Ku do ti kaloni ose i keni kaluar pushimet verore....

 :: Sondazhe

Shko poshtë

Ku do ti kaloni ose i keni kaluar pushimet verore

- Ne Shqiperi
 
- Jashte Shtetit
 
- Skam Pushuar
 
 
 
Shiko rezultatin

Ku do ti kaloni pushimet verore?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 3 May 2010 - 8:38

Shqiperi
Ulqin
Antalia
Bjeshke
Tjeter Vend
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ku do ti kaloni ose i keni kaluar pushimet verore....

Mesazh nga Erisa prej Mon 3 May 2010 - 21:29

Antalia me pelqen si vend dhe Turqia

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ku do ti kaloni ose i keni kaluar pushimet verore....

Mesazh nga Tila prej Tue 4 May 2010 - 3:57

ne gjith Evropen do me pelqente.
avatar
Tila
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 144
 <b>Piket</b> Piket : 161
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ku do ti kaloni ose i keni kaluar pushimet verore....

Mesazh nga Geri prej Tue 4 May 2010 - 4:01

Ne Himar si c'do vit.. ose ne dures ku i dihet varet si ecin punet.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ku do ti kaloni ose i keni kaluar pushimet verore....

Mesazh nga Vizitor prej Tue 4 May 2010 - 4:58

Kam shume mendime ndoshta ne ulqin ndoshta ne kroaci dhe ndoshta ne shqiperi
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ku do ti kaloni ose i keni kaluar pushimet verore....

Mesazh nga Vizitor prej Tue 4 May 2010 - 8:45

Ne Durres,me pelqen shumeee
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ku do ti kaloni ose i keni kaluar pushimet verore....

Mesazh nga Shpejtimi prej Sun 4 Jul 2010 - 20:04

ZOTI me ka denuar mua qe te mos shkoj ne pushime.....
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku do ti kaloni ose i keni kaluar pushimet verore....

Mesazh nga Erisa1 prej Tue 17 Aug 2010 - 9:32

Ku do ti kaloni ose i keni kaluar pushimet verore kete vite?

Ma tregoni dicka te bukur qe keni bere kete vere.
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ku do ti kaloni ose i keni kaluar pushimet verore....

Mesazh nga engjell a djall prej Tue 17 Aug 2010 - 9:35

ne perlen e Egjeut
avatar
engjell a djall
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 7372
 <b>Piket</b> Piket : 8226
Regjistruar : 25/04/2009

http://hapesira.forumotions.net/shkrimtare-shqiptare-f48/poezi-n

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ku do ti kaloni ose i keni kaluar pushimet verore....

Mesazh nga Arla prej Sun 22 Aug 2010 - 4:11

Dhe kete vit disa dite relaksi dhe plazhi i kalova ne nje nga ishujt e Ksamilit.Nuk ka gje me te bukur se bregdeti i Jugut me plazhet e bukura qe te ofron dhe natyren e paster dhe te rralle.
avatar
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ku do ti kaloni ose i keni kaluar pushimet verore....

Mesazh nga Lavrenta prej Sun 22 Aug 2010 - 4:52

Do Shkoj Ne Vilipoj....
avatar
Lavrenta
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 714
 <b>Piket</b> Piket : 726
Regjistruar : 13/08/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : ≈ღ≈United States!ωho thє Hєll ωants to livє Hєяє Foяєvєя!!=Iм α cгαzу вαву...Hαte IT OR LOVE IT.ღ

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ku do ti kaloni ose i keni kaluar pushimet verore....

Mesazh nga MitrovicA prej Sun 22 Aug 2010 - 6:05

kam bo pushim ne franc gjermani austri zvicerr tash ne itali do boj pak plazh
avatar
MitrovicA
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3880
 <b>Piket</b> Piket : 3966
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ku do ti kaloni ose i keni kaluar pushimet verore....

Mesazh nga Erisa1 prej Mon 23 Aug 2010 - 19:35

I kam kaluar ne jug te vendit dhe me ka pelqyer me shum se vitet e tjera.
Kam nisur me ujin e ftoht ne Vlore, Palas, Dhermi, Himar, Potam, Kakome, Livadh, Sarand , Ksamil. me ka pelqyer shume edhe nje nat qe kam fjet ne nje hotel ne syrin e kalter ku mengjesi ishte i pa pershkruashem.
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ku do ti kaloni ose i keni kaluar pushimet verore....

Mesazh nga Niku prej Mon 23 Aug 2010 - 20:41

ne sarand aty rreth 13 dit me shoqerine shum vend perfekt lokale pape muzika ne maksimum nje shije e vecante
avatar
Niku
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 945
 <b>Piket</b> Piket : 995
Regjistruar : 30/01/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirane

http://www.hapesirajone.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ku do ti kaloni ose i keni kaluar pushimet verore....

Mesazh nga Vizitor prej Mon 23 Aug 2010 - 20:51

Ne kroaci nje vend i veqant qe me ka pelqyer jasht mase, dhe pak dit isha dhe ne ulqin pastaj ditet e mbetura i kalova ne kosov qe dhe ketu kam kaluar mjaft mire kam vizituar dhe disa vende te kosoves qe kan vler per mua!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ku do ti kaloni ose i keni kaluar pushimet verore....

Mesazh nga Shpejtimi prej Thu 26 Aug 2010 - 19:01

ncuk askund....
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ku do ti kaloni ose i keni kaluar pushimet verore....

Mesazh nga simpatiku prej Fri 27 Aug 2010 - 8:49

pushime i kame kaluar ne ulqine , shqipri , oher , pastaj nga oher ne kosove
avatar
simpatiku
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 226
 <b>Piket</b> Piket : 242
Regjistruar : 22/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ku do ti kaloni ose i keni kaluar pushimet verore....

Mesazh nga Geri prej Fri 27 Aug 2010 - 8:53

Ne Himar kam 3 vjet qe shkoj 2 her me familjen dhe 1 her me shoqerine , dhe ne vlor dola kete vit ,pushuam 10 dit me familjen time.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ku do ti kaloni ose i keni kaluar pushimet verore....

Mesazh nga livia prej Wed 1 Sep 2010 - 5:25

ne bregdetin e bukur te shqiperise
avatar
livia
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 11
 <b>Piket</b> Piket : 14
Regjistruar : 30/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ku do ti kaloni ose i keni kaluar pushimet verore....

Mesazh nga Shpejtimi prej Wed 1 Sep 2010 - 15:20

do kisha shkuar ne durres tek te afermit e mi pastaj ne tiran te takoj miqet e mi te forumit tim po ja qe nuk mu be edhe po vijne miq e mi ne kosove hahahahahah.....
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ku do ti kaloni ose i keni kaluar pushimet verore....

Mesazh nga Lali prej Mon 24 Jan 2011 - 10:30

po kjo tem pse ketu

shefi e kalon tek sontazhet
avatar
Lali
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 259
 <b>Piket</b> Piket : 266
Regjistruar : 23/01/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ku do ti kaloni ose i keni kaluar pushimet verore....

Mesazh nga Erisa1 prej Mon 24 Jan 2011 - 10:40

Lali ke qef te kaloj ne moderator? ;)
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ku do ti kaloni ose i keni kaluar pushimet verore....

Mesazh nga Lali prej Mon 24 Jan 2011 - 10:43

ajo esht pun qe merret stafi me atoe nese don stafi tmebej nese jo prap dot qendroj ketu
avatar
Lali
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 259
 <b>Piket</b> Piket : 266
Regjistruar : 23/01/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ku do ti kaloni ose i keni kaluar pushimet verore....

Mesazh nga Shpejtimi prej Wed 26 Jan 2011 - 5:49

askund....
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ku do ti kaloni ose i keni kaluar pushimet verore....

Mesazh nga Burrelsja prej Wed 3 Jul 2013 - 17:10

se di kismet
avatar
Burrelsja
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 494
 <b>Piket</b> Piket : 496
Regjistruar : 26/03/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 23
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ku do ti kaloni ose i keni kaluar pushimet verore....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Sondazhe

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi