjeta të gjithëve!

Mesazh nga pink_lady prej Sun 17 Oct 2010 - 1:13

welcome
avatar
pink_lady
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1108
 <b>Piket</b> Piket : 1126
Regjistruar : 30/08/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : UK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirë se ju Gjeta të gjithëve!

Mesazh nga Tejlor prej Sun 31 Oct 2010 - 2:07

Pershendetje te gjithe :

jam tejlor jam nga tirana jam ketu per arsye sepse me ka bere ftese shoqja ime donila


Shpresoj tja kalojme mire se bashku
avatar
Tejlor
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 397
 <b>Piket</b> Piket : 401
Regjistruar : 31/10/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 25
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : kavaj

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirë se ju Gjeta të gjithëve!

Mesazh nga Lavrenta prej Sun 31 Oct 2010 - 2:19

MiiR See Erdhe...
avatar
Lavrenta
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 714
 <b>Piket</b> Piket : 726
Regjistruar : 13/08/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : ≈ღ≈United States!ωho thє Hєll ωants to livє Hєяє Foяєvєя!!=Iм α cгαzу вαву...Hαte IT OR LOVE IT.ღ

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirë se ju Gjeta të gjithëve!

Mesazh nga Gentta prej Sun 31 Oct 2010 - 2:24

Mire se erdhe motlushja ime
avatar
Gentta
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 5553
 <b>Piket</b> Piket : 5573
Regjistruar : 11/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : se di

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirë se ju Gjeta të gjithëve!

Mesazh nga Niku prej Sun 31 Oct 2010 - 2:37

mire se na erdhe Tejlor
avatar
Niku
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 945
 <b>Piket</b> Piket : 995
Regjistruar : 30/01/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirane

http://www.hapesirajone.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirë se ju Gjeta të gjithëve!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 31 Oct 2010 - 2:54

Tejlor shkruajti:Pershendetje te gjithe :

jam tejlor jam nga tirana jam ketu per arsye sepse me ka bere ftese shoqja ime donila


Shpresoj tja kalojme mire se bashku
Mire se erdhe ne mesin ton yllo te uroj te ja kalosh sa me mire.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirë se ju Gjeta të gjithëve!

Mesazh nga Shpejtimi prej Fri 12 Nov 2010 - 2:29

mire se ju gjeta...
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirë se ju Gjeta të gjithëve!

Mesazh nga pink_lady prej Sun 14 Nov 2010 - 5:40

welcombe mire se erdhe
avatar
pink_lady
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1108
 <b>Piket</b> Piket : 1126
Regjistruar : 30/08/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : UK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirë se ju Gjeta të gjithëve!

Mesazh nga Shpejtimi prej Mon 15 Nov 2010 - 19:03

pink_lady shkruajti: mire se erdhe

mire se te gjeta....
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirë se ju Gjeta të gjithëve!

Mesazh nga Bani prej Mon 15 Nov 2010 - 19:25

mire se me erdhe daku
avatar
Bani
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1294
 <b>Piket</b> Piket : 1311
Regjistruar : 23/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirë se ju Gjeta të gjithëve!

Mesazh nga Shpejtimi prej Tue 16 Nov 2010 - 12:05

mire se ju gjeta
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirë se ju Gjeta të gjithëve!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi