Barcoleta te ndryshme

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Shko poshtë

Barcoleta te ndryshme

Mesazh nga engjell a djall prej Tue 28 Apr 2009 - 18:01

First topic message reminder :

MJEKU
Doktor më dhemb çdo vend në trup prek kokën
- më dhemb, prek gjoksin - më dhemb,
prek këmbën më dhemb
. Doktori e kontrolloi detalisht dhe i tha: Trupin e ke në rregull po gishtin e ke te thyer.
avatar
engjell a djall
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 7372
 <b>Piket</b> Piket : 8226
Regjistruar : 25/04/2009

http://hapesira.forumotions.net/shkrimtare-shqiptare-f48/poezi-n

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Re: Barcoleta te ndryshme

Mesazh nga Arla prej Sun 14 Feb 2010 - 9:42

Hhahhahahhh Geri qenka vene drejtesia ne vend
avatar
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta te ndryshme

Mesazh nga MitrovicA prej Sun 14 Feb 2010 - 12:04

kishte qen nje dajal po jo edhe aq i aft psiqikisht dhe martohet me nje femer te bukur po sex nuk bonin as nje her se djali nuk dinte se ku te ja filloj mir po pas pak dit djali shkon ne mulli per te blau mill edhe mullengjija e pyt se a po ben sex me at vajzen djali pergjigjet thet jo se nuk po di ku me ja nis mullengjija ja spejgon po djali nuk e kupton mullengjija ja spejgon ne ket menyr thet nga kthiza mate dy pllam dore ku ti bije djali si shkon ne shtepi i thet gruas se vet eja te shkojna me flejt dhe ja mat djali nuses se vet nga kthiza dy pllam dor po djali doren e madhe dhe e kaloj vendin e duhur dhe futi ne vendin jo te duhur the kur filloj te bej sex nusja e tina bertitke dhe i thojke o burri jem shtine ku ka than zoti e jo aty ku nuk duhet djali thojke o po e shti ku ka than mullengjisa se ai me ka tregu qysh me te mat e u knaqa krejt hahaha
avatar
MitrovicA
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3880
 <b>Piket</b> Piket : 3966
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta te ndryshme

Mesazh nga Geri prej Sat 20 Feb 2010 - 3:08


Burr e grua sapo ishin takuar dhe vendosin te kalojn nji nat dashurie e
shkojn ne nji hotel. mbasi beren sex burri i thot gruas: a mund te bej
nji foto foto kshu qysh je nudo per kujtim. gruaja: po beje po nese me
len te bej dhe un nji. burri kenaqet e i thot: dhe ti per kujtim?
gruaja: jo per ta zmadhuar....

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta te ndryshme

Mesazh nga Erisa1 prej Wed 3 Mar 2010 - 5:02

Ne nje spital psikiatrik per te zbuluar me inteligjentin mes te semurve doktorri pyet disa paciente se c’fare mund te blejne me 5 lek……Pyet njerin dhe ky i thote “do blej nje makin te madhe”….Tjetri thote “do blej nje shtepi”….. Pyet dhe nje tjeter dhe ky i thote “nje cumcakiz”…Doktori habitet se si ka hyr ky ketu…kur ...pacienti ja pret “dhe me kusurin do blej nje anije kozmike”..
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta te ndryshme

Mesazh nga Erisa1 prej Wed 3 Mar 2010 - 5:05

Shume sport dhe pak cigare, e keshillon mjeku pacienten , ne vend se te pini nje cigare hani nje molle! - Mire i thote pacientja, por doktor 60 molla ne dite a nuk jane pak si shume ?!
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta te ndryshme

Mesazh nga Elhamiu prej Thu 4 Mar 2010 - 4:33

Patentë shoferi

Zezaku e gjen një patentë shofer në emër të Leonardo di Caprios dhe vendosë ta mbajë.
Pas një kohe, e ndalë policia për tejkalim shpejtësie dhe pasi nuk kishte patentë shofer të vetin, vendosi t’ia tregonte policisë atë që e kishte gjetur..
Polici e shikon patentën, e shikon shoferin dhe prapë patentën dhe diçka nuk e ka të qartë, kështu që e thërret shefin në stacion: “Shef, me të pyet diçka, a u mbyt apo u djeg ‘Titaniku’?”
avatar
Elhamiu
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 599
 <b>Piket</b> Piket : 607
Regjistruar : 23/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Gjilane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta te ndryshme

Mesazh nga Elhamiu prej Thu 4 Mar 2010 - 4:34

Zgjidhja

Marinari lajmëron kapitenin:
Kapiten, nën kabinë është hapur një vrimë!
Edhe çka?
Uji po hyn në anije.
“S’ka nevojë për panik, hape edhe një vrimë tjetër të dalë uji jashtë.
avatar
Elhamiu
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 599
 <b>Piket</b> Piket : 607
Regjistruar : 23/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Gjilane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta te ndryshme

Mesazh nga Elhamiu prej Thu 4 Mar 2010 - 4:34

Në provim

Profesori pyet studentin:
Pse jeni në siklet. A keni frikë nga pyetjet e mia?
Jo profesor, por nga përgjigjet e mia.
avatar
Elhamiu
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 599
 <b>Piket</b> Piket : 607
Regjistruar : 23/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Gjilane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta te ndryshme

Mesazh nga Arla prej Thu 16 Sep 2010 - 9:59

Erdhi njera nga veriu ne Tirane me emrin Bardha, e cila donte te fliste si tiransit dhe mendoi nese ndonje me pyet si e kam emrin do ja kthej pergjigjen ne dialektin e Tiranes.
Takon nje dhe e pyet: si e ke emrin?
Kjo ja kthen: Bordha.
avatar
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta te ndryshme

Mesazh nga Pexha prej Thu 16 Sep 2010 - 10:01

hahaha
Nje djaloshe e pyti msuesen a ka msuse zemra kemb msuesja i tha jo
djaloshi tha po pse babi thot naten qoje zemer kembet
avatar
Pexha
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 443
 <b>Piket</b> Piket : 450
Regjistruar : 07/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta te ndryshme

Mesazh nga X-pIM GoLd prej Wed 6 Oct 2010 - 10:09

Një plak 97 vjeçar shkon tek një zyrë sigurimesh!

Plaku:Çkemi? Do të bëj sigurimin për jetën!

Nënpunësi: Sa vjeç je?

Plaku: 97 vjeç

(Nënpunësi çmendet): Po çtë duhet ty sigurimi?

Plaku: Po ja do të shkojmë me babin tim jashtë shtetit dhe thamë që të sigurohemi..!!

Nënpunësi: Me babin tënd!?? E sa vjeç është ai??

Plaku: Po ja nesër mbush 125 vjeç!!

Nënpunësi: E ku do shkoni??

Plaku: Do shkojmë ta takojmë Gjyshin tim!

(Nënpunësi i bie murit me kokë):
Ti tallesh me mua, gjyshin the!!??
Po sa vjeç është ai?

Plaku: Po edhe një javë mbush plotë 142vjeç!

Nënpunësi: E çfarë bën ai??

Plaku: E po, martohet dhe ne do shkojmë në dasëm!

(Nënpunësi i afrohet dritares gati të hidhet): Po pse martohet??

Plaku: Budallallëqe more, e detyrojnë prindërit!!!
avatar
X-pIM GoLd
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 748
 <b>Piket</b> Piket : 771
Regjistruar : 06/10/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://adf.ly/TaD8

http://adf.ly/TaKq

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta te ndryshme

Mesazh nga X-pIM GoLd prej Wed 6 Oct 2010 - 10:12

Vajza: Nëse unë jam femra jote e parë,
atëherë si din ti të puthësh aq mirë??
Djali: Nëse unë jam i pari për ty,
ku pe din ti që po puthsha mirë?
avatar
X-pIM GoLd
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 748
 <b>Piket</b> Piket : 771
Regjistruar : 06/10/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://adf.ly/TaD8

http://adf.ly/TaKq

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta te ndryshme

Mesazh nga Lavrenta prej Thu 7 Oct 2010 - 2:29

Dushi që bën një femër dhe një mashkull, ku ndryshon !


Femra
1- Zhvishet dhe të gjitha rrobat i vendos në koshin e rrobave të palara me një rregull matematikor.
2- Ecën drejt banjos e mbështjellë me peshqirin e saj dhe sapo shikon burrin apo të fejuarin, mbulohet me një shpejtësi marramendase dhe futet në banjo.
3- Ndalon përpara pasqyrës dhe analizon fizikun e saj. Fryn barkun, në këtë mënyrë dihet që do t’ia çajë kokën të shoqit apo të fejuarit mbi faktin se ka shtuar ca kile.
4- Kërkon një peshqir për fytyrën, një për duart, një për këmbët dhe një për flokët, si dhe një sfungjer për t’u fërkuar.
5- Futet në dush dhe hap ujin.
6- Lan flokët me një shampo që ka në bazë të saj avokado dhe mjaltë, gjithashtu dhe 83 vitamina të tjera.
7- Lan përsëri flokët me një shampo që ka në bazë të saj avokado dhe mjaltë, gjithashtu dhe 83 vitamina të tjera.
8- Vendos në flokë një balsam me bimë tropikale dhe i masazhon flokët për rreth 10 minuta.
9- Lan fytyrën me një sapun me fruta pylli, duke e fërkuar aq shumë, sa fytyra të marrë një ngjyrë rozë.
10- Lan pjesën tjetër të trupit me një sapun që përbëhet nga luleshtrydhe.
11- Nevrikoset tmerrësisht me partnerin sepse budallai ka hapur çezmën diku dhe presioni i ujit të dushit bie.
12- Mbyll ujin dhe del nga dushi.
13- Thahet me një peshqir që ka përmasat e Afrikës.
14- Lyhet për rreth 15 minuta me një krem hidratant, përforcues dhe shkëlqyes.
15- Depilon këmbët dhe sqetullat dhe mendon gjatë për një depilim në pjesët intime dhe më pas vendos të shkojë tek estetistja.
16- Kërkon me shumë vëmendje në të gjithë trupin mos gjen ndonjë ërr dhe me ta gjetur, e eliminon kafshërisht me thonj ose me ndonjë pincetë.
17- Del nga banjoja.
18- Futet në dhomën e gjumit dhe kalon një orë e gjysmë gjer sa bëhet gati për të dalë.


Mashkulli
1- Heq rrobat ndërkohë që është akoma në krevat dhe i hedh ato në tokë.
2- Shkon i zhveshur drejt banjos dhe nëse shikon gruan e tij, i tregon krenar lakuriqësinë.
3- Ndalon para pasqyrës dhe vëzhgon trupin e tij, fryn barkun, shikon me krenari përmasat e pjesëve intime, kruhet me shumë dëshirë dhe nuhat duart edhe një herë para se të lahet.
4- Futet në dush.
5- Lan fytyrën me sapunin e parë që shikon.
6- Qesh tërë kohën, si një budalla.
7- Lan pjesët intime duke u kujdesur që të lërë ndonjë qime në sapun.
8- Lan flokët me çdo lloj shampoje. Shumë shpesh ngatërrohet dhe lahet me intimon e gruas apo të fejuarës.
9- Urinon në dush.
10- Del nga dushi.
11- Nuk i kreh flokët.
12- Thahet fare pak.
13- Shikohet në pasqyrë duke luajtur me mimikën e fytyrës.
14- Del duke lënë banjon e lagur.
15- Kthehet në dhomë me një peshqir përpara si gjethja e Adamit.
avatar
Lavrenta
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 714
 <b>Piket</b> Piket : 726
Regjistruar : 13/08/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : ≈ღ≈United States!ωho thє Hєll ωants to livє Hєяє Foяєvєя!!=Iм α cгαzу вαву...Hαte IT OR LOVE IT.ღ

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta te ndryshme

Mesazh nga Shaban Cakolli prej Thu 7 Oct 2010 - 3:03

sikur na e shtove lakmine te shihnim kete gjethe,hauhau
avatar
Shaban Cakolli
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3445
 <b>Piket</b> Piket : 3590
Regjistruar : 24/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta te ndryshme

Mesazh nga Dewil prej Sun 10 Oct 2010 - 6:19

Parlamenti

E parkon tipi automobilin para parlamentit. I afrohet polici dhe ia tërheq vërejtjen:
“Nuk mund të parkosh këtu makinën! A e dini se ky është Parlamenti”
“E di faleminderit. Po mos ta ndien se e kam alarmin e mirë!”
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta te ndryshme

Mesazh nga Arla prej Thu 2 Dec 2010 - 11:07

Labi kishte disa dele dhe donte ti dërgonte te ara e lalucit se nuk donte qe te harxhohej bari i arës se tij, dhe i tha:
-Ti ore surrat pastiço, merri delet e mia dhe kaloi nga ara jote.
Laluci me zgjuarsi i thotë posi i kaloje unë, dhe i kalon te gjithadelet ne pjesën me te thelle te lumit kështu qe delet u mbyten. Kur emerr vesh labi,thotë:
-Ore lapangjoz, pse mi mbyte delet ti? Nuk e dije qe ishte thelle aty?
-Po ca te bej unë, tha laluci. Unë pashe te kalonte një rose aty dhe uji i vinte deri ne mes.
avatar
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta te ndryshme

Mesazh nga Dewil prej Sat 4 Dec 2010 - 5:31

Mungesa në shkollë
I thotë mësuesja Benit:
“Beni, dje prapë s’ke qenë në shkollë!”
“Gjyshja është e sëmurë!”
“Sa herë që mungon, ty të sëmuret gjyshja. Po dyshoj në këtë”.
“Valla mësuese, edhe ne po dyshojmë se gjyshja po aktron”.
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta te ndryshme

Mesazh nga Dewil prej Fri 10 Dec 2010 - 5:38

Alo mridita. Mirdita. Me ken po flas?
Me shitesen e shitores per kepuce.
Aha mfalni se kam gabuar numrin.
Nuk ka problem ejani ua ndrojm numrin, vetem mos haro ta marrish llogarin fiskale. Smile)
6 minutes ago · LikeUnlike · Comment

Razz hahaha
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta te ndryshme

Mesazh nga Vizitor prej Fri 10 Dec 2010 - 5:41

Dewil shkruajti: Alo mridita. Mirdita. Me ken po flas?
Me shitesen e shitores per kepuce.
Aha mfalni se kam gabuar numrin.
Nuk ka problem ejani ua ndrojm numrin, vetem mos haro ta marrish llogarin fiskale. Smile)
6 minutes ago · LikeUnlike · Comment

Razz
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta te ndryshme

Mesazh nga Dewil prej Wed 15 Dec 2010 - 5:54

Bilderi
Një vajzë e bukur në një lokal gjen forcën dhe i afrohet një djali goxha të zhvilluar, bilder, dhe e pyet:
“A po me tregon çka ki me ba të shtunën?”
“Kam me i ushtru pak këmbët edhe bicepsin!”
Razz hahaha
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta te ndryshme

Mesazh nga Erisa1 prej Tue 18 Jun 2013 - 0:57

4 shoke takohen 30 vjet pasi kishin mbaruar shkollen sebashku
Njeri shkon ne banjo kurse 3 te tjeret flasin per sukseset e femijve te tyre.
m
1 thot : Cuni im eshte bere nje ekonimist shum i pasur. Bile ka edhe nje banke te tijen. Eshte aq i pasur sa i beri dhurate shokut te ngusht nje Ferrari per ditlindje
2 thot : Cuni im u be nje pilot shum i
pasur dhe tani ka nje firme avionesh. Eshte aq i pasur sa i beri shokut te ngushte nje avion dhurate per ditelindje.
3 thot : Cuni im ka nje firme ndertimi dhe esht aq i pasur sa i beri shokut te ngushte nje keshtjelle dhurate per ditlindje
Nderkohe kthehet i 4 dhe pyet per cfare po bisedonin dhe ata pergjigjen se po flisnin per suksesin e cunave te tyre
4 thot : Cuni im esht gei
shoket : Kushedi sa i turperuar je
4 : Ne fakt jo. Punon si striptist ne nje bar. Javen qe kaloi kishte ditlindjen dhe mori si dhurate nje Ferrari , nje avion dhe nje keshtjelle nga 3 te dashurit.
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta te ndryshme

Mesazh nga Juventinia prej Tue 18 Jun 2013 - 3:20

Biznesmeni 

takohen dy shoke dhe e pyesin njeritjetrin se ca kishin bere keto kohet e fundit 
njeri prej tyre tha:Une kam vendosur te behem biznesen.
shoku 2:po shume mire 
Shoku 1:kam vizituar shume vende te botes
Shoku 2:ah domethene qe paske mare johuri te mira ne fushen e gjeografise
Shoku 1:me vjen keq kete gjeografine se kam vizituAr akoma

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Juventinia
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 268
 <b>Piket</b> Piket : 271
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta te ndryshme

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi