Gostivar: Keqtrajton bashkëshorten dhe fëmijët

 :: Zone e Lire :: Lajme

Shko poshtë

Gostivar: Keqtrajton bashkëshorten dhe fëmijët

Mesazh nga Dewil prej Sat 28 Aug 2010 - 4:20

Një banor i Gostivarit me iniciale U.I. ka kërcënuar me thikë dhe ka keqtrajtuar fizikisht bashkëshorten dhe dy fëmijët e mitur, para të cilëve edhe është zhveshur. Kështu njoftoi sot Ministria e punëve të brendshme. Rasti është bërë i ditur pasi bashkëshortja e tij 40 vjeçare kishte denoncuar rastin në stacionin policor në Gostivar. Ajo kishte deklaruar se bashkëshorti i saj dje dhe pardje me thikë ka keqtrajtuar fizikisht atë në prezencë të fëmijëve të saj, me ç’rast i ka shkaktuar lëndime trupore në shpinë dhe në këmbë. Gjatë bastisjes në shtëpinë e të denoncuarit me urdhër të gjykatësit hetues oficerët e policisë kanë gjetur dhe sekuestruar një thikë dhe gjashtë plumba.
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Zone e Lire :: Lajme

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi