Vdes ne nje aksident rrugor Dj Tiesto...

 :: Zone e Lire :: Lajme

Shko poshtë

Vdes ne nje aksident rrugor Dj Tiesto...

Mesazh nga Erisa1 prej Wed 14 Jul 2010 - 11:58

Dj Tiesto, thuhet se u vra ne nje aksident me makine ne rrugen ndershteterore nr-80 ne Kaliforni, te shtetit Highway.
Hetuesit e sigurise deklaruan se Dj Tiesto ka humbur kontrolli ne makinen e tij, ajo ben saltro disa here duke vrare ate ne çast. Makina ishte ne pronesi te nje miku te tij. Shpejtesia dhe alkooli besohet te jene faktore. Makina thuhet se ka qene ne shpejtesine 95 mph ne nje zone ku lejoej me 55mph. makine Dj Tiesto-s me sa duket kaloi linjave te dyfishte duke goditur qendren e korsise.

Dj Tiesto vitin e kaluar vizitoi Shqiperine duke dhen nje koncert madheshtor ne bregdetin e bukur te Dhermiut i cili kushtoi 480.000 Euro.
Duke eksploruar neper internet pak informacione mora nga ky lajm por disa faqe e pergenjeshtronin kete fakt duke thene se keto thashetheme te jen hapur nga fansat e tij.
Lajmi per vdekjen e Tiestos dolen menjehere pas anullimit te nje koncerti te tij.

Info: "Hapesira (board) Forum"
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Zone e Lire :: Lajme

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi