Durrës, motoçiklisti aksidenton një 34 vjeçar

 :: Zone e Lire :: Lajme

Shko poshtë

Durrës, motoçiklisti aksidenton një 34 vjeçar

Mesazh nga Dewil prej Tue 20 Jul 2010 - 11:12


Arkiv

Aksidentohet rëndë nga një motoçikletë në rrethin e Durrësit një pushues 34 vjeçar nga Tirana.
Nga
përplasja e ndodhur pranë ish-sektorit Iliria mbeti i plagosur rëndë 34
vjeçari nga Tirana, Enis Baçova i cili u shoqërua menjëherë në Spitalin
Ushtarak për të marrë mjekim më të specializuar pasi ka pësuar trauma
të fuqishme në kokë. Ndërka i plagosur, por në gjendje më të lehtë ka
mbetur edhe drejtuesi i motoçikletës që ndodhet në spitalin e Durrësit
ku po merr mjekimin e parë. Ende nuk dihet identiteti i tij.

Policia ka mbërritur në vendngjarje për të zbardhur më tej rrethanat e saj dhe për të dalë në konkluzione më të hollësishme.
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Zone e Lire :: Lajme

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi