Barcoleta te ndryshme

Faqja 3 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

Barcoleta te ndryshme

Mesazh nga engjell a djall prej Tue 28 Apr 2009 - 18:01

First topic message reminder :

MJEKU
Doktor më dhemb çdo vend në trup prek kokën
- më dhemb, prek gjoksin - më dhemb,
prek këmbën më dhemb
. Doktori e kontrolloi detalisht dhe i tha: Trupin e ke në rregull po gishtin e ke te thyer.
avatar
engjell a djall
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 7372
 <b>Piket</b> Piket : 8226
Regjistruar : 25/04/2009

http://hapesira.forumotions.net/shkrimtare-shqiptare-f48/poezi-n

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Re: Barcoleta te ndryshme

Mesazh nga MitrovicA prej Mon 8 Jun 2009 - 0:04

O mami, ca bon ashtu lakuriq siper babit?
- Po kercej qe tja shfry barkun dreqit.
- Mos u lodh kot se vjen teta Leta cdo mengjes, ulet ne gjunje dhe ja fryn prap.
avatar
MitrovicA
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3880
 <b>Piket</b> Piket : 3966
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta te ndryshme

Mesazh nga Geri prej Tue 16 Jun 2009 - 1:42

Shkolla organizon shetitje nje javeshe neper Shqiperi dhe Kosove me nxenesit e moshave te vogla (deri ne 14 vj).
Meqe
duhej te kalonin naten neper hotele, mesuesja kujdestare e nje klase i
sistemon nxenesit e saj neper dhoma gjumi duke i vendosur meshkujt me
meshkuj dhe femrat me femra. Nje nxenes 14 vj. (ate mosh kishin
nxenesit e saj), filloi te qante...Mesuesja po e pyet se cfare ka qe
qan e nuk flen si te tjeter? Mesuese une jam mesuar sa here shkoj ne
gjume, i vendos mamit gishtin ne kerthize...pastaj me ze gjumi. Mire
thote mesuesja nuk qenka pune e madhe, ma venj mua dhe flej...djali e
nxjerr bilbilin dhe i ven mesueses ne vendin e caktuar (po e dini me se
ku) dhe mesuesja po i thote: Kujdes nuk eshte aty kerthiza! dhe nxenesi
ia kthen: E di por edhe ky qe e kam vu nuk eshte gishti....
Embarassed :111: :111:
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta te ndryshme

Mesazh nga Erisa prej Tue 16 Jun 2009 - 7:09

MitrovicA shkruajti:O mami, ca bon ashtu lakuriq siper babit?
- Po kercej qe tja shfry barkun dreqit.
- Mos u lodh kot se vjen teta Leta cdo mengjes, ulet ne gjunje dhe ja fryn prap.


:111: :111:
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta te ndryshme

Mesazh nga Geri prej Tue 16 Jun 2009 - 8:07

Nje te burgosur teper te zgjuar e therret drejtori i burgut ne zyre
duke ditur se sa i zgjuar kerkon ta provoje per kete i thote do te jap
nje mundesi per te fituar lirine.I thote ne qeli do te sjellim nje derr
dhe duhet brenda 24oreve te ekzekutosh derrin mund te kerkosh cfare te
duhet per te vrare derrin por me kusht qe me te njejten menyre do te te
ekzekutoj une ty.Iken drejtori i burgut menjehere gardiani i sjell ne
qeli derrin dhe i thote duke mbyllur deren koha filloi mund te kerkosh
cdo vegel qe te duhet dhe iken.Kur vjen drejtori te nesermen mer vesh
qe derri kishte ngordhur dhe ju thote ma thirrni te burgosurin ne
zyreTani me trego se si e vrave......je i lire ia kthen drejtori.Menyra
qe perdori i burgosuri per ta vrare e kap derrin dhe e kafshon fort tek
koqet dhe nuk e leshoi deri sa ngordhi. :111: :111: :111: :111: :111: :111: :111: :111:
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta te ndryshme

Mesazh nga Geri prej Tue 16 Jun 2009 - 8:10

Jaan Koon Ni Buur Edeh Ni GRuu Kaan VEnddos Me Hongeer buUk Cullaak
,Edhe Miir ..Ja Kaan Niis Me HOngeer EDeh GRuja Tu Hongeer i ka thoon
Burriit Pee Ndjeej Diqkaaa Se Zemraa Pom Kalleet Burri i Thot Oj
COFTTin CIcaaa Nee Suupp TKaaa Hii :021: :021:
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta te ndryshme

Mesazh nga Geri prej Tue 16 Jun 2009 - 8:13

Nje shqiptar shkon ne gjermani ,dhe pas ca ditesh takon nje shok ,i
thot he kur ke ardh a po te pelqen ,thot mir mor mir,vetem skam pune,
he a ta gjej une thot ai,po ku ,thot ne kopsht zologjik,po ca me ba
aty,thot mu vesh si majmun dhe me lujt rrolin e ti, te nesermen ai ne
pune,duke kercyer sa ne nje deg sa ne tjetren reshqet dhe bie ne
kafazin e luaneve ,dhe fillon te bertet ,ndihm ndihm,,,i kthehet luani
shuj mer rrot .... se po na largojn nga puna
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta te ndryshme

Mesazh nga Geri prej Tue 16 Jun 2009 - 8:25

Ne nje fshat eshte nje pijanec , prifti i fshatit ka vendosur ta ktheje ne rrugen e zotit.
E merr dhe e con ne nje kanal ku kerkon ta pagezoj , dhe fillon :
ja fut koken ne uje dhe i thote - e takove perendine?
jo i pergjigjet pijaneci
- e takove perendine?
jo i pergjigjet pijaneci
- e takove perendine?
jo i pergjigjet pijaneci

U merzit pijaneci dhe e pyet priftin :
A je i sigurt qe e ke fshehur ketu?
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta te ndryshme

Mesazh nga Geri prej Tue 16 Jun 2009 - 8:25

EngjelliPasi kishte pire nja dy gota nje shofer perfundon me gjithe kamion ne fund te gremines.

Nuk kaluan dy minuta kur vjen ne vete e hap syte. Prek kembe e duart, cdo gje ne rregull.

`Cfare fati qe kam`, mendoi.

Te koka vjen engjelli e I thote: Lere fatin ti, port e mbrojta une, se une jam engjelli yt mbrojtes. Kur ishe femije

E po mbyteshe ne lume une te shpetova. Ne ushtri, kur plasi

Granata, perseri une te shpetova e I numuroiengjelli 7-8 raste kur I kishte shpetuar jeten.

E shoferi gjithe nerva: Mire, po ku ishe ti kur u martova une?
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta te ndryshme

Mesazh nga Vizitor prej Sat 16 Jan 2010 - 22:09

E VESHTIR ESHT BO JETA, PO NA MER NE QAFE RRULETA, SHKOJM
KE PUNA PER GAZEP, KOKERR LEKU NUK KENA NE XHEP, KURR SI LAM NE KTO LOJNA, JENA BO POR SI BARBONA, NUK JA BOJM
QEFIN VETES,SE JA JAPIM LEKT RRULETES, KALOJM DITET VEC ME RRENA, SKA ME NA MAJT VORRI MRENA!!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta te ndryshme

Mesazh nga MitrovicA prej Sun 17 Jan 2010 - 2:39

hahah viola keshtu edhe ka em na ndodh haha
avatar
MitrovicA
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3880
 <b>Piket</b> Piket : 3966
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta te ndryshme

Mesazh nga MitrovicA prej Sun 17 Jan 2010 - 2:42

ishin feju dy qifta te ri edhe kishin dal ne qytet per tu shetiur dhe kishin hy me nje bar per te pi diqka,vjen kamarieri dhe i pyt qfar doni per me pi djali pergjigjet thet per mua nje leng te molles ndersa vajza thet per mua ni pijat me long po mundesisht edhe dy speca ja qet
avatar
MitrovicA
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3880
 <b>Piket</b> Piket : 3966
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta te ndryshme

Mesazh nga MitrovicA prej Sun 24 Jan 2010 - 8:47

Polici dhe dhija

Ishte ken nje polic me nje dhi perdore dhe tu hec rruges e kishte pa nje djal t’vogel.
Aj djali po pyet “Ku po shkon me kete gomar “?
Polici i thot: Nuk eshte gomar por eshte dhi…
I pergjigjet djali: Nuk t’veta ty po e veta dhin.
avatar
MitrovicA
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3880
 <b>Piket</b> Piket : 3966
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta te ndryshme

Mesazh nga MitrovicA prej Sun 24 Jan 2010 - 8:48

mesuesja Shtatzen

Nje dit vere msusja po i conte femijet ne shetije dhe msusja ishte shtatzane dhe ishte ne fustan skishte vesh brek hiq dhe keshtu mesuses i vjen nevoja me ba.
Ju thot femijeve qe ti mbyllni syt ata i mbyllen po vetem nje djal jo.
Tash mesusja e con fustanin nelt edhe nje djal i thot: Djal e ke mesuese!!
Ku po e din ti i thot msusja ja djalit? ja pash musteqet msuse!
avatar
MitrovicA
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3880
 <b>Piket</b> Piket : 3966
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta te ndryshme

Mesazh nga Vizitor prej Mon 8 Feb 2010 - 7:18

Hmmmmm thojne ishte nje kohe lufte .....Njerzit po benin namin ne bote , Zotin i
erdhi shpirti me dal dheee i thirri tan ne zyren e vet ne qiell nga nje pjestar
te te gjithe shteteve me krime ...
Futu 1 italian e i tha :Ju bani krime dhe
une me kete gjyle(e kishte ne cep te zyres) do ju shfarosi tanve
Del tu qa
jashte e pysine thote MARUME !!!
Futet dhe anglezi , e njeta gja e keshtu me
rradhe ...
Ishte rradha e shqiptarit..ishte viti 97 ku ishte ba
namiiiiiiiiiiiii.................
I thote do ju mys tanve se ju vledhini ,
shani , vritni etj etj
kur vjen puna shqiptari del tu qesh , te hujt tan tu
qa jashte ..pse qesh i thahe ?!!?!?! EHEEEE I KAM VJEDH GJYLEN SKA CA NA BAN MA

avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta te ndryshme

Mesazh nga Geri prej Mon 8 Feb 2010 - 8:27

Nji femi duke
ecur me gjyshen e vet... femia shikon nji loder shishe ne tok dhe ulet
dhe e merr. gjyshja: mos bej kshu. gjerat qe jan ne tok lihen ne tok.
hidhe posht. dhe femija e hedh posht shishen dhe vazhdojn te ecin. duke
ecur gjyshja pengohet dhe bie e i thot nipit: me jep nji dor. femia:
gjyshe po ti vet me the qe gjerat qe jan ne tok lihen ne tok.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta te ndryshme

Mesazh nga Geri prej Mon 8 Feb 2010 - 8:53

Babagjyshi
Na ishte nje cift e kishin nje cun te vogel me moshe 5 vjec dhe prisnin
dhe nje femije te dyte, se gruaja ishte me barre ne muajin e fundit
(zakonisht grate gjate muajit te fundit rrin pa breke). Kishte disa
kohe qe burri me gruan benin debat per femijen se cfare do te dilte,
burri thoshte cun kurse gruaja thoshte goce. Ndersa po benin nje here
kete debat,per rastesi ishte dhe cuni i vogel 5 vjec dhe po degjonte babin e mamin
se cfare do te dilte cun apo goce. Ai shkon dhe futet poshte fustanit
te mamit dhe kur del i thote babit:- O bab, ka per te dal babagjysh se kishte mjekerr

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta te ndryshme

Mesazh nga Geri prej Fri 12 Feb 2010 - 8:20

Nje djale teksa po luante me kompjuterin e tij te tipit te fundit me nje
super-inteligjence virtuale, e pyet makinen:Çfare po ben babai im ne
kete moment?Kompjuteri i pergjigjet:Babai yt eshte duke peshkuar.Djali
duke qeshur i thote:Çfare kompjuteri idiot qe qenke. Babai im ka dhjete
vjet qe ka vdekur.Kompjuteri qe ia ...kthen:Idiot je ti more djalosh, qe nuk e njeh hala baben tand

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta te ndryshme

Mesazh nga Geri prej Fri 12 Feb 2010 - 8:22

Nje
polic hyn ne farmaci dhe i thote farmacistes: -bej nje byrek me spinaq.
Farmacistja habitet dhe mundohet ta sqaroje se eshte farmaci dhe jo
fastfood. por policit nuk i mbushet mendja. Athere farmacistja merr
komisariatin n telefon per te folur me shefin.I thote: -ka ardhur nje
polic dhe kerkon byrek me spinaq kur a...jo eshte farmaci. shefi i pergjigjet:Po nuk pate me spinaq beja me gjize se polic eshte.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta te ndryshme

Mesazh nga Geri prej Fri 12 Feb 2010 - 8:25

Burri
kthet ne shtepi per te njeqindten here i dehur tape dhe gruaja, per ta
trembur, hedh 1 carcaf dhe nis te ulerije: -jam djalli jam djalli!-o
zot, -pergjigjet burri. -qenkemi krushq: jam martuar me motren tende!

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta te ndryshme

Mesazh nga Geri prej Fri 12 Feb 2010 - 8:26

kur
vdiq nje drogaxhi e denoj zoti dhe e coj ne fer , kur arin ne fer ai
shef reth e rrotull mbushur tokat me ashash dhe me qef dreth nje cigare
ecen me tutje dhe shef njerin me cigare ashashi ne duar qe ishte ulur
ne maj te nje guri , dhe i thot ! si kalon mo ? ja si ne fer ja kethen
ai , ca feri thua ti mo po itdhem ...cik cakmakun i thot ky gjith qef ,po ktu te kishte cakmak quesh parajs dhe jo fer ja kthen ai.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta te ndryshme

Mesazh nga Geri prej Fri 12 Feb 2010 - 8:28

Një
ditë, një nxënës i thotë mësuesit: - Mësues, a mund të dënohet njeriu
për një gjë që nuk e ka bërë? - Kurrën e kurrës, – ia kthen mësuesi
gjithë pasion. - Kështu, edhe ti nuk do të më dënosh mua që nuk i kam
bërë sot detyrat – thotë nxënësi.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta te ndryshme

Mesazh nga MitrovicA prej Fri 12 Feb 2010 - 10:20

kishte qen nje nxens dhe i thonte profesoreshes a bon te shkoj ne WC?
profesoresha ju pergjigj tha jooo
nxensi prap profesoresh a bon te shoj se jam ne zor
profesoresha te thash nje her jo edhe pik

nxensi nxirr ....dhe e beri ne klas kur papritmas i shkoj uji te kemba e profesoreshes hahhahaha kjo eshte ngjarje e vertet haha
avatar
MitrovicA
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3880
 <b>Piket</b> Piket : 3966
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta te ndryshme

Mesazh nga Geri prej Fri 12 Feb 2010 - 10:23

MitrovicA shkruajti:kishte qen nje nxens dhe i thonte profesoreshes a bon te shkoj ne WC?
profesoresha ju pergjigj tha jooo
nxensi prap profesoresh a bon te shoj se jam ne zor
profesoresha te thash nje her jo edje pik

nxensi nxirr ....dhe e beri ne klas kur p apritmas i shkoj uji te kemba e profesoreshes hahhahaha kjo eshte ngjarje e vertet haha


_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta te ndryshme

Mesazh nga Arla prej Fri 12 Feb 2010 - 10:24

Te fortet
Dy te fort nga ata me bmw te zeze po benin muhabet femrash
-Takova nje dite njonen, sa e mir qe ishte. E cova ne Durres aty ke hekurudha, aty ke rera motra hoqi bluzen, car gjoksi mer lal. Ene pastaj tha "tani me bej c'fare di te besh me mire ti"
-e ca bone ti?
-Ja futa nji grusht surratit
avatar
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta te ndryshme

Mesazh nga Geri prej Sun 14 Feb 2010 - 7:28

Burri:

E Dashur 9 femije i kemi, po sikur te bejm edhe 1 ti bejm 10


Gruaja: CA thu mer , une jam plakè tashi skam si te bej femije perseri.


Burri: Po siku te marre une 1 femije qe kam me nje grua tjeter.


Gruaja: Po mire, merre -Shkon Burri merr femijen , kur vjen gjen gruan vetem
........


Burri: Ku jane femijet moj?


Gruaja: I ...moren baballaret e tyre sic more ti tendin


Edituar për herë të fundit nga Geri në Sun 14 Feb 2010 - 9:44, edituar 1 herë gjithsej

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta te ndryshme

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi