Qeshni pak dhe juve..!!!

Faqja 3 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtë

Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Geri prej Sun 3 May 2009 - 2:53

First topic message reminder :

Nje student ngeli ne provimin e "Logjistikes dhe Organizimit".
Nuk ishte dakord me profesorin dhe i thote:

Une do te pyes diçka, dhe po nuk e gjete pergjigjen do me kalosh.
Pyetja ishte:

“Cfare eshte legale, por jo llogjike,

llogjike por jo legale dhe

çfare eshte as llogjike, as legale??”

Profesori u mendua dhe pasi nuk e gjeti pyeti studentin me te mire te kursit.
Ky iu pergjigj menjehere:
”Ti profesor je 66 vjeç dhe je martuar me nje vajze 26 vjeç. Kjo eshte legale, por jo llogjike.

Gruaja jote ka nje te dashur 25 vjeç. Kjo eshte llogjike, por jo legale.

Dhe e fundit: Ju e kaloni te dashurin e gruas tuaj, megjithese ai duhet te ngelte. Kjo nuk eshte as llogjike, as legale!” :021: :021:
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Arla prej Wed 12 May 2010 - 10:01

Hahahahaha te pakten kane dal barazim.Ja pse duhet xhaketa.
avatar
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Erisa1 prej Fri 28 May 2010 - 10:49

Nje dite na hipin ne nje autobus te mbushur plot me njerez Geri me Erisen, duke u zene keq me njeri tjetrin.
Erisa bertit, Geri bertit e ne nxefje e siper Erisa i qellon Gerit me pellembe po aq fort i gjuan sa te gjithe pasagjeret e tjere kthyen koken nga keta.
Geri ngaqe u turperua dhe Erisa vazhdonte bertiste i thot
-do ta mbyllesh ti apo te kercas dhe nje tjeter.
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Interesant prej Fri 28 May 2010 - 20:23

hahahaha eh more Geri dhe ti mjaft sprova ke , mjafton ta kesh erisen, behu burre , shqyje macen iher hahahaha
avatar
Interesant
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1110
 <b>Piket</b> Piket : 1115
Regjistruar : 24/10/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Peja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Geri prej Sat 29 May 2010 - 4:27

nuk esht e vertet

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Bani prej Sat 29 May 2010 - 5:47

HAHAHH OBOBOBO GJUNAH PER VELLAIN TIM PO PSE MO LAL IIIIIIIII SPASKE TURP IC ERE
, PO TI RRI URTE TE PAKTEN NE PUBLIK O LAL , EH NEJSE MEND THUJ PER HEREN TJETER , HAHAHHAH :42kmoig:
avatar
Bani
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1294
 <b>Piket</b> Piket : 1311
Regjistruar : 23/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Miri prej Sat 29 May 2010 - 5:49

Erisa shkruajti:Nje dite na hipin ne nje autobus te mbushur plot me njerez Geri me Erisen, duke u zene keq me njeri tjetrin.
Erisa bertit, Geri bertit e ne nxefje e siper Erisa i qellon Gerit me pellembe po aq fort i gjuan sa te gjithe pasagjeret e tjere kthyen koken nga keta.
Geri ngaqe u turperua dhe Erisa vazhdonte bertiste i thot
-do ta mbyllesh ti apo te kercas dhe nje tjeter.
hahahahah ce paska gjet
avatar
Miri
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1299
 <b>Piket</b> Piket : 1368
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Vizitor prej Sat 29 May 2010 - 9:05

obobobo ca bejhet ktej he mi risa e ke te rand doren mi dreq se e paske mbyt fare
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Geri prej Mon 31 May 2010 - 9:07

Ndodhi në Strasburg


Sala me Ramën para disa ditësh në Strasburg:. U ulën të hanin bukë
me kolegët europian edhe u ulen larg nga njëri tjetri . Pjatat luget
edhe pirunjtë i kishin të gjitha prej floriri. Sa po mbaron darka Rama
merr një lugë edhe e fut ne xhep , asnje nuk e pa përveç Salës , Sala
tha me vete : “po ky mashtrusi të marri edhe une të mos marr”, mer dhe
Sala një Lugë prej floriri ,Saliu nuk kishte aq eksperience sa Edi
Rama,Por arma Sala kishte si armë drredhin, Sapo Sala tentoj të fuste
lugën në xhep ate e pa një Koleg Europian, Sala u skuq dhe bërtiti me të
madhe" JU LUTEM SHIKONI TE GJITHE TE BEJ NJE MAGJIi" : Këtë lugën do e
fus tek xhepi im e do e nxjerr tek xhepi Edi Ramës” Sala fut lugën në
xhep dhe i thotë Ramës, shiko Edvin se duhet të ket dal tek xhepi jot,
Rama i vën në siklet fut dorën në xhep dhe nxjerr lugën e floririt, të
gjith kolegët europian fillojnë të duartrokasin, Si përfundim Salës i
ngel luga në xhep kurse Edi Rama dështon e del thatë Nga Strasburgu.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Shpejtimi prej Tue 8 Jun 2010 - 1:41

Viola shkruajti:Varësia
Thërret djali nënën në telefon.
-Alo nënë, i kam dy lajme, një të mirë dhe një të keq!
- E cila është lajmi i mirë?, pyet ajo.
- E kam lënë drogën!
- Të lumtë djali im, ashtu duhet, tash më trego cili është lajmi i keq?
- Për zotin, nuk po e di ku e kam lënë.


hahahah me pelqej bravo viola ....
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Arla prej Fri 25 Jun 2010 - 3:01

Polici gomar

Beni e di ndryshimin mes policit dhe gomarit
Pa he, te te degjojme Beni , ca ndryshimi ka mes gomarit dhe policit ? E pyet polici Benin.
Asnje- ja kthen Beni.
E pra mos tiu degjoj me me kesi barcoletash- i tha polici Benit.
avatar
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Bani prej Fri 25 Jun 2010 - 5:49

avatar
Bani
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1294
 <b>Piket</b> Piket : 1311
Regjistruar : 23/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Shpejtimi prej Fri 25 Jun 2010 - 5:59

avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Dewil prej Mon 5 Jul 2010 - 9:40

Anketa


Në mbarë botën u zhvillua një anketë me të njëjtën pyetje:
“Cili është mendimi juaj për mungesën e ushqimit në pjesët tjera të botës?”
Anketa përfundoi me rezultate katastrofë:
Në Afrikë nuk e dinin se çka është ushqimi.
Në Evropën Perëndimore nuk e dinin çka është mungesa.
Në Evropën Lindore nuk e dinin çka është mendimi personal.
Në Amerikë nuk e dinin çka është pjesa tjetër e botës.

avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Shpejtimi prej Mon 5 Jul 2010 - 14:06

Nje Shqiptar ka shkuar ne Amerik, edhe tash nje dite duke ecur ne rruge, po degjon nje djale qe kishte ren ne lume, duke bertitur "HELPPPPP HEEEELLLLPPPPPP" edhe edhe ky Shqipetari ja kthen "Sa ke mesuar anglisht-en ,me mire te kishe mesuar notin.....
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Dewil prej Thu 15 Jul 2010 - 10:33

Komplimenti


E pyet vajza të dashurin e saj:
A të pëlqejnë më shumë vajzat e mençura apo të bukura?
Ndërsa djali i përgjigjet:
As njëra as tjetra! Të dua vetëm ty.
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Dewil prej Sat 17 Jul 2010 - 21:50

Sy më të mëdhenj


Pas operacionit plastik të gjinjve mjeku e pyet pacienten:
A jeni e kënaqur me madhësinë?
Po doktor, po e kam edhe një dëshirë. Dua t’i kem sytë pak më të mëdhenj.
Nuk ka problem. Motër tregoja zonjës faturën!
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Dewil prej Sat 24 Jul 2010 - 10:54

Gënjeshtari


Një burrë po vdiste nga kanceri.
Djali i tij e pyet: “Babi, pse ju thua njerëzve që po vdes nga AIDS-i?”
Përgjigjja: “Po biri im, pasi të vdes askush s’do të guxojë ta prekë nënën tënde!”
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Geri prej Sat 24 Jul 2010 - 10:55

Dewil shkruajti:Gënjeshtari


Një burrë po vdiste nga kanceri.
Djali i tij e pyet: “Babi, pse ju thua njerëzve që po vdes nga AIDS-i?”
Përgjigjja: “Po biri im, pasi të vdes askush s’do të guxojë ta prekë nënën tënde!”
paska qon i mencur ky

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Dewil prej Sat 24 Jul 2010 - 10:57

nuk esht puna qe aj i mencur po na meshkujt gjith jemi te Mencur Razz
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Dewil prej Wed 28 Jul 2010 - 5:03

Shqipëri
– Maqedoni:- Ishin duke luajtur Shqiperia-Maqedonia, dhe për një moment
bëhet faull afer 16 metershit, dhe Cana e merr dhe e rregullon
topin për të gjuajtur. Lojtarët e Maqedonis e bëjne murin, por ja
kthejn shpinen, dhe gjyqtari ju thotë “nuk është mire kështu të ja
ktheni shpinën se nuk i ka hije futbolli...t”. Ata i thanë “e dimë se nuk bën, por edhe ne po kemi qejf me e pa golin”

avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Principessa prej Fri 6 Aug 2010 - 0:09

Plaku i thote nje dite plakes: te bejme sic kemi bere kur kemi qene te rinj.Plaka i thote se edhe ate e kishte marre malli.Del plaku perjashta dhe fillon ti fershelleje plakes.I fershellen per 10 min, por ajo nuk del.I fershellen per 20-30 min por ajo perseri nuk del.Hyn plaku brenda dhe i thote: pse nuk del ne dritare?Plaka i pergjigjet: Nuk me le mami qe te dal!
avatar
Principessa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 145
 <b>Piket</b> Piket : 150
Regjistruar : 03/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Dewil prej Fri 6 Aug 2010 - 6:17

Homoseksuali


Takohen tre kirurgë dhe i tregojnë njëri-tjetrit rastet e tyre.
Njëri thotë: “E kishte goditur njërin vetura, na janë dashur dy ditë për t’ia larguar ngjyrën nga trupi”.
Tjetri tregon: “Pas një aksidenti, pacientit i kishte mbetur një shufër në trup, të cilën mezi e larguam pas një jave”.
I treti thotë: “Kishte rënë një homoseksual nga kati i katërt mbi një
shtyllë. Na janë dashur katër javë për t’ia larguar... buzëqeshjen nga
fytyra”.
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Sheqerka prej Fri 6 Aug 2010 - 6:23

⌂ Geri ⌂ shkruajti:Nje student ngeli ne provimin e "Logjistikes dhe Organizimit".
Nuk ishte dakord me profesorin dhe i thote:

Une do te pyes diçka, dhe po nuk e gjete pergjigjen do me kalosh.
Pyetja ishte:

“Cfare eshte legale, por jo llogjike,

llogjike por jo legale dhe

çfare eshte as llogjike, as legale??”

Profesori u mendua dhe pasi nuk e gjeti pyeti studentin me te mire te kursit.
Ky iu pergjigj menjehere:
”Ti profesor je 66 vjeç dhe je martuar me nje vajze 26 vjeç. Kjo eshte legale, por jo llogjike.

Gruaja jote ka nje te dashur 25 vjeç. Kjo eshte llogjike, por jo legale.

Dhe e fundit: Ju e kaloni te dashurin e gruas tuaj, megjithese ai duhet te ngelte. Kjo nuk eshte as llogjike, as legale!” :021: :021:


98762 98762 98762
avatar
Sheqerka
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 621
 <b>Piket</b> Piket : 647
Regjistruar : 05/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Dewil prej Fri 13 Aug 2010 - 13:48

Flasin 2 shok:
Filani: a ke degjuar pe oqeanin atlantik?
Fisteki: Po?
Filani:Un e kam kaluar me not
Fisteki: e ti a ki degjuar per detin e vdekur?
...Filani:Po?
Fisteki: une e kam mbyt!!!

avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Dewil prej Wed 18 Aug 2010 - 12:10

Vonesa
Burri vjen në shtëpi dhe gjen një burrë lakuriq nën shtrat:
“Ku ishe deri tash?” - e pyet gruaja e hutuar.
“E kush është ky burrë nën shtrat” - e pyet burri.
“Mos ma ndërro temën”- i kërcënohet gruaja.
98762 98762 98762
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi