Cfare po te pihet ?

Faqja 1 e 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shko poshtë

Cfare po te pihet ?

Mesazh nga simpatiku prej Thu 26 Aug 2010 - 8:57

qka pot pihet


ketu mund te porositni qkado qe juve ju konsumohet ,psh mua nje capuchino
avatar
simpatiku
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 226
 <b>Piket</b> Piket : 242
Regjistruar : 22/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po te pihet ?

Mesazh nga Geri prej Thu 26 Aug 2010 - 9:06

Po me pihet nje birr Tuborg e ftoht akull t'mi ftofi icik trut e kokes

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po te pihet ?

Mesazh nga Arla prej Thu 26 Aug 2010 - 9:07

Hashash
avatar
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po te pihet ?

Mesazh nga Geri prej Thu 26 Aug 2010 - 9:09

Arla shkruajti:Hashash
lal ajde dil nga komshiu jot , se kam hashash un sa dush , vetem amon mos me harro Tuborgun

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po te pihet ?

Mesazh nga Arla prej Thu 26 Aug 2010 - 9:10

Komshio sa ta kesh dredh ti , erdha une me birre.
avatar
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po te pihet ?

Mesazh nga simpatiku prej Thu 26 Aug 2010 - 9:11

geri me vjen keq po per hire te muajit te shejt te RAMAZANIT pijet alkoolike i kemi t e ndalume


arla hashashi per momentin nuk na ka qellu vetem nese bane kemi nje zevendsim tjeter

mos ma ndryshoni temen nuk e ka kuptimin e njojt sikur qka pot pihet sikur qfare pot pihet mos ma korigjoni gramatiken ok se em desht se as me gramatik ashtu nuk shkruhet me falni a
avatar
simpatiku
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 226
 <b>Piket</b> Piket : 242
Regjistruar : 22/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po te pihet ?

Mesazh nga Geri prej Thu 26 Aug 2010 - 9:13

Simpatiku , e di qe esht muaj i Ramazanit por un nuk argjeroj keshtu qe pijet alkolike ne kendej nga Tirana i perdorim perdit sikur te tjeret qe pine uje ne pim dhe alkol ,

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po te pihet ?

Mesazh nga simpatiku prej Thu 26 Aug 2010 - 9:16

geri epo qfare ti bajmi kur ju keni qellu ne nje vend t e gabume ketu nuk perdoren pijet alkolike me vjen keq po skemi me qka tju sherbejmi tjeter pos me produkte pa alkohol , nese je i interesum nje kafe nga shpia e ke
avatar
simpatiku
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 226
 <b>Piket</b> Piket : 242
Regjistruar : 22/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po te pihet ?

Mesazh nga Geri prej Thu 26 Aug 2010 - 9:19

Mire pra , per ty po me pihet nje kafe qe te rri zgju gjithe naten

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po te pihet ?

Mesazh nga simpatiku prej Thu 26 Aug 2010 - 9:21

ok geri me gjith knaqesi hehehe nga shpija e ke , ju bafte mire shokut
avatar
simpatiku
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 226
 <b>Piket</b> Piket : 242
Regjistruar : 22/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po te pihet ?

Mesazh nga Geri prej Thu 26 Aug 2010 - 9:24

simpatiku shkruajti:ok geri me gjith knaqesi hehehe nga shpija e ke , ju bafte mire shokut
Gjithe jeten time s'kam pi kafe alla turka jam mesu me Ekspres por gjithesi s'po ta prish vetem ma bo icik me sheqer

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po te pihet ?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 26 Aug 2010 - 9:27

Kush nuk eshte dembel ketu te ma bej dhe mua nje kafe se po me pihet
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po te pihet ?

Mesazh nga simpatiku prej Thu 26 Aug 2010 - 9:28

viola mos te harrojem jemi ne kafiterin te simpatiku dhe ketu nuk vjen shprehje dembelluku , gjithsesi nje kafe per ju
avatar
simpatiku
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 226
 <b>Piket</b> Piket : 242
Regjistruar : 22/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po te pihet ?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 26 Aug 2010 - 9:30

Eh mir ndoshta dhe kafet ja i qet me simpati sikur dhe emrin qe ke
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po te pihet ?

Mesazh nga Geri prej Thu 26 Aug 2010 - 9:34

Uje me akulle te shuaj flaken e cigares qe sapo mbarova.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po te pihet ?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 26 Aug 2010 - 9:42

⌂ Geri ⌂ shkruajti:Uje me akulle te shuaj flaken e cigares qe sapo mbarova.
Nuk kemi drita per fat te keq keshtu qe duhesh te piesh uj te nxeht
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po te pihet ?

Mesazh nga Geri prej Thu 26 Aug 2010 - 9:44

Viola shkruajti:
⌂ Geri ⌂ shkruajti:Uje me akulle te shuaj flaken e cigares qe sapo mbarova.
Nuk kemi drita per fat te keq keshtu qe duhesh te piesh uj te nxeht
U pa pune sot , me kafe turke dhe me uje ne ngroht , s'ka ku te shkoj me keq u ktheva ne kohen e pellazve

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po te pihet ?

Mesazh nga Arla prej Thu 26 Aug 2010 - 9:51

Nje gote uiski tani qe te shkoj me hashashin qe me dha komshiu
avatar
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po te pihet ?

Mesazh nga Dewil prej Thu 26 Aug 2010 - 12:26

Nje Ekspreso tmesme me Qumesht te ftoht Razz
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po te pihet ?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 27 Aug 2010 - 3:23

Nje got helem qe shpirti te qetsohet pergjithmon
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po te pihet ?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 27 Aug 2010 - 3:26

Viola shkruajti:Nje got helem qe shpirti te qetsohet pergjithmon
Mbylle mi mos te degjoj me kete fjal ok
Nje kafe do me bej shoqeri dikush?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po te pihet ?

Mesazh nga Dewil prej Fri 27 Aug 2010 - 4:01

Nje Fanta Orange Razz
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po te pihet ?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 27 Aug 2010 - 7:44

Qaj rusi
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po te pihet ?

Mesazh nga simpatiku prej Fri 27 Aug 2010 - 8:56

qaj rusi valla ,e dhe per fate te mire tu pi qaj tu shfletu forumin jame , me knaqi krejt . viola tfl ke nga peja e bukur qe dy jave u knaqa atje
avatar
simpatiku
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 226
 <b>Piket</b> Piket : 242
Regjistruar : 22/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po te pihet ?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 27 Aug 2010 - 8:58

simpatiku shkruajti:qaj rusi valla ,e dhe per fate te mire tu pi qaj tu shfletu forumin jame , me knaqi krejt . viola tfl ke nga peja e bukur qe dy jave u knaqa atje

Te fala paq flm shume
Dhe mu ni qaj hajt mos prito
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po te pihet ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi