Aksidenti, shkon në 14 numri i viktimave

 :: Zone e Lire :: Lajme

Shko poshtë

Aksidenti, shkon në 14 numri i viktimave

Mesazh nga Geri prej Sat 17 Jul 2010 - 8:26


Janë 14 personat që kanë humbur jetën në aksidentin tragjik të ndodhur pasditen e sotme në
aksin rrugor Rrëshen-Fushë Arrëz.

Lajmin e bëjnë të ditur burime policore zyrtare, sipas të cilave disa prej viktimave humbën jetën gjatë
transportit për në Spitalin Ushtarak në Tiranë.

Sipas burimeve,janë identifikuar edhe shumica e viktimave që janë: Mimoza Hasani,
Arsen Marku, Alma Marku, Albiona Marku, Pavlin Gjoni, Fran Paloka,
Gjovalin Pera dhe Zef Gjergji, që ka qenë dhe shoferi i autobusit.

Ndërkohë,drejtori i përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Hyseni Burgaj ka
deklaruar se Gjergji ka qenë një shofer me përvojë.

Pjesa më e madhe e viktimave, mes të cilave ka shumë fëmijë, ndodhen në qendrën
shëndetësore të Gjegjanit dhe banonin në Pukë.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Zone e Lire :: Lajme

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi