Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Shko poshtë

Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga Deqani-ks prej Thu 8 Jul 2010 - 9:25

Djali i vogel futet ne kuzhine edhe gjen babin me mamin tu ba seks. I
habitur pyet te atin:
"O ba ca po i ban mamit ti?"
Ky i ndodhur
ngushte i thote:
"Po e ndeshkoj mamin se theu nja dy pjata!"
Djali
largohet me vrap, shkon ne dhomen tjet?r te vellezerit e tij dhe u
thote:
"Kini kujdes se mos thyeni ndonj? pjate se do t'ju q! babai ne
beth
avatar
Deqani-ks
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 17
 <b>Piket</b> Piket : 18
Regjistruar : 08/07/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 26
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Deqani (Kosova)

http://deqani-ks.all-up.com/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga Deqani-ks prej Thu 8 Jul 2010 - 9:25

Djali duke pare Tv shkon te babi edhe e pyet
O ba kush eshte me i
mire, Penisi apo vagina..
Ja kthen babai, Vagina te keqen babi
Nejse
shko ky cuni pyet edhe Mamin
O Ma kush eshte me i mire Penisi apo
vagina..
Penisi te keqen mami eshte me i mire
thote cuni, po pse
babi me tha se vagina eshte me e mire
Ja Pret mami, Po babi se ka
provu noj her penisin prandaj flet ai..
avatar
Deqani-ks
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 17
 <b>Piket</b> Piket : 18
Regjistruar : 08/07/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 26
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Deqani (Kosova)

http://deqani-ks.all-up.com/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga Deqani-ks prej Thu 8 Jul 2010 - 9:25

Ishe njeher nje cift, sa here deshin ta benin kishin nje kod qe mos i
kuptonte cuni vogel, kshu qe cdo here burri thoshe cunit, shko thuj
mamit, tha babi "hajd se do lajme robat me lavatrice". E kshu e kishiin
kodin kta dhe sja kuptonte gje djali.
Nje dite i thot burri djalit
tvet, shko thuj mamit,tha babi hajd "lajm robat me lavatrice". Pas dy
minutash vjen djali dhe i thot : "O ba tha mami jo tani se kam pune"
Pas
nja tre oresh vjen cuni dhe i thot babit "O ba , tha mami hajd lajm
robat me lavatrice"
Babai ja kthen: "Lere lere thuj mamit, se i lava
me dore"
avatar
Deqani-ks
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 17
 <b>Piket</b> Piket : 18
Regjistruar : 08/07/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 26
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Deqani (Kosova)

http://deqani-ks.all-up.com/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga Deqani-ks prej Thu 8 Jul 2010 - 9:25

Ishte vajza e 1 bosi shume e bukur,te cilen e ngacmonte Bobo cub i
shpifur 1.20 nga toka.e shqetesuar vajza ankohet tek i ati.Mire i thote i
ati do shkoj une ta takoj ti them 2 fjale te te lej rehat.shkon i ati
dhe gjen Bobin tu pi kafe.
-ti je Bobi i thot?
-po pergjigjet
Bobi.
-mesova se ngacmon vajzen time.
-po- i thot Bobi -e dua per
nuse.
e shikon i ati i vajzes e per ta mos ofenduar i thot qe vajza
ime eshte mesuar te prishi 1000000 leke ne jave.
i gjej une thot
Bobi.
shtanget tjetri.
shiko i thote,vajza ime eshte mesuar te
jetoj ne vile te madhe.
e blen Bobi pergjigjet tjetri.
i zene
ngushte nga pergjigjet e bobi vendos ti thote.
shiko mor djale
fjasim hapur si burrat.vajza ime e ha 35 cm.
po e pret bobi po qe
nevoja.
avatar
Deqani-ks
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 17
 <b>Piket</b> Piket : 18
Regjistruar : 08/07/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 26
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Deqani (Kosova)

http://deqani-ks.all-up.com/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga Deqani-ks prej Thu 8 Jul 2010 - 9:26

Kishte qene Beni..ky ishte ne shkolle dhe vizatonte bukur..nje dite hap
rregjistrin dhe vizato aty nje grenx..kur vjen zysha e hap rregjistrin
dhe e shef grenxen aty dhe i gju me shpulla disa her po nuk u vriste se
ishte vizatim..nxefet zysha dhe i i gju me fort dhe i enjtet dore..dhe
thot:
"kush e boni kte gjo"?
-une thote Beni...
neser thote
zysha pa prinder ske per te hyre ne msim ok...
-mir thote beni..
vjen
plaku Benit dhe takon zyshen..ca ka ndodh i thot zyshes?
-cuni jot
thote kishte vizatuar dje nje grenxe ne rregjister dhe un kujtova qe
ishte prej se verteti dhe i gjujta disa here dhe me eshte enjtur dora i
thote...
-po mir mi i thote plaku benit ..kjo nuk osht asigjo..
-pse
i thote zysha?
-mu me ka vizatu i p... ne dysheme dhe kam thy k....
aty...
avatar
Deqani-ks
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 17
 <b>Piket</b> Piket : 18
Regjistruar : 08/07/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 26
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Deqani (Kosova)

http://deqani-ks.all-up.com/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barseleta per ata qe kan mbushur 18 vjec !!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi