Televizionet Shqipetare Live

Shko poshtë

Televizionet Shqipetare Live

Mesazh nga Erisa1 prej Wed 23 Jun 2010 - 1:28

Per te par live:Ju duhet te keni te instaluar ne pc tuaj Media player dhe Winamp,
Info:Nese nuk ju hapen kanalet me Firefox,Atehere perdorni
Internet Explorer.

Programet me poshte per "Hapesira (board) Forum" mundesohen nga "Parajsa e Shqiperise"Top-Channellive©Digitalb 1© LiveDigitalb 2LiveDigitalb 3Live

Digitalb 4 LiveDigitalb 5 LiveSuperSport Live
RTV21 Live


SuperSonicLiveAlsat HD Live
Vizion PlusLiveKlan HD Live
2atv KavajaLiveJunior Tv LiveRTV LiveTVSH HD Live
Neser Tv HDoffNews24 HD LiveKoha Tv HD Live
KTV Live
KTV HD HD LiveAlsat M HDLiveBlue SkyLiveFilma Shqiptar
Era tv HDLive
Arta TV HDLiveTVSH2 HD LiveON TV HD Live
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi