A mund te kthehet dashuria ne shoqeri?

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

A mund te kthehet dashuria ne shoqeri?

Mesazh nga Erisa prej Wed 13 May 2009 - 1:47

si mendoni ju mundeni me qen shok me von ajo ..?
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te kthehet dashuria ne shoqeri?

Mesazh nga MitrovicA prej Wed 13 May 2009 - 3:26

po une mendoj qe po mundesh me qen edhe shoku kur mbaron nje dashuri
avatar
MitrovicA
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3880
 <b>Piket</b> Piket : 3966
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te kthehet dashuria ne shoqeri?

Mesazh nga Erisa prej Wed 13 May 2009 - 4:01

Nuk mundemm Ta kem shok at qe derii dje ekom dasht ndryshe osht diqka e pa mundshme ...
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te kthehet dashuria ne shoqeri?

Mesazh nga bela prej Wed 13 May 2009 - 4:09

JO ASNJEHERE.SHOQERIA NE DASHURI EDHE MUNDET POR NDRYSHE JOOOOOOOO
avatar
bela
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 599
 <b>Piket</b> Piket : 631
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 26
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : parajse

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te kthehet dashuria ne shoqeri?

Mesazh nga Geri prej Wed 13 May 2009 - 9:54

Kjo gjo nuk besoj se ndodh asnji her me u kthy dashurija ne miqesi 🇳🇴
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te kthehet dashuria ne shoqeri?

Mesazh nga Erisa prej Sat 13 Mar 2010 - 4:48

Absolutisht JO!

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te kthehet dashuria ne shoqeri?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Sat 13 Mar 2010 - 5:17

Mendoj se nje gje e tille eshte dicka e pamundur.
Asnjehere nje dashuri nuk mund te kaloje ne shoqeri sepse mes atij cifti egzistojne kujtimet, edhe pse tashme nuk jane me bashke. Aq me teper, dike qe me pare e ke dashur nuk mund ta shohesh si shok, sepse gjithesesi do te ngateroheshin gjer
at.
avatar
Gjimnazistja
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1685
 <b>Piket</b> Piket : 1786
Regjistruar : 27/02/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : rreth e rrotull

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te kthehet dashuria ne shoqeri?

Mesazh nga Inamso87 prej Sat 13 Mar 2010 - 6:34

Se besoj as unë që ndodh... Një njeri që dashurohet s[mund të shihet pas saj me një sy krejt tjetër...Ose e gënjejmë veten ose shohim ëndërra me sy hapur (Mendimi personal mos e merrni afër zemres)
avatar
Inamso87
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 730
 <b>Piket</b> Piket : 830
Regjistruar : 12/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : TETOVË, FYROM

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te kthehet dashuria ne shoqeri?

Mesazh nga Gentta prej Sun 14 Mar 2010 - 6:33

jo nuk mundem ta kem shok kur une ate person e kam dashur dhe nje dit te me vij dhe te me thot jam lidhur me nje tjeter.mua kjo do me lendoj
avatar
Gentta
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 5553
 <b>Piket</b> Piket : 5573
Regjistruar : 11/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : se di

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te kthehet dashuria ne shoqeri?

Mesazh nga Era beby prej Sun 28 Mar 2010 - 13:03

joooo asnjeheer smund te kthehet dashuria ne miqesi...
avatar
Era beby
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 25
 <b>Piket</b> Piket : 30
Regjistruar : 28/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te kthehet dashuria ne shoqeri?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 29 Mar 2010 - 1:21

Une mendoj qe jo s'mundet
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te kthehet dashuria ne shoqeri?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 29 Mar 2010 - 1:55

jo
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te kthehet dashuria ne shoqeri?

Mesazh nga Gentta prej Mon 29 Mar 2010 - 4:24

jo une nuk mendoj se mund te kaloj dashuria ne shoqeri nuk eshte normale
avatar
Gentta
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 5553
 <b>Piket</b> Piket : 5573
Regjistruar : 11/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : se di

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te kthehet dashuria ne shoqeri?

Mesazh nga ALFRED HASANAJ prej Mon 29 Mar 2010 - 6:57

Jo nuk duhet as ta mendosh kete gje,ndryshe vuajtjet sbarojne kurre.
avatar
ALFRED HASANAJ
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 34
 <b>Piket</b> Piket : 48
Regjistruar : 09/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : TIRANE

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te kthehet dashuria ne shoqeri?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 10 May 2010 - 7:34

Edhe jo edhe po,eshte diqka e ndjeshme qe sa do qe mundohesh ti thuash shok ,ne te njejten koh do ti thuash diqka tjeter dhe ketu komplikohen gjerat madej me mir ndonjeher ti largohesh se sa te mund vuajtja deshria per ti then te dua dhe diqka e ndalon kete fjal dhe nuk del dot nga goja,diqka mundohesh te ja shpjegosh se jeni shok por prap se prap ndihesh ne nje situat te veshtir.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te kthehet dashuria ne shoqeri?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 10 May 2010 - 7:40

Jo se plaget e dashuris veq vin e shtohen!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te kthehet dashuria ne shoqeri?

Mesazh nga Dewil prej Mon 10 May 2010 - 9:26

Jo
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te kthehet dashuria ne shoqeri?

Mesazh nga Erisa prej Mon 10 May 2010 - 21:15

Jo pra

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te kthehet dashuria ne shoqeri?

Mesazh nga Era13 prej Tue 11 May 2010 - 8:39

u po shume here, madje shpesh. mua me ka ndodhur, vetem se per mua personalisht nuk me duket normale, nuk mund te dashuroj nje shok, edhe kur nje shok ka rene ne dashuri me mua, jam shmangur qe ti tregoj hapur pa e lenduar qe nuk mund te vazhdoje kjo ndjenje
avatar
Era13
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 201
 <b>Piket</b> Piket : 205
Regjistruar : 04/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : ne shkallet e fantazise

http://qiell-lirie.forum0.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te kthehet dashuria ne shoqeri?

Mesazh nga Geri prej Tue 11 May 2010 - 8:42

Mendoj qe po,dhe mua kjo gje me ka ndodh me te vertet e ke dashur dike por kur kalojn vitet dhe ke nji tjeter person ne krah normale qe po pate vend komunikimi me ate qe ke dash me par avash avash cdo gje sbehet dhe kthehet ne shoqeri kuptohet per ata njerz qe kuptojn ca esht me e drejt ne jet.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te kthehet dashuria ne shoqeri?

Mesazh nga Kacurelja prej Tue 11 May 2010 - 8:46

behet por prap ndien dicka per ate person Sad
avatar
Kacurelja
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1531
 <b>Piket</b> Piket : 1541
Regjistruar : 07/05/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Prague

http://www.facebook.com/?ref=logo#!/Bernadetta.Bubba

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te kthehet dashuria ne shoqeri?

Mesazh nga RoSeLa prej Fri 14 May 2010 - 2:46

Nje DashuRii do te kthehej ne shoqerri vetem ne rast se personat nuk do te kene pasur nje ndjenje ta vertet per njeri tjetrin.sepse ne rast se njeri prej personave do te ndjente atehere do te ishte nje torture per te shoqeria.nuk mund te kesh shok nje njeri qe e ke dashurme pare.
avatar
RoSeLa
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 26
 <b>Piket</b> Piket : 30
Regjistruar : 29/04/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : BeLgiUm....!

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te kthehet dashuria ne shoqeri?

Mesazh nga Erisa prej Fri 14 May 2010 - 3:04

Jo nuk mundet

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A mund te kthehet dashurija ne shoqeri

Mesazh nga *PRADA* prej Fri 2 Jul 2010 - 6:28

qfar mendoni ju dashurija a mund te kthehet ne shoqerinese gjindet kjo tem athere fshijeni
avatar
*PRADA*
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 78
 <b>Piket</b> Piket : 112
Regjistruar : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te kthehet dashuria ne shoqeri?

Mesazh nga Geri prej Fri 2 Jul 2010 - 6:31

Tema u bashkua PRADA,shif mos hap tema n.q.s egziston lal kontrrollo njer her dhe hape.

Tani mund te japesh mendimin jot persa i perket temes.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund te kthehet dashuria ne shoqeri?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi