Filmonte krimet, bie ne pranga banda shqiptare

 :: Zone e Lire :: Lajme

Shko poshtë

Filmonte krimet, bie ne pranga banda shqiptare

Mesazh nga Geri prej Sat 2 May 2009 - 12:37Njeri nga Autoret

Vidhnin banesat e te pasurve, por kishin gjithashtu edhe nje ves tjeter, te xhironin ne kamera krimet e tyre.

Policia italiane ka arritur keshtu te neutralizoje banden e shqiptareve, jo thjesht hajdute por edhe “artiste”.

Kane qene pikerisht filmimet qe benin me celulare dhe kamera, ato qe
kane bere te mundur faktimin nga ana e policise te krimeve te bandes, e
cila
pervec vjedhjes se vilave shfrytezonte edhe femra per qellim
prostitucioni.

Sipas policise, banda vidhte makina, celulare, kompjuter dhe sende te tjera me vlere, qe me pas i shitshine Shqiperi.
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Zone e Lire :: Lajme

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi