Qyteti mbreslenes per ju

Shko poshtë

Qyteti mbreslenes per ju

Mesazh nga Arla prej Fri 2 Jul 2010 - 10:42

Cdo qytet dhe fshat shqiptare pa dyshim qe kane nje vecori.Secili ka nje histori qe njihet prej saj dhe qe me endje degjohet.Disa njihen per vlerat arkitektonike, disa per histori te lavdishme lufte, disa te tjere per vendesit dhe karakteristikat e rralla qe vetem shqiptaret i kane dhe i kultivojne brez pas brezi.
avatar
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyteti mbreslenes per ju

Mesazh nga Pexha prej Fri 3 Sep 2010 - 9:58

kemi shum qytete pome se shumti me ka len pershtypje vlora e kujtoja se si lindi shteti shqiptare
avatar
Pexha
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 443
 <b>Piket</b> Piket : 450
Regjistruar : 07/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyteti mbreslenes per ju

Mesazh nga Vizitor prej Fri 3 Sep 2010 - 10:02

Aty ku kam lind eshte Peja ime ,aty ku kam kalu femirin!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyteti mbreslenes per ju

Mesazh nga Pexha prej Fri 3 Sep 2010 - 10:05

qyteti ime dardana
avatar
Pexha
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 443
 <b>Piket</b> Piket : 450
Regjistruar : 07/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyteti mbreslenes per ju

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi