Aksidentet, përgjaken akset rrugore

 :: Zone e Lire :: Lajme

Shko poshtë

Aksidentet, përgjaken akset rrugore

Mesazh nga Geri prej Tue 27 Jul 2010 - 9:36


Korriku mund të konsiderohet muaji më i errët përsa u përket aksidenteve rrugore që kanë
regjistruar një numër të lartë viktimash.

Edhe ditën e sotme, në aksidente të
ndryshme kanë humbur jetën dy persona dhe kanë mbetur të plagosur disa
të tjerë. Kështu, një person humbi jetën para pak castesh në
aksin Lezhë-Shkodër. Burime policore lokale njoftojnë se shkaqet e
aksidentit janë ende të paqarta, por saktësojnë se një tjetër person ka
mbetur i plagosur.
Ndërkohë, në aksin Librazhd-Përrenjas, 24
vjecari Marius Toska ka gjetur vdekjen pasi makina me të cilën po
udhëtonte, tip fuoristradë, humbi kontrollin dhe doli nga rruga.
Në të njëjtin aksident një person tjetër mbeti i plagosur pasi u godit nga
makina kur ajo kishte dalë nga rruga.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Zone e Lire :: Lajme

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi