Ika se..!!

Faqja 2 e 24 Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 24  Next

Shko poshtë

Ika se..!!

Mesazh nga Geri prej Tue 28 Apr 2009 - 6:10

First topic message reminder :

Ika se do pi nji kaffe me shoqerin ,klm


Edituar për herë të fundit nga ⌂ Geri ⌂ në Sat 10 Jul 2010 - 5:45, edituar 1 herë gjithsej
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Re: Ika se..!!

Mesazh nga Merisa prej Fri 8 May 2009 - 12:23

Gerii shkruajti:IKet ju dy :07:

ende skemi ikur
avatar
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Erisa prej Sat 9 May 2009 - 5:46

ika nuk me rrihet
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Geri prej Sat 9 May 2009 - 5:48

Latina_Tetovare shkruajti:ika nuk me rrihet
Kalo mire :07:
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Merisa prej Sat 9 May 2009 - 5:51

ika se.................. ika ika
avatar
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Geri prej Sat 9 May 2009 - 6:21

Ika se do dal xhiro..klm ne vijime :07:
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Erisa prej Sat 9 May 2009 - 22:27

Ika............... :111211:
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Geri prej Mon 11 May 2009 - 2:41

Ika...se kam nji pune te vogel per te bo ju pershnendes :07:
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Adisa prej Mon 11 May 2009 - 2:43

edhe ne te pershendesim geri kalo mir

Ika dhe un do vi me von
avatar
Adisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1536
 <b>Piket</b> Piket : 1552
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Austri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga engjell a djall prej Mon 11 May 2009 - 2:48

kalo bukur geri
avatar
engjell a djall
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 7372
 <b>Piket</b> Piket : 8226
Regjistruar : 25/04/2009

http://hapesira.forumotions.net/shkrimtare-shqiptare-f48/poezi-n

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Merisa prej Mon 11 May 2009 - 2:49

kalofsh sa me bukur geri
avatar
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Geri prej Mon 11 May 2009 - 21:48

Ika se kam per te shku ne pune..pfff..ju pershndes kaloni nji dit sa me te bukur :07:
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga MitrovicA prej Mon 11 May 2009 - 22:55

ika se ende nukkam hanger buk ciao
avatar
MitrovicA
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3880
 <b>Piket</b> Piket : 3966
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Erisa prej Tue 12 May 2009 - 0:19

ika se me vjen miq mua ndihemi me von
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga princesha prej Tue 12 May 2009 - 0:20

pacim latina,klm :111211:
avatar
princesha
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 543
 <b>Piket</b> Piket : 598
Regjistruar : 01/05/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : ne mes te oqeanit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Erisa prej Tue 12 May 2009 - 0:22

princesha shkruajti:pacim latina,klm :111211:


Flm princesh klb :08:
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga princesha prej Tue 12 May 2009 - 0:23

Latina_Tetovare shkruajti:
princesha shkruajti:pacim latina,klm :111211:


Flm princesh klb :08:

rrofsh :07:
avatar
princesha
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 543
 <b>Piket</b> Piket : 598
Regjistruar : 01/05/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : ne mes te oqeanit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Erisa prej Wed 13 May 2009 - 1:48

ika vi me von ciao
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Merisa prej Wed 13 May 2009 - 11:17

ika se me mori gjumi
avatar
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Geri prej Wed 13 May 2009 - 11:18

Noten meri..

Ika se e un marova per gjume
:07:
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga engjell a djall prej Wed 13 May 2009 - 11:18

Merisa shkruajti:ika se me mori gjumi

Nje nate mjaftoj qe te te DASHUROJ,
me nje PUTHJE te vendos qe per ty jetoj,
nje PERQAFIM plot dashuri nga krahet e tua,
dhe plot LEDHATIME qe ti me fale mua,
dhe te pikuan LOTET per dashurin tone,
nje SHIKIM i imi the te mjafton,
qielli eshte i bukur plot me YJE te thash,
jane dy SHPIRTRA TE DASHURUAR the ti prandaj,
por erdhi MENGJESI dhe nata kaloj,
dashuria jon the NUK MBAROJ
avatar
engjell a djall
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 7372
 <b>Piket</b> Piket : 8226
Regjistruar : 25/04/2009

http://hapesira.forumotions.net/shkrimtare-shqiptare-f48/poezi-n

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Merisa prej Wed 13 May 2009 - 11:20

eri dr shkruajti:
Merisa shkruajti:ika se me mori gjumi

Nje nate mjaftoj qe te te DASHUROJ,
me nje PUTHJE te vendos qe per ty jetoj,
nje PERQAFIM plot dashuri nga krahet e tua,
dhe plot LEDHATIME qe ti me fale mua,
dhe te pikuan LOTET per dashurin tone,
nje SHIKIM i imi the te mjafton,
qielli eshte i bukur plot me YJE te thash,
jane dy SHPIRTRA TE DASHURUAR the ti prandaj,
por erdhi MENGJESI dhe nata kaloj,
dashuria jon the NUK MBAROJ
:08: :08: :08: :08: :08:
avatar
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga engjell a djall prej Wed 13 May 2009 - 11:22

Merisa shkruajti:
eri dr shkruajti:
Merisa shkruajti:ika se me mori gjumi

Nje nate mjaftoj qe te te DASHUROJ,
me nje PUTHJE te vendos qe per ty jetoj,
nje PERQAFIM plot dashuri nga krahet e tua,
dhe plot LEDHATIME qe ti me fale mua,
dhe te pikuan LOTET per dashurin tone,
nje SHIKIM i imi the te mjafton,
qielli eshte i bukur plot me YJE te thash,
jane dy SHPIRTRA TE DASHURUAR the ti prandaj,
por erdhi MENGJESI dhe nata kaloj,
dashuria jon the NUK MBAROJ
:08: :08: :08: :08: :08:
do me mbash mend GJITHMONE ti me premtove,
dhe nje PUTHJE TE FUNDIT ti me kerkove,
por tani un ika dhe ne JEMI LARG,
NUK E DI se kur prap kemi per tu pare,
me the qe cdo nate mendon CASTET tona,
TE TE KISHA KETU zemer une sa do doja,
GJITHMONE para syve me the qe me ke
avatar
engjell a djall
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 7372
 <b>Piket</b> Piket : 8226
Regjistruar : 25/04/2009

http://hapesira.forumotions.net/shkrimtare-shqiptare-f48/poezi-n

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Erisa prej Fri 15 May 2009 - 7:02

Ika ju pershendes shum meri dhe mitrovica flm per gjith ciao respekt
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Merisa prej Fri 15 May 2009 - 7:02

Latina_Tetovare shkruajti:Ika ju pershendes shum meri dhe mitrovica flm per gjith ciao respekt

kalofsh mire motrushe :08: :08:
avatar
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga MitrovicA prej Fri 15 May 2009 - 7:02

Flm moter edhe nga ti per te gjitha e ma se shumti per respektin dhe biseden qe bere me ne
avatar
MitrovicA
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3880
 <b>Piket</b> Piket : 3966
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 24 Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 24  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi