Ika se..!!

Faqja 3 e 24 Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 24  Next

Shko poshtë

Ika se..!!

Mesazh nga Geri prej Tue 28 Apr 2009 - 6:10

First topic message reminder :

Ika se do pi nji kaffe me shoqerin ,klm


Edituar për herë të fundit nga ⌂ Geri ⌂ në Sat 10 Jul 2010 - 5:45, edituar 1 herë gjithsej
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Re: Ika se..!!

Mesazh nga Erisa prej Fri 15 May 2009 - 7:03

Flm mitrovica me nder qofshi ty dhe meri ju kam xhan te dyve
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Merisa prej Fri 15 May 2009 - 7:04

Latina_Tetovare shkruajti:Flm mitrovica me nder qofshi ty dhe meri ju kam xhan te dyve

kalofsh mire do me mungosh shume
avatar
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga MitrovicA prej Fri 15 May 2009 - 7:07

ikaaaa Meri te persh... ty shum respekt per ty shum nga ana ime shoqe
avatar
MitrovicA
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3880
 <b>Piket</b> Piket : 3966
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Merisa prej Fri 15 May 2009 - 7:10

MitrovicA shkruajti:ikaaaa Meri te persh... ty shum respekt per ty shum nga ana ime shoqe

pershendetje edhe per ty se edhe une ika klm
avatar
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Merisa prej Fri 15 May 2009 - 11:42

naten eri dhe gerii se une ika kalofshi sa me mire
avatar
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Erisa prej Fri 15 May 2009 - 19:21

IKa meri klbb :08:
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Merisa prej Fri 15 May 2009 - 19:24

Latina_Tetovare shkruajti:IKa meri klbb :08:

gjitheashtu edhe ti kalofsh sa me bukur :08: :08:
avatar
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Geri prej Fri 15 May 2009 - 23:26

Ika se kam pune..kaloni mire
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Merisa prej Sat 16 May 2009 - 3:50

ika une e ju kalofshi nice :111121: :02: ika per te luajtur volej
avatar
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Vizitor prej Sat 16 May 2009 - 3:57

Ika une..po dal pak
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Erisa prej Sat 16 May 2009 - 4:01

Merisa shkruajti:ika une e ju kalofshi nice :111121: :02: ika per te luajtur volej
Meri kalo bukur fitro te uroje moter ika dhe une te pershendes shpirti dhe eri :08:
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Geri prej Sat 16 May 2009 - 23:33

Ika se...... kalo mire tetovare :07:
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Erisa prej Sat 16 May 2009 - 23:33

Kalo bukur se ika dhe une
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Erisa prej Mon 18 May 2009 - 5:49

Ika pergjithmon nuk do jem ne forum moo Sad ju pershendes gjithve respekt per juve te dashur motra dhe vellezer ju dua gjithve.Me falni per naj gabim qe kam bo mpuq gjithve ciao kaloni sa me mire jet te lumtur gjitheve.


Respekt nga une Tetovarja :112: :112:
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Merisa prej Mon 18 May 2009 - 5:54

Latina_Tetovare shkruajti:Ika pergjithmon nuk do jem ne forum moo Sad ju pershendes gjithve respekt per juve te dashur motra dhe vellezer ju dua gjithve.Me falni per naj gabim qe kam bo mpuq gjithve ciao kaloni sa me mire jet te lumtur gjitheve.


Respekt nga une Tetovarja :112: :112:

po perse do te ikesh
avatar
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Shaban Cakolli prej Mon 18 May 2009 - 5:57

Ika pergjithmon nuk do jem ne forum moo Sad
ju pershendes gjithve respekt per juve te dashur motra dhe vellezer ju
dua gjithve.Me falni per naj gabim qe kam bo mpuq gjithve ciao kaloni
sa me mire jet te lumtur gjitheve.Respekt nga une Tetovarja :112:

qofshim shendosh ne,edhe per ju gjithe te mirat,sigurisht je ngaterruar
ne shume forume dhe nuk i perfshine dot te gjitha,megjithate na dhimbsesh
:112: :1111: :08:
avatar
Shaban Cakolli
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3445
 <b>Piket</b> Piket : 3590
Regjistruar : 24/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Merisa prej Mon 18 May 2009 - 10:37

ika se neser me pret nje dite e gjate e ju kaloni sa me mire :111211:
avatar
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Geri prej Mon 18 May 2009 - 10:39

Latina_Tetovare shkruajti:Ika pergjithmon nuk do jem ne forum moo Sad ju pershendes gjithve respekt per juve te dashur motra dhe vellezer ju dua gjithve.Me falni per naj gabim qe kam bo mpuq gjithve ciao kaloni sa me mire jet te lumtur gjitheve.


Respekt nga une Tetovarja :112: :112:
Cfar..joo joo..ske me ik..po nejse :112:
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga KLEA LOVE prej Mon 18 May 2009 - 10:47

atina_Tetovare shkruajti:
Ika pergjithmon nuk do jem ne forum moo Sad ju pershendes gjithve respekt per juve te dashur motra dhe vellezer ju dua gjithve.Me falni per naj gabim qe kam bo mpuq gjithve ciao kaloni sa me mire jet te lumtur gjitheve.


Respekt nga une Tetovarja :112: :112:
Cfar..joo joo..ske me ik..po nejse :112:un si klea nuk e pranoi ikjen tende sepse kam shum rrespekt edhe te njoh m,e kohe edhe pse gjdo njeri ka rrugen e lire
avatar
KLEA LOVE
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 861
 <b>Piket</b> Piket : 993
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : MILANO

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Erisa prej Mon 18 May 2009 - 11:04

shaban cakolli shkruajti:Ika pergjithmon nuk do jem ne forum moo Sad
ju pershendes gjithve respekt per juve te dashur motra dhe vellezer ju
dua gjithve.Me falni per naj gabim qe kam bo mpuq gjithve ciao kaloni
sa me mire jet te lumtur gjitheve.Respekt nga une Tetovarja :112:

qofshim shendosh ne,edhe per ju gjithe te mirat,sigurisht je ngaterruar
ne shume forume dhe nuk i perfshine dot te gjitha,megjithate na dhimbsesh
:112: :1111: :08:
Hey me fal qe je me i madh!! por nuk eshte arsyeja se i kam ngatrruar forumet sepse Shaban nuk prezentohem ne gjith forumet une ok te kisha lut ty mos te nder hysh ne punet e huaja ty mund me pa vet ok.Me fal a
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga engjell a djall prej Mon 18 May 2009 - 11:34

Latina_Tetovare shkruajti:Ika pergjithmon nuk do jem ne forum moo Sad ju pershendes gjithve respekt per juve te dashur motra dhe vellezer ju dua gjithve.Me falni per naj gabim qe kam bo mpuq gjithve ciao kaloni sa me mire jet te lumtur gjitheve.


Respekt nga une Tetovarja :112: :112:
ku do shkosh ti pa mua moj :07:
avatar
engjell a djall
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 7372
 <b>Piket</b> Piket : 8226
Regjistruar : 25/04/2009

http://hapesira.forumotions.net/shkrimtare-shqiptare-f48/poezi-n

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga engjell a djall prej Sat 23 May 2009 - 11:56

ika se me flihet
naten geri
naten vaki jua dua fort te dyve
avatar
engjell a djall
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 7372
 <b>Piket</b> Piket : 8226
Regjistruar : 25/04/2009

http://hapesira.forumotions.net/shkrimtare-shqiptare-f48/poezi-n

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Geri prej Sat 23 May 2009 - 11:58

Very Happy ike re ik fli te rritesh icik haha

Noten lal
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Erisa prej Sat 23 May 2009 - 12:01

Naten e mire eri gjum te embel
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Erisa prej Sat 23 May 2009 - 12:05

ika geri naten e mire gjum te embel dhe shif fito lugati nates hahaha
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 24 Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 24  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi