Qeshni pak dhe juve..!!!

Faqja 5 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Shko poshtë

Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Geri prej Sun 3 May 2009 - 2:53

First topic message reminder :

Nje student ngeli ne provimin e "Logjistikes dhe Organizimit".
Nuk ishte dakord me profesorin dhe i thote:

Une do te pyes diçka, dhe po nuk e gjete pergjigjen do me kalosh.
Pyetja ishte:

“Cfare eshte legale, por jo llogjike,

llogjike por jo legale dhe

çfare eshte as llogjike, as legale??”

Profesori u mendua dhe pasi nuk e gjeti pyeti studentin me te mire te kursit.
Ky iu pergjigj menjehere:
”Ti profesor je 66 vjeç dhe je martuar me nje vajze 26 vjeç. Kjo eshte legale, por jo llogjike.

Gruaja jote ka nje te dashur 25 vjeç. Kjo eshte llogjike, por jo legale.

Dhe e fundit: Ju e kaloni te dashurin e gruas tuaj, megjithese ai duhet te ngelte. Kjo nuk eshte as llogjike, as legale!” :021: :021:
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Dewil prej Sun 12 Sep 2010 - 10:39

Binjakët

Një grua e shëmtuar hyn në një qendër tregtare me dy fëmijë duke i bërtitur. Roja në hyrje i thotë:
“Mirëmëngjesi zonjë! Fëmijët tuaj janë të mrekullueshëm. A janë binjakë?”
Ndërsa gruaja e trashë e shëmtuar ndalet së bërtituri, qon hundën përpjetë dhe i përgjigjet rojës:
“Natyrisht që nuk janë binjakë. Më i vjetri është nëntë, ndërsa i riuështë shtatë vjeç. Pse po mendon qe janë binjakë? A mos po duken sevërtetë janë të tillë?”
“Jo, jo, nuk po duken! Vetëm nuk mundem ta besoj se dikush ka mundur të bëjë dashuri me ty dy herë”.

avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Dewil prej Tue 21 Sep 2010 - 10:46

Buri dhe gruaja tregojne sekretet !
Nje burre dhe grua te martuar prej 45 vjetesh vendosin ti tregojne tegjitha gabimet qe kishin bere. Burri i thote se te kam tradhetuar 3here me gruan e komandatit te ushtrise. Gruaja i thote kurse une te kamtradhetuar 2 here. Burri thote me vete mire te pakten ja paskam kaluarasaj dhe e pyet se me ke e kishte tradhetuar. Ajo i pergjigjet duke ithene: Njehere me komandantin dhe njehere me ushtrine.

avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Shpejtimi prej Tue 21 Sep 2010 - 13:08

Dewil shkruajti:Binjakët

Një grua e shëmtuar hyn në një qendër tregtare me dy fëmijë duke i bërtitur. Roja në hyrje i thotë:
“Mirëmëngjesi zonjë! Fëmijët tuaj janë të mrekullueshëm. A janë binjakë?”
Ndërsa gruaja e trashë e shëmtuar ndalet së bërtituri, qon hundën përpjetë dhe i përgjigjet rojës:
“Natyrisht që nuk janë binjakë. Më i vjetri është nëntë, ndërsa i riuështë shtatë vjeç. Pse po mendon qe janë binjakë? A mos po duken sevërtetë janë të tillë?”
“Jo, jo, nuk po duken! Vetëm nuk mundem ta besoj se dikush ka mundur të bëjë dashuri me ty dy herë”.


I LIKE IT...
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Vizitor prej Wed 22 Sep 2010 - 2:26

Duke ecur mbi nje ure, Berisha rreshqet dhe bie ne uje,
2 femije, qe ishin duke notuar, u zhyten dhe e nxoren ate ne breg.
Bravo çuna! Ju thot Sala tani qe me nxoret, kerkoni çfare te doni se ju ndihmoj
I pari fëmij tha, un dua një kallam pesh...ku për të shpëtuar njerzit që bin nga ura.
I dyti fëmij tha, un dua një karroc invalidi se do të më thejn babi kurrizin sepse të shpëtova ty !!!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Shpejtimi prej Sat 25 Sep 2010 - 5:16

Viola shkruajti:Duke ecur mbi nje ure, Berisha rreshqet dhe bie ne uje,
2 femije, qe ishin duke notuar, u zhyten dhe e nxoren ate ne breg.
Bravo çuna! Ju thot Sala tani qe me nxoret, kerkoni çfare te doni se ju ndihmoj
I pari fëmij tha, un dua një kallam pesh...ku për të shpëtuar njerzit që bin nga ura.
I dyti fëmij tha, un dua një karroc invalidi se do të më thejn babi kurrizin sepse të shpëtova ty !!!

je shume e fort...
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Dewil prej Fri 1 Oct 2010 - 4:40

Ishin dy shoke dhe po flinin gjume. secili ishte shtrire ne krevatin e tij. Naten, ngrihet njeri dhe i thote tjetrit:
- ou, zgjut je apo po fle?
- Pse? - i pergjigjet tjetri.
- Sepse me duhen dhjete mije leke, prandaj - i thote ky
.- Aha po fle, po fle.. - ia kthen shoku......
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Shpejtimi prej Fri 1 Oct 2010 - 17:53

Nje dit nje goce me biciklet po shkonte rruges vet aty afer dy cuna njeri tjetrit me ze pak me te larte flasin qe te degjoj edhe goca me biciklet :E MORE ZOT PSE NUK ME BERE ULSE TE BICIKLETES PO ME BERE NJERI....
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 29 Oct 2010 - 7:35

Ishte martuar nje i ri me nje nuse te brisht, te vogel.
E pyeten:
-Cka tu desht ajo minake per nuse?
Ai u pergjigj menjehere:
-Prej dy te kqijave eshte mire te marresh te keqen me te vogel.


avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Dewil prej Sun 31 Oct 2010 - 11:29

Fillon kampionati botëror. Shqipëria luan me Brazilin . Treneri shqiptar e mlodh ekipin e tij dhe ju thot: Zenun ti do ta ruash Ronalldonjon , Rufki ti dot lujsh mbrojtje pastron ndonji top etj.
Fillon loja po trenerit nuk i del kurqysh. Bam bum bam bum Zenuni ruj Ronalldinjon , Rufkija e jep t'parin autogoll.Po shka bo...na be rufki bre.Fillon loja Zena ruj Ronalldinjon, Rufkija prap jep autogoll. Po shka je tu bo bre Rufki bre 2 autogolla . Fillon loja Zena prap jep autogoll edhe treneri nervozohet edhe thot: O Zeno leje Ronalldinjon ruje rufkijen se na myti n'autogolla

hahaha
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Alda Nikos prej Sun 14 Nov 2010 - 9:06

Pacientja shkon për vizitë tek mjeku.
Mjeku: Zdishuni të iu vizitoj,
Pacientja: Jo zdishu ti i pari se mua më vie turp!! hahhaha
avatar
Alda Nikos
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 1698
 <b>Piket</b> Piket : 1724
Regjistruar : 12/11/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tiran

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Shpejtimi prej Mon 15 Nov 2010 - 18:53

lori shkruajti:Pacientja shkon për vizitë tek mjeku.
Mjeku: Zdishuni të iu vizitoj,
Pacientja: Jo zdishu ti i pari se mua më vie turp!! hahhaha


asnje her nuk me ka rastisur te me ndodh kjo hahahahhahahaha.....
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Bani prej Mon 15 Nov 2010 - 19:36

na kishte qen nje here , nje djale sapo kishte pas blere nje biciklet por nuk i shkon gjat edhe mbas dy ditesh e perplas ate fatkeqsisht, dhe ajo nuk bohet mo , edhe ai ulet prane nje shtylle duke qare , por ne ate shtylle kishte qene nje lajmerim aty ishte shkruar ka vdekur nje vajze 20 vjece , varrimii bohet ne ket dat e ore , edhe aty kalon nje xhaje dhe shef kte lajmerimin dhe thot o cun mos qaj ske ca i bon paska qen e re e shkreta , ja kthen ky cuni o xhaje po 2 here i pata hyp mer burr , hahahhaha
avatar
Bani
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1294
 <b>Piket</b> Piket : 1311
Regjistruar : 23/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Alda Nikos prej Tue 16 Nov 2010 - 7:57

Shpejtimi shkruajti:
lori shkruajti:Pacientja shkon për vizitë tek mjeku.
Mjeku: Zdishuni të iu vizitoj,
Pacientja: Jo zdishu ti i pari se mua më vie turp!! hahhaha


asnje her nuk me ka rastisur te me ndodh kjo hahahahhahahaha.....
i shalla te bie rasti ta provosh
avatar
Alda Nikos
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 1698
 <b>Piket</b> Piket : 1724
Regjistruar : 12/11/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tiran

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Shpejtimi prej Tue 16 Nov 2010 - 12:01

lori shkruajti:
Shpejtimi shkruajti:
lori shkruajti:Pacientja shkon për vizitë tek mjeku.
Mjeku: Zdishuni të iu vizitoj,
Pacientja: Jo zdishu ti i pari se mua më vie turp!! hahhahaasnje her nuk me ka rastisur te me ndodh kjo hahahahhahahaha.....
i shalla te bie rasti ta provosh

hahahah jo nuk dua kesi provoje te tille i lutem ZOTIT te mos me ndodhe.....
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Alda Nikos prej Thu 18 Nov 2010 - 6:49

Doktori: Kam nje lajm te keq dhe nje lajm shume te keq.
Pacienti: Epo mire, me jep lajmin e keq.
Doktori: Laboratori na ka njoftuar se rezultatet e analizave thone se ke edhe 24 ore jete..
Pacienti: 24 ore?! Kjo eshte e tmerrshme!! Cfare mund te kete me keq se kaq? Cili eshte lajmi shume i keq?
Doktori: Rezultatet kane dale qysh dje.
avatar
Alda Nikos
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 1698
 <b>Piket</b> Piket : 1724
Regjistruar : 12/11/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tiran

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Erisa1 prej Thu 19 May 2011 - 2:03

Miu dhe Lopa

Lopa i thotë miut: “piciruk kaq i vogël dhe të kanë dalë mustaqet”.
Miu i thotë lopës: “po ti moj kaq e madhe dhe nuk vësh sutjena”


avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Juventinia prej Mon 13 May 2013 - 8:19

ne nje ore mesii mesuesja e pyet benin:
c do te thot kanibal??
ai i pergjigjet
nuk e di
dhe nis tia shpiegoj
kur ti ha prinderit e tu quhesh kanibal
dhe perseri e pyet
nese ti ha prinderit cfat=r je ti
dhe beni pa u menduar i thote une jam jetim ne se ha prinderit

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Juventinia
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 268
 <b>Piket</b> Piket : 271
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 5 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi