Qeshni pak dhe juve..!!!

Faqja 1 e 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtë

Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Geri prej Sun 3 May 2009 - 2:53

Nje student ngeli ne provimin e "Logjistikes dhe Organizimit".
Nuk ishte dakord me profesorin dhe i thote:

Une do te pyes diçka, dhe po nuk e gjete pergjigjen do me kalosh.
Pyetja ishte:

“Cfare eshte legale, por jo llogjike,

llogjike por jo legale dhe

çfare eshte as llogjike, as legale??”

Profesori u mendua dhe pasi nuk e gjeti pyeti studentin me te mire te kursit.
Ky iu pergjigj menjehere:
”Ti profesor je 66 vjeç dhe je martuar me nje vajze 26 vjeç. Kjo eshte legale, por jo llogjike.

Gruaja jote ka nje te dashur 25 vjeç. Kjo eshte llogjike, por jo legale.

Dhe e fundit: Ju e kaloni te dashurin e gruas tuaj, megjithese ai duhet te ngelte. Kjo nuk eshte as llogjike, as legale!” :021: :021:
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Geri prej Sun 10 May 2009 - 9:47

Në një rrugë kish ndodhur një aksident ,viktima ish rrethuar nga
njerëzit dhe asnjë nuk mund të afrohej tek viktima . Një gazetar i
interesuar shumë
për të parë nga afër viktimën thërret me një zë të përvajshëm : Ju
lutem më lini të kaloj , jam i ati i viktimës ! Tërë njerëzit u hapën
të çuditur
.Kur u afrua gazetari pa se viktima ish një Gomar .

:111: :111:
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Kacurelja prej Sun 10 May 2009 - 9:50

:111: :111: :111: :111:
avatar
Kacurelja
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1531
 <b>Piket</b> Piket : 1541
Regjistruar : 07/05/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Prague

https://www.facebook.com/?ref=logo#!/Bernadetta.Bubba

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Merisa prej Sun 10 May 2009 - 9:53


Duke ecur mbi nje ure, Berisha rreshqet dhe bie ne uje,
2 femije, qe ishin duke notuar, u zhyten dhe e nxoren ate ne breg.
Bravo çuna! Ju thot Sala tani qe me nxoret, kerkoni çfare te doni se ju ndihmoj
I pari fëmij tha, un dua një kallam peshku për të shpëtuar njerzit që bin nga ura.
I dyti fëmij tha, un dua një karroc invalidi se do të më thejn babi kurrizin sepse të shpëtova ty !!!


avatar
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Merisa prej Sun 10 May 2009 - 9:55

Beni kishte par nje ender siku babi i tij ja kishte dhuruar 50 euro.
Pasi u zgjua ne mengjes e shiqoj babin e tij qe po shqionte n'tv dhe ti tha babi babi pash ne ender sikur mi ke japur 50 euro.
Ndersa babi i tij ja khten: Mbaj bir dhe blej cfar te duash me ti.


avatar
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Merisa prej Sun 10 May 2009 - 9:57

Disa fëmijë po mburreshin se i kanë baballarët të shpejtë:
Njëri thotë: - Babi im pasi hedh shigjetën vrapon dhe e kap e kap pa arritur në shënjestër.
I dyti: - Babi im gjuan me pistoletë dhe e kap plumbin pa arritur shënjestrën...
I treti: Se mos është ndonjë gjë kjo. Babi im është mësues, megjithëse puna i mbaron në orën 4 vjen në shtëpi që në 1.
avatar
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Merisa prej Sun 10 May 2009 - 9:58

Shkojnë besimtart katolik me u lut në kish, Prifti po i vet: Kush ka frig nga gruaja le te çohet ne kemb.. të gjith çohen veq njeni rrin nej edhe thot prifti vetmeveti: E shyqyr qenka nje burr ne kish.. edhe e vet tash prifti ate qe nuk u çu ne kam: PSse ti nuk o çove ne kemb? Ja kthen besimtari: Se si ta permenin fjalen grua me kputen kembet dhe nuk munem me u çu.
avatar
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga MitrovicA prej Sun 10 May 2009 - 10:57

ishin shku ne Merik hysa edhe hasa po nuk kan dit me fol
edhe kan dasht me dal ne qytet
edhe veq kan dit me than tyes dhe no edhe i kan taku do amerikan dhe ju kan than amerikant a po doni me ju rraf e ato nuk ekan kuptu se qk apo ju thet edhe hysa e hasa kan than yes i rrafin amerikant hysen edhe hasen mir

te nesermen prap dalin ne qytet hysa edhe hasa dhe ju thojn te njejt amerikan a ju kena rraf boll hysa thet NO edhe amerikant i rrafin ende hehehe
avatar
MitrovicA
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3880
 <b>Piket</b> Piket : 3966
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Geri prej Sun 10 May 2009 - 11:02

MitrovicA shkruajti:ishin shku ne Merik hysa edhe hasa po nuk kan dit me fol
edhe kan dasht me dal ne qytet
edhe veq kan dit me than tyes dhe no edhe i kan taku do amerikan dhe ju kan than amerikant a po doni me ju rraf e ato nuk ekan kuptu se qk apo ju thet edhe hysa e hasa kan than yes i rrafin amerikant hysen edhe hasen mir

te nesermen prap dalin ne qytet hysa edhe hasa dhe ju thojn te njejt amerikan a ju kena rraf boll hysa thet NO edhe amerikant i rrafin ende hehehe
:111: :111: :111: :111:
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Vizitor prej Thu 14 Jan 2010 - 2:41

Thesi
Duke kaluar një tregtar para shtëpisë së Rrustës dhe bërtet:
- Zonjë, kemi thasë të mirë për fjetje!
Faza ia kthen:
- Faleminderit, nuk kam nevojë, jam martuar për një prej tyre.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Vizitor prej Thu 14 Jan 2010 - 2:43

Varësia
Thërret djali nënën në telefon.
-Alo nënë, i kam dy lajme, një të mirë dhe një të keq!
- E cila është lajmi i mirë?, pyet ajo.
- E kam lënë drogën!
- Të lumtë djali im, ashtu duhet, tash më trego cili është lajmi i keq?
- Për zotin, nuk po e di ku e kam lënë.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Vizitor prej Thu 14 Jan 2010 - 2:43

Vonesa
- I dashur, sërish e kam humbur orën. Do të duhej të ma blesh një të re.
- Çka po të duhet, ti ashtu-kështu vonohesh?!
- Po, por kam qejf ta di se sa ...
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Erisa1 prej Tue 9 Mar 2010 - 4:38

Mamaja i thot Benit: - Cohu more se duhet te ikesh ne shkolle.
Beni - Nuk dua
Mamaja - Me thuaj 2 arsye pse nuk do te shkosh
Beni - Sepse me urrejne nxenesit, gjithashtu me urrejne dhe mesuesit. Me jep ti 2 arsye pse te iki ne shkoll
Mamaja - Sepse je 40 vjec, dhe je drejtor i shkolles
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Erisa1 prej Tue 9 Mar 2010 - 4:43

Nji burr del nga nji thertore e hipen ne makin, ben nja ca kilometra dhe e ndalon nji polic.
Polici: cfar keni aty te mbuluar?
Burri: kam nji gjysem derri.
Polici: te gjall apo te ngordhur?
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Erisa1 prej Tue 9 Mar 2010 - 4:46

Nji burr qorr ishte i virgjer dhe perdit stresonte shoket e vet e i thoshte: dua te bej sex. Duaq nji grua. Dua te bej sex. Nji shoku i tij i stresuar nga kjo menyra e sjelljes se tij vendos ti gjej nji grua dhe i thot
Shoku: sot ne dark do vij nji grua quhet paola.
Burri qe nuk shef shkon ne shpi i eksituar dhe fillon te lahet rruhet parfumoset dhe pret gruan qe te vij. Vjen darka dhe trokasin te dera dhe ishte paola.
Burri i thot: cfar keni veshur?
Paola: kepuc me taka dhe nji fustan te kuq.
Burri teper i eksituar i thot : shkojm te dhoma. Mbas gjysem ore ledhatimesh
burri i thot: kemi gjysem ore bashk e doja tju pyesja nese i beni 69 (pozision e sexit)?
Paola: i bej ne korrik te ketij viti.
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Erisa1 prej Tue 9 Mar 2010 - 4:49

Nji gomar e nji luan ishin larg nga femrat e tyre dhe kishin shum koh pa ber sex qe kshu vendosen te benin sex bashk per te shuar deshiren qe kishin. Hipen luani siper gomarit dhe fillon te levizi e gomari i shkret per ti ber qefin bente sikur i pelqente. Kur mbaron pun luani e ka radhen gomari dhe i hipen siper dhe fillon te levizi po luani i dukesh si i ngrir e nuk bente asnji shej pelqimi. Dhe gomari i merzitur del dhe i thot falemnderit te pakten un bera sikur me pelqeu.
Luani: puna esht o shoku se ai i joti me kishte ardh deri ne kok e nuk levizja e nuk thoja dot gje.
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Erisa1 prej Tue 9 Mar 2010 - 4:55

Ne nje avion qeveritar fluturonte Sali Berisha, Edi Rama dhe Ilir Meta. Sapo hyjn ne hapsiren Shqiptare flet
Sali Berisha : - Po te hidhja 10 kartmonedha 50 mijshe do te beja te lumtur 10 njerez.
Rama - Po te hidhja 100 kartmonedha do te beja te lumtur 100 njerez.
Meta - Po te hidhja 1000 kartmonedha do te beja te lumtur 1000 persona.
Ne kete moment kthen koken piloti dhe flet -
Po tju hudhja juve te 3-ve do te beja te lumtur 3.5 milion Shqiptar
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Vizitor prej Tue 30 Mar 2010 - 4:11

Bisedojnë
dy shoqe:
Si
i
paramendon ti përmasat e mashkullit
ideal?
- 80-20-42.
Çfarë do të thotë kjo?
T’i ketë 80 vjet, 20 milionë euro në bankë dhe
temperaturën 42!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Vizitor prej Tue 30 Mar 2010 - 4:16

Nënshkrimi
Një plakë analfabete sa herë e merrte pensionin e vendoste një iks në vend të nënshkrimit.
Një herë e ndryshoi duke e bërë një rreth.
”Pse tash po e bëni rrethin në vend të iksit” e pyeti zyrtari tek pensionet.
”Po tash jam martuar dhe e kam ndryshuar mbiemrin!”
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Geri prej Tue 30 Mar 2010 - 4:18

Viola shkruajti:Bisedojnë
dy shoqe:
Si
i
paramendon ti përmasat e mashkullit
ideal?
- 80-20-42.
Çfarë do të thotë kjo?
T’i ketë 80 vjet, 20 milionë euro në bankë dhe
temperaturën 42!
une mendova se 42 do kish dicka tjeter

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 9 Apr 2010 - 21:34

Pagjumësia
Njëri shkon me u këshillu me doktorrin se nuk e zinte gjumi natën ,dhe I thotë!
“Ka plot një muaj që smë ze gjumi natën”
Doktorri I habitur përgjigjet.
“Qënka puna keq një muaj pa gjumë fare je”?
“Jo more kam flejt diten”


avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 9 Apr 2010 - 21:37

Puthja e parë
-”A të kujtohet I dashur,në këtë park ma ke vjedhur puthjen e pare?” -I thot
gruaja burrit. -”Po si nuk më kujtohet e dashur” -ia kthen burri.”Për shkak të
asaj hajnie ende jam në burg.”
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 9 Apr 2010 - 21:39

Matematika e Dashurisë
burrë i zgjuar + grua e zgjuar = romancë
burrë i zgjuar + grua idiote = lidhje
burrë idiot + grua e zgjuar = martesë
burrë idiot + grua idiote = shtatezani
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 9 Apr 2010 - 21:41

A do isha lagur me shum se kaq
Një ditë po binte shi i madh dhe u takuan dy shokë rastesisht njeri kishte
çader e tjetri nuk kishte, e keshtu nejten te dy ne nje çader.
Një ditë të mire takohen në rrugë perseri shokët edhe i thote (i zoti i çadres)”e mban mënd
atë ditë që kishte shi të madh dhe unë të futa ne çader”, “po” i thote ky “e
mbaj dhe të faleminderit shume”, “epo të shpëtova se do ishe lagur”po me
shpëtove, dhe nja dy a tre here te tjera i njejti muhabet .
Kur e takon herën tjetër ky filloj prape atë muhabetin e shiut… prit i thote ky mos fol po hajde
me mua dhe shkuan në një lum aty afer dhe hidhet në lum me gjith rroba ky.. hë
i thote “a do isha lagur më shumë se kaq”….
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 9 Apr 2010 - 21:57

Pyet mësuesja nxënësit:
- “Le të ngritet ai që e konsideron veten budalla!”
Ngritet Musta. Mësuesja e habitur e pyetur:
- “Mustë, pse ti e konsideron veten budalla?”
- “Nuk e konsideroj veten budalla, por më erdh keq t’ju lë vetëm të qëndroni në këmbë”, ia kthen Musta.

avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi