Qeshni pak dhe juve..!!!

Faqja 2 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtë

Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Geri prej Sun 3 May 2009 - 2:53

First topic message reminder :

Nje student ngeli ne provimin e "Logjistikes dhe Organizimit".
Nuk ishte dakord me profesorin dhe i thote:

Une do te pyes diçka, dhe po nuk e gjete pergjigjen do me kalosh.
Pyetja ishte:

“Cfare eshte legale, por jo llogjike,

llogjike por jo legale dhe

çfare eshte as llogjike, as legale??”

Profesori u mendua dhe pasi nuk e gjeti pyeti studentin me te mire te kursit.
Ky iu pergjigj menjehere:
”Ti profesor je 66 vjeç dhe je martuar me nje vajze 26 vjeç. Kjo eshte legale, por jo llogjike.

Gruaja jote ka nje te dashur 25 vjeç. Kjo eshte llogjike, por jo legale.

Dhe e fundit: Ju e kaloni te dashurin e gruas tuaj, megjithese ai duhet te ngelte. Kjo nuk eshte as llogjike, as legale!” :021: :021:
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 9 Apr 2010 - 22:07

Përse e ngacmove dhelprën!
Po udhëtonin në një aeroplan të gjitha kafshët e pyllit. Luani ishte
komandant dhe dhelpra sherbëtore. Ndersa dhelpra shërbente papagalli po e
ngacmonte dhe ajo shkon dhe ankohet luanit. Ai dha urdher që këtë radhe
ta fali papagallin, por kur degjoi ujku filloi ta ngacmoje edhe ai dhelpren. Ajo
serish i ankohet luanit. Luani i nxehur flak ujkun dhe papagallin nga
aeroplani. Gjate rrezimit ujku filloi të kërkonte ndihmë, ndërkohe që papagalli iu
pergjigj. Ore budalla nëse nuk dije të fluturoje përse e ngacmove dhelpren.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 9 Apr 2010 - 22:20

Ne Kanada kishin ardhur 2 te rinj nga vlora edhe ishin rregjistruar si kosovare,
ne pyetje edhe siper i pyesin se sa eshte prizreni larg nga prishtina duke mos
ditur gje i thote njeri!? 70 km, jo thone ata eshte 35 km.. epo vajtje ardhje thashe une....
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 9 Apr 2010 - 22:22

Ne kohen qe Kosovaret ndodheshin ne Shqiperi ne nje vend po shperndaheshin

ndihma per To ,konkretisht ishin Lines per femrat .Nderkohe vjen nje Xhaje
dhe pyet djalin qe po i shperndante : C'fare shperndani ketu ? Peta byreku ia kthen ky,
meqenese e shikon qe nuk ish Kosovar .Plaku vihet ne radhe, para tij ish nje kosovare
qe po i lutej Djalit t'i jipte Dy pako se nuk i mjaftonte nje .Djali s'pranon se ish racion
Nje pako Per Femer.Plaku duke degjuar biseden nderhyn dhe thote jepia more Djale se
kushedi se sa e ka tepsine Kjo Zonja !!!


avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga MitrovicA prej Sat 10 Apr 2010 - 2:24

hehe viola ku me dit nashta e ka pas tepsin per hajvar ajo qika hahahha
avatar
MitrovicA
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3880
 <b>Piket</b> Piket : 3966
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Geri prej Sat 10 Apr 2010 - 6:59

Dy mama po mburrnin gocat e tyre. - Vajza
ime eshte duke punuar ne Itali dhe eshte shume mire me pune, - filloi
njera. - Madje ka menduar edhe per ne. Bleu makine per vete, na bleu
edhe ne. Bleu shtepi per vete na bleu edhe ne. Po goca jote? Me se
merret tani? Pergjigjet tjetra: - Edhe ajo e imja prostitute eshte.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Geri prej Sat 10 Apr 2010 - 7:02

Doktori: Kam nje lajm te keq dhe nje lajm shume
te keq. Pacienti: Epo mire, me jep lajmin e keq. Doktori: Laboratori na
ka njoftuar se rezultatet e analizave thone se ke edhe 24 ore jete..
Pacienti: 24 ore?! Kjo eshte e tmerrshme!! Cfare mund te kete me keq se
kaq? Cili eshte lajmi shume i keq? Doktori: Rezultatet kane dale qysh
dje.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Geri prej Sat 10 Apr 2010 - 7:03

Nje xhaj shqiptar shkon me gomone ne itali..nuk
kishte leter dhe po dridhte nje cigare me gazete..ne ate pjese gazete
shkruhej:"nje djal i ri, vritet me motorr".....ne ate moment kalon nje
motorr me shume shpejtesi...xhaja pa u ngutur tha:"ik ti ik,se ty te
dredh neser une".

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Gentta prej Sat 10 Apr 2010 - 8:36

hahahaha na shkrive duke qeshur o geri
avatar
Gentta
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 5553
 <b>Piket</b> Piket : 5573
Regjistruar : 11/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : se di

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Miri prej Sat 10 Apr 2010 - 9:13

avatar
Miri
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1299
 <b>Piket</b> Piket : 1368
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Miri prej Sat 10 Apr 2010 - 9:23

Geri : Miri me jep 5 mij lek
Miri : Sa re 4 mij po ci do 3 mij na 2 mij e me kthe 1 mij
avatar
Miri
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1299
 <b>Piket</b> Piket : 1368
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Geri prej Sat 10 Apr 2010 - 9:24

Miri shkruajti:Geri : Miri me jep 5 mij lek
Miri : Sa re 4 mij po ci do 3 mij na 2 mij e me kthe 1 mij

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Dewil prej Fri 16 Apr 2010 - 5:43

I afrohet një djalë i ri një bionde të bukur më e moshuar se ai:
A je e martuar?
Po, jam martuar me një mjek!
Djali e pyet sërish:
A është i pasur ai mjeku?
Pse a po mendon se jam martuar me të për shkak të problemeve shëndetësore a?!
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Inamso87 prej Fri 16 Apr 2010 - 5:45

avatar
Inamso87
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 730
 <b>Piket</b> Piket : 830
Regjistruar : 12/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : TETOVË, FYROM

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Dewil prej Sat 17 Apr 2010 - 4:05

Nazmija e Avnija shkojn en New York edhe e marrin banesen en katin 100.

Dalin me ble dishka en qytet e tu hyp shkallve Nazmija i thot Avnis:

Kom me t’kallxu dishka.

Le n’katin e 70 Pi thot Avnija.

Kur mrrijin n’katin e 70 Avnija i thot: Fol!

I kom harru qilsat en vetsherbim.

Nisen me zhdryp teposht, Kur mrrijin n’katin e 30 nazmija apet:

Kom me t’kallxu dishka.

Le m’kallxon kur t’zhdrrypim posht.

Kur t’dalin te hymja e baneses Avnija i thot Nazmis:

Kallxom tash shka deshte.

Kum bo hajgare.
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Arla prej Sat 17 Apr 2010 - 8:19

Miri shkruajti:Geri : Miri me jep 5 mij lek
Miri : Sa re 4 mij po ci do 3 mij na 2 mij e me kthe 1 mij

E ke bere dhe ti kete o Geri?
avatar
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Geri prej Sat 17 Apr 2010 - 8:23

Arla shkruajti:
Miri shkruajti:Geri : Miri me jep 5 mij lek
Miri : Sa re 4 mij po ci do 3 mij na 2 mij e me kthe 1 mij

E ke bere dhe ti kete o Geri?
Po jo mi lal.. se ai e ka pas fjalen e e ka bo Miri kete muhabet..

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Dewil prej Wed 28 Apr 2010 - 22:49

Gjakovari pyet taksistin në aeroportin e Prishtinës:
“Sa kushton deri në Gjakovë?”
“50 euro”, përgjigjet taksisti.
“A bën ma lirë?”
“Jo nuk bën”, përgjigjet taksisti dhe niset.
Gjakovari vrapon pas tij dhe pas disa minutash e pyet taksistin:
“E tash sa?”
“50 euro”
Vrapon gjakovari prapë dhe pas 15 minutash e pyet:
“E tash?”
“70 euro”
“E pse tash ma shtrenjtë?”
“Po ecim në drejtim të kundërt”.
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Geri prej Thu 29 Apr 2010 - 8:32

Nje femije duke rene per te fjetur theret babain: Babi, babi mushkonjat nuk
me lene te flej dhe po me pickojne. Babai: fike driten se nuk te vine
me. Pas pak minutash ne dhome hyne nje xixellonje dhe femija bertet:
Babi, babi tani mushkonjat po vine me elektrik dore.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Geri prej Thu 29 Apr 2010 - 8:35

Ishte nje bjonde qe voziste ne auostrade!!!! Nje polic e ndalon dhe i kerkon
lejen e vozitjes!!! Nuk e kam i thot ajo!!! Po leternjoftimin? -Nuk e
kam i thot bjondja!!! PO a ke ndonje dokument te te indentifikoj??? Kjo i
jep pasqyren!!! Ky shikohet vet ne pasqyre dhe i thot: -Po pse nuk me
the qe ne fillim qe je kolegeja ime!!!!

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Vizitor prej Tue 4 May 2010 - 9:18

Geri shkruajti:Ishte nje bjonde qe voziste ne auostrade!!!! Nje polic e ndalon dhe i kerkon
lejen e vozitjes!!! Nuk e kam i thot ajo!!! Po leternjoftimin? -Nuk e
kam i thot bjondja!!! PO a ke ndonje dokument te te indentifikoj??? Kjo i
jep pasqyren!!! Ky shikohet vet ne pasqyre dhe i thot: -Po pse nuk me
the qe ne fillim qe je kolegeja ime!!!!
ahahahahhahahah sa kam qesh dleq
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Vizitor prej Thu 6 May 2010 - 1:06

Praga
Ne oren e gjeografise,arsimtari e pyet Artanin:
Pa me thuaj Artan,Ku bie Praga?
Para deres,zoti mesues!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Vizitor prej Thu 6 May 2010 - 1:09

*****BORXHI*****

Një djalë po shëtiste me të dashuren e tij, kur papritur shikon një person të njohur dhe i thotë të dashurës:
- E shikon atë, ka dy muaj që më ka marr borxh 10000 lekë dhe akoma nuk m’i ka kthyer.
- As mos prit të t’i kthej, pasi mua ka një vit që më ka marr virgjërinë dhe nuk ma ka kthyer më.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Shpejtimi prej Mon 10 May 2010 - 0:11

Voglushja shkruajti:*****BORXHI*****

Një djalë po shëtiste me të dashuren e tij, kur papritur shikon një person të njohur dhe i thotë të dashurës:
- E shikon atë, ka dy muaj që më ka marr borxh 10000 lekë dhe akoma nuk m’i ka kthyer.
- As mos prit të t’i kthej, pasi mua ka një vit që më ka marr virgjërinë dhe nuk ma ka kthyer më.


hahahahaha me pelqej shume......
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Dewil prej Mon 10 May 2010 - 6:00

Mësuesja


Nxënës të dashur çfarë na jep delja?
Leshin.
Po pula çfarë na jep
Vezët.
E lopa çfarë na jep?
Detyrat e shtëpisë!
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Geri prej Wed 12 May 2010 - 9:48

Ishte i xhaje me biçiklet dhe ndalet te semafori aty gjen i çun me ferrari.
I hap deren çuni dhe i thote o xhaje a e bojme i gare?
xhaja:jo or djal ca thu gjona koti.
çuni: he o xhaje te lutem a e bojme i gare
xhaja:po jo mor djale
çuni: a a a a a te lutem o xhaje
xhaja: po mire e bejme garen po prape do ma kaloshe.
sa hapet semafori nisen te dyja shtron ferrari ne 100 dhe xhaja me 100!!!!!!!!!!!!!!
ja shtron ferrari me 200 dhe xhaja me 200
ja shtron ferrari me 300 dhe xhajja me 300 pas ferrarit
ndalon ferrari,ndalon dhe xhaja hap xhamin çuni dhe e pyt o xhaje si ka mundesi une me 300 dhe ti me 300?
xhaja:OR CUN HAPE DEREN SE M`KE ZEN XHAKETEN

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi