Indi, nxirren 60 trupa te karbonizuar

 :: Zone e Lire :: Lajme

Shko poshtë

Indi, nxirren 60 trupa te karbonizuar

Mesazh nga Dewil prej Fri 21 May 2010 - 21:43


Skuadrat
e shpetimit kane rekuperuar trupat e karbonizuar te 60 pasagjereve te
avionit “Boeing 737”, qe mengjesin e sotem u rrezua ne Mangalore te
Indise.

Sipas informacioneve te fundit, bilanci i viktimave eshte 158 te vdekur, mes te cileve 19 femije dhe 4 te sapolindur.

Per shkak te gjendjes ne te cilen ndodhen trupat, procesi i identifikimit te kufomave duket mjaft i veshtire.

Autoritetet lokale njoftojne se nga incidenti, i cili ndodhi teksa avioni po ulej ne piste, kane mbijetuar tete persona.


(Info: Top Media)
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Zone e Lire :: Lajme

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi