Vlorë, mbytet në det një fëmijë

 :: Zone e Lire :: Lajme

Shko poshtë

Vlorë, mbytet në det një fëmijë

Mesazh nga Geri prej Tue 27 Jul 2010 - 9:33


Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në qytetin bregdetar të Vlorës, ku një
fëmijë është mbytur në ujërat e detit Jon.

Lajmin e bëjnë të ditur autoritetet
lokale, sipas të cilave agjentët e policisë po punojnë për identifikimin
e fëmijës, trupi i të cilit është dërguar në morg.
Sipas burimeve, bashkë me të miturin ka qenë edhe një fëmijë tjetër, i cili
është nxjerrë në kohë nga deti dhe është dërguar në spital, ku ndodhet
në gjëndje të rëndë.
Kjo është një tjetër ngjarje që rëndon më
tej kronikën e zezë në Shqipëri, pas aksidenteve të shumta dhe vrasjeve
që kanë karakterizuar muajin korrik.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Zone e Lire :: Lajme

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi