Votojm Antarin me te mire.

 :: Sondazhe

Shko poshtë

Votojm Antarin me te mire.

33% 33% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
33% 33% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
33% 33% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
 
Totali i votave : 3

Votojm Antarin me te mire.

Mesazh nga Geri prej Tue 25 May 2010 - 9:49

Hapa nji Sontazh per 1 jav do votojn Antarin me te mire te "My Love Forum"

Votoni dhe komentoni per voten qe do jepni.
10 antar jan aq esht limiti antarve qe shkojn ne sontazh.Arla

Dewil

Erisa

Merisa

Interesant

Voglushja

Eri dr

Latina_Tetovare

Viola

Gjimnazistja

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Votojm Antarin me te mire.

Mesazh nga Shpejtimi prej Sun 4 Jul 2010 - 19:54

Voglushja & Viola
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Sondazhe

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi