Gjen fëmijët në Facebook, por i rihumb

 :: Zone e Lire :: Lajme

Shko poshtë

Gjen fëmijët në Facebook, por i rihumb

Mesazh nga Erisa1 prej Sun 13 Jun 2010 - 10:02

Gjen fëmijët në Facebook, por i rihumb
12/06/2010 18:55Gjen në Facebook 2 fëmijët e zhdukur 15 vjet më parë nga Kalifornia, por i rihumb sërish pasi nuk duan të kontaktojnë me të.

Ngjarja ka ndodhur në 1995-ën. Prince Sagala duke u kthyer në shtëpi në San Bernardino (Kaliforni) nuk gjen më bashkëshortin Faustino Utrera, i cili kishte ikur së bashku me dy fëmijët, një vajzë 3 vjeçare dhe një djalë, 2 vjeç.

Gruaja denoncoi zhdukjen dhe prej vitesh nuk ka marrë asnjë lajm, por i rigjeti në Facebook.

Ajo ka kontaktuar policinë që ka arrestuar të atin, por fëmijët nuk duan ta takojnë
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Zone e Lire :: Lajme

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi