Elbasan, arrestohet pedofili

 :: Zone e Lire :: Lajme

Shko poshtë

Elbasan, arrestohet pedofili

Mesazh nga Erisa1 prej Thu 10 Jun 2010 - 10:18Drejtoria e policisë së Elbasanit arrestoi një shtetas 23 vjec me akuzën e abuzimit dhe dhunimit seksual ndaj një të mituri 6 vjec.

Ngjarja ka ndodhur ne fshatin Shushice te Elbasanit ne nje familje rome. Prinderit e te miturit vune re problemet psikologjike te femijes se tyre dhe e pyeten per ate qe kishte ndodhur.

Prinderit kerkojne qe femijes te kryehet nje sherbim me psikologun pasi 6-vjecari ka probleme. Gjithashtu babai Pellumb Kurti kerkon mbeshtejen e policise pasi familja e Dodes i ka kercenuar me jete nese nuk terheqin denoncimin.

Policia arrestoi edhe nje mjek te spitalit kirurgjik te Elbasanit per moskallzim krimi. Ai vizitoi femijen dhe vuri re shenjat e dhunes seksuale. Paraditen e sotme mjeket e Elbasanit zhvilluan nje proteste nje oreshe kunder arrestimit te kolegut te tyre.

Dy te ndaluarit pritet te dalin para gjykates per masen e arrestit
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Elbasan, arrestohet pedofili

Mesazh nga Arla prej Thu 10 Jun 2010 - 10:23

Varje ne litar dhe eshte pak.
avatar
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Elbasan, arrestohet pedofili

Mesazh nga Foveros prej Thu 10 Jun 2010 - 10:32

mostrualitet
avatar
Foveros
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 118
 <b>Piket</b> Piket : 128
Regjistruar : 28/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Elbasan, arrestohet pedofili

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Zone e Lire :: Lajme

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi