Rrogozhinë, vëllai vret aksidentalisht vëllanë

 :: Zone e Lire :: Lajme

Shko poshtë

Rrogozhinë, vëllai vret aksidentalisht vëllanë

Mesazh nga engjell a djall prej Sun 1 Aug 2010 - 8:52


Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Rrogozhinës ku shtetasi Pëllumb Proshka ka gjetur vdekjen pasi është qëlluar aksidentalisht me armë zjarri nga i vëllai, Dashnor Proshka. Sipas informacioneve të para tragjedia familjare ka ndodhur brenda banesës së vëllezërve, ku 34 vjeçari Pëllumb Proshka u qëllua aksidentalisht nga i vëllai 39 vjeç Dashnor Proshka me armën tip automatik të cilën ata e zotëronin pa leje. Policia mbërriti në vendngjarje dhe ka kryer arrestimin e autorit Dashnor Proshka dhe po vijon hetimet për zbardhjen e mëtejshme të saj.
avatar
engjell a djall
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 7372
 <b>Piket</b> Piket : 8226
Regjistruar : 25/04/2009

http://hapesira.forumotions.net/shkrimtare-shqiptare-f48/poezi-n

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Zone e Lire :: Lajme

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi