pershendetje

Shko poshtë

pershendetje

Mesazh nga hyda prej Wed 18 Aug 2010 - 6:27

lexova me vemendje nje mesazh ne imbox dhe thashe ti nenshtrohem atij mesazhi.un jam daku ose hydaj emerin time te gjat kam emerin e gjyshit time se keshtu ka dashur ai ta kem jam nga lushnja dhe vazhdoj shkollen e mesme.
avatar
hyda
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3
 <b>Piket</b> Piket : 5
Regjistruar : 18/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje

Mesazh nga Dewil prej Wed 18 Aug 2010 - 6:29

welcombe Hyda shpresoj te kalosh mir mes nesh ;)
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje

Mesazh nga Lavrenta prej Wed 18 Aug 2010 - 6:32

Mir Se Erdhe Ne Mesin Toni Shpresoj Qe Te Kalofsh Mir..
avatar
Lavrenta
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 714
 <b>Piket</b> Piket : 726
Regjistruar : 13/08/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : ≈ღ≈United States!ωho thє Hєll ωants to livє Hєяє Foяєvєя!!=Iм α cгαzу вαву...Hαte IT OR LOVE IT.ღ

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje

Mesazh nga Vizitor prej Wed 18 Aug 2010 - 6:33

hyda shkruajti:lexova me vemendje nje mesazh ne imbox dhe thashe ti nenshtrohem atij mesazhi.un jam daku ose hydaj emerin time te gjat kam emerin e gjyshit time se keshtu ka dashur ai ta kem jam nga lushnja dhe vazhdoj shkollen e mesme.

Mire se na erdhe ne Forumin ton te uroj te ja kalosh ashtu siq ta do zemra , ardhja jote eshte knaqesi dhe per ne
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje

Mesazh nga hyda prej Wed 18 Aug 2010 - 6:34

ashtu them dhe un me kalu mir se kot nuk isha fut hahahaha mir se ju gjeta mir se ju gjeta
avatar
hyda
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3
 <b>Piket</b> Piket : 5
Regjistruar : 18/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje

Mesazh nga Merisa prej Wed 18 Aug 2010 - 7:22

Mire se erdhe Hyda
avatar
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje

Mesazh nga Niku prej Thu 19 Aug 2010 - 7:58

mir se erdhe Hyda
avatar
Niku
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 945
 <b>Piket</b> Piket : 995
Regjistruar : 30/01/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirane

http://www.hapesirajone.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje

Mesazh nga Vizitor prej Thu 19 Aug 2010 - 9:29

hyda shkruajti:lexova me vemendje nje mesazh ne imbox dhe thashe ti nenshtrohem atij mesazhi.un jam daku ose hydaj emerin time te gjat kam emerin e gjyshit time se keshtu ka dashur ai ta kem jam nga lushnja dhe vazhdoj shkollen e mesme.
welcombe puthje
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje

Mesazh nga Shpejtimi prej Tue 16 Nov 2010 - 15:32

pershendetje
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi