Sa gjuhe te huaja flisni?

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Sa gjuhe te huaja flisni?

Mesazh nga Geri prej Tue 25 May 2010 - 10:28

Sa gjuhe te huaja flisni aktualisht?
Dhe sa gjuhe te huaja keni deshir te flisni?
Cila esht gjuha e huaj me e preferuar per ju?

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa gjuhe te huaja flisni?

Mesazh nga Bani prej Tue 25 May 2010 - 10:37

vallaj une di anglisht kuptoj shume italisht por e kam te veshtire me e fol, kam qejf . mee mesuat gjermainshten dhe frengjishten
avatar
Bani
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1294
 <b>Piket</b> Piket : 1311
Regjistruar : 23/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa gjuhe te huaja flisni?

Mesazh nga Geri prej Tue 25 May 2010 - 10:55

Gjuh te huaja flas aktualisht 0 dhe 0 kam qen me kohe.
Do kisha deshir te flisja gjuhen Angleze icik pasi e flet gjithe bota
Gjuha me e bukur mendoj qe esht Italishtja.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa gjuhe te huaja flisni?

Mesazh nga Elisi prej Tue 25 May 2010 - 11:36

anglisht italisht greqisht dhe shqip :p
avatar
Elisi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 131
 <b>Piket</b> Piket : 180
Regjistruar : 10/05/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Sa me larg forumit..

http://www.vloraweb.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa gjuhe te huaja flisni?

Mesazh nga Shpejtimi prej Thu 30 Sep 2010 - 16:07

ANGLISHT
TURQISHT
SERBO-KROHATE
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa gjuhe te huaja flisni?

Mesazh nga Jona prej Fri 1 Oct 2010 - 1:43

greqisht dhe anglisht dhe pak italisht
avatar
Jona
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 257
 <b>Piket</b> Piket : 262
Regjistruar : 06/06/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa gjuhe te huaja flisni?

Mesazh nga Shaban Cakolli prej Fri 1 Oct 2010 - 2:53

shume,por nuk di anglisht
avatar
Shaban Cakolli
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3445
 <b>Piket</b> Piket : 3590
Regjistruar : 24/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa gjuhe te huaja flisni?

Mesazh nga Shpejtimi prej Fri 1 Oct 2010 - 17:56

ANGLISHT
TURQISHT
SERBO-KROHATE
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa gjuhe te huaja flisni?

Mesazh nga Aroma prej Fri 1 Oct 2010 - 21:52

disa
avatar
Aroma
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 439
 <b>Piket</b> Piket : 441
Regjistruar : 17/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa gjuhe te huaja flisni?

Mesazh nga albi1 prej Fri 1 Oct 2010 - 22:29

gjermanisht italisht anglisht jo mir
avatar
albi1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 345
 <b>Piket</b> Piket : 354
Regjistruar : 01/10/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa gjuhe te huaja flisni?

Mesazh nga Erisa1 prej Fri 1 Oct 2010 - 23:01

Po shqipen nuk e di hahaha
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa gjuhe te huaja flisni?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 2 Oct 2010 - 0:00

albi1 shkruajti: gjermanisht italisht anglisht jo mir

Te sygjeroj ta mesosh iher gjuhen amtare se per tjerat e di qe si din fare, ja fut kot sikur se thua qe jeton ne linc genjeshtaret i kam inat un


Sa gjuh di eshte puna ime
Very Happy
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa gjuhe te huaja flisni?

Mesazh nga Shaban Cakolli prej Sat 2 Oct 2010 - 0:10

hahaha
avatar
Shaban Cakolli
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3445
 <b>Piket</b> Piket : 3590
Regjistruar : 24/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa gjuhe te huaja flisni?

Mesazh nga Loni prej Sat 2 Oct 2010 - 5:40

Po mundohem te mesoj shqipen pak me mire ne menyre qe kur te filloje te mesoj ndonje gjuhe tjeter, t'a kem me lehte.
avatar
Loni
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 247
 <b>Piket</b> Piket : 247
Regjistruar : 03/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa gjuhe te huaja flisni?

Mesazh nga engjell a djall prej Sat 2 Oct 2010 - 9:04

tre me zore
avatar
engjell a djall
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 7372
 <b>Piket</b> Piket : 8226
Regjistruar : 25/04/2009

http://hapesira.forumotions.net/shkrimtare-shqiptare-f48/poezi-n

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa gjuhe te huaja flisni?

Mesazh nga Shpejtimi prej Sun 3 Oct 2010 - 13:08

disa
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa gjuhe te huaja flisni?

Mesazh nga Dewil prej Mon 4 Oct 2010 - 3:56

Shqip gjuh tjeter nuk di Razz
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa gjuhe te huaja flisni?

Mesazh nga Merisa prej Mon 4 Oct 2010 - 3:58

5 gjuhe te huaja i flas
avatar
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa gjuhe te huaja flisni?

Mesazh nga Shpejtimi prej Tue 5 Oct 2010 - 12:45

3 gjuhe te huaja i flas
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa gjuhe te huaja flisni?

Mesazh nga vivallo prej Tue 5 Oct 2010 - 13:11

hmm perveq gjuhesh shqipe : Anglishten .. edhe nga pak sa per mu marr vesh Turqisht/spanjollisht.
avatar
vivallo
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 432
 <b>Piket</b> Piket : 434
Regjistruar : 21/09/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Gjakove

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa gjuhe te huaja flisni?

Mesazh nga Shpejtimi prej Tue 5 Oct 2010 - 15:25

3
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa gjuhe te huaja flisni?

Mesazh nga Interesant prej Tue 5 Oct 2010 - 21:56

3
avatar
Interesant
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1110
 <b>Piket</b> Piket : 1115
Regjistruar : 24/10/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Peja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa gjuhe te huaja flisni?

Mesazh nga Shaban Cakolli prej Wed 6 Oct 2010 - 1:58

shtate
avatar
Shaban Cakolli
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3445
 <b>Piket</b> Piket : 3590
Regjistruar : 24/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa gjuhe te huaja flisni?

Mesazh nga Shpejtimi prej Wed 6 Oct 2010 - 11:21

3
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa gjuhe te huaja flisni?

Mesazh nga X-pIM GoLd prej Wed 13 Oct 2010 - 11:00

Te huaja vetem Anglishten!! Gjermanisht di ngapak!
avatar
X-pIM GoLd
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 748
 <b>Piket</b> Piket : 771
Regjistruar : 06/10/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://adf.ly/TaD8

http://adf.ly/TaKq

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa gjuhe te huaja flisni?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi