Ika se..!!

Faqja 4 e 24 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Next

Shko poshtë

Ika se..!!

Mesazh nga Geri prej Tue 28 Apr 2009 - 6:10

First topic message reminder :

Ika se do pi nji kaffe me shoqerin ,klm


Edituar për herë të fundit nga ⌂ Geri ⌂ në Sat 10 Jul 2010 - 5:45, edituar 1 herë gjithsej
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Re: Ika se..!!

Mesazh nga Geri prej Sat 23 May 2009 - 12:06

Latina_Tetovare shkruajti:ika geri naten e mire gjum te embel dhe shif fito lugati nates hahaha
ajde se ika ene une...noten :07: :019: gjum te embel
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Merisa prej Mon 25 May 2009 - 22:37

une ika e ju kaloni sa me mire :08:
avatar
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Shaban Cakolli prej Mon 25 May 2009 - 22:39

ik por mos na harro :08:
avatar
Shaban Cakolli
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3445
 <b>Piket</b> Piket : 3590
Regjistruar : 24/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Merisa prej Mon 25 May 2009 - 22:40

shaban cakolli shkruajti:ik por mos na harro :08:

ika po nuk do ju harroj do kthehem me vone
avatar
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Shaban Cakolli prej Mon 25 May 2009 - 22:43

ik dhe kalo :111121: :1111:
avatar
Shaban Cakolli
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3445
 <b>Piket</b> Piket : 3590
Regjistruar : 24/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Adisa prej Tue 26 May 2009 - 0:49

Ika se spo kam ko
avatar
Adisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1536
 <b>Piket</b> Piket : 1552
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Austri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Shaban Cakolli prej Tue 26 May 2009 - 0:50

ik po mos me harro
avatar
Shaban Cakolli
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3445
 <b>Piket</b> Piket : 3590
Regjistruar : 24/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Shaban Cakolli prej Tue 26 May 2009 - 1:00

ika se ti nuk poston me mua :05:
avatar
Shaban Cakolli
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3445
 <b>Piket</b> Piket : 3590
Regjistruar : 24/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Bukuria shpirterore prej Tue 26 May 2009 - 18:44

ika se nuk kam koh te rri me shum te postoi ketu ju pershendes dhe ju uroi nje dit te bukur
avatar
Bukuria shpirterore
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 560
 <b>Piket</b> Piket : 561
Regjistruar : 27/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 44
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Erisa prej Wed 27 May 2009 - 21:30

Ika ju uroje nje dit te bukur me plot dashuri ciao
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga engjell a djall prej Sun 7 Jun 2009 - 3:21

ika se jam i merzitshem
klm te gjith
avatar
engjell a djall
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 7372
 <b>Piket</b> Piket : 8226
Regjistruar : 25/04/2009

http://hapesira.forumotions.net/shkrimtare-shqiptare-f48/poezi-n

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Miri prej Sat 13 Jun 2009 - 0:59

Ika se me kerkun ne tel.......


ia kalofsh as me mir
avatar
Miri
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1299
 <b>Piket</b> Piket : 1368
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Erisa prej Sat 13 Jun 2009 - 1:00

klb miri ika dhe une
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Kacurelja prej Mon 15 Jun 2009 - 6:05

Ika se..........

Te kam xhan tetovare
:08: kalo bukur yll
avatar
Kacurelja
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1531
 <b>Piket</b> Piket : 1541
Regjistruar : 07/05/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Prague

https://www.facebook.com/?ref=logo#!/Bernadetta.Bubba

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Erisa prej Mon 15 Jun 2009 - 6:06

Kalo bukur Kacurele bukuroshe ciaoo :02: :08:
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Era prej Sun 21 Jun 2009 - 4:36

Kaloni buckur ju qe jeni ne linje se une ika... :zemreaa:
avatar
Era
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 257
 <b>Piket</b> Piket : 258
Regjistruar : 23/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga engjell a djall prej Sun 21 Jun 2009 - 4:37

ika edhe une klm ju te gjith ju pershendes
puc puc
:08:
avatar
engjell a djall
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 7372
 <b>Piket</b> Piket : 8226
Regjistruar : 25/04/2009

http://hapesira.forumotions.net/shkrimtare-shqiptare-f48/poezi-n

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Geri prej Sun 21 Jun 2009 - 7:38

Ikaa se nuk jam ne shtepi..dua qe te kaloni sa me bukur e ta mbani forumin gjalle se un do mungoj per pak kohe se kam shum shum shum pune...ju pershndes te gjithve pa perjashtim mendoj qe jeni shoqeria me e mir qe kam njof ne net..Kaloni sa e sa me bukur..ju puthe gjithve :07:
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Merisa prej Sun 21 Jun 2009 - 7:40

Gerii shkruajti:Ikaa se nuk jam ne shtepi..dua qe te kaloni sa me bukur e ta mbani forumin gjalle se un do mungoj per pak kohe se kam shum shum shum pune...ju pershndes te gjithve pa perjashtim mendoj qe jeni shoqeria me e mir qe kam njof ne net..Kaloni sa e sa me bukur..ju puthe gjithve :07:

klm geriii shpresoj ti mbarosh punet siq ke deshire , te kthehesh sa me shpejt sepse do i mungosh forumit :1111:
avatar
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga engjell a djall prej Sun 21 Jun 2009 - 9:30

Gerii shkruajti:Ikaa se nuk jam ne shtepi..dua qe te kaloni sa me bukur e ta mbani forumin gjalle se un do mungoj per pak kohe se kam shum shum shum pune...ju pershndes te gjithve pa perjashtim mendoj qe jeni shoqeria me e mir qe kam njof ne net..Kaloni sa e sa me bukur..ju puthe gjithve :07:
ty djalosh do te rregudhoj nje her mir me punet e tua eja shpejt more
avatar
engjell a djall
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 7372
 <b>Piket</b> Piket : 8226
Regjistruar : 25/04/2009

http://hapesira.forumotions.net/shkrimtare-shqiptare-f48/poezi-n

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Erisa prej Mon 22 Jun 2009 - 2:02

Gerii shkruajti:Ikaa se nuk jam ne shtepi..dua qe te kaloni sa me bukur e ta mbani forumin gjalle se un do mungoj per pak kohe se kam shum shum shum pune...ju pershndes te gjithve pa perjashtim mendoj qe jeni shoqeria me e mir qe kam njof ne net..Kaloni sa e sa me bukur..ju puthe gjithve :07:
E geri vertet do na mungojsh shum :112: uroje qe te jesh mire gjithmon :111211:
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga engjell a djall prej Fri 26 Jun 2009 - 3:18

ika se po me mbysin keta lote Sad
avatar
engjell a djall
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 7372
 <b>Piket</b> Piket : 8226
Regjistruar : 25/04/2009

http://hapesira.forumotions.net/shkrimtare-shqiptare-f48/poezi-n

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Erisa prej Sat 27 Jun 2009 - 2:55

Ika ju pershendes geri dhe eri klm ciao :08:
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Geri prej Sat 27 Jun 2009 - 3:01

Latina_Tetovare shkruajti:Ika ju pershendes geri dhe eri klm ciao :08:
Kalo mir :07:
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga engjell a djall prej Sat 27 Jun 2009 - 3:22

ika se qetesi nuk po gjej
avatar
engjell a djall
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 7372
 <b>Piket</b> Piket : 8226
Regjistruar : 25/04/2009

http://hapesira.forumotions.net/shkrimtare-shqiptare-f48/poezi-n

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ika se..!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 4 e 24 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi