Qeshni pak dhe juve..!!!

Faqja 4 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtë

Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Geri prej Sun 3 May 2009 - 2:53

First topic message reminder :

Nje student ngeli ne provimin e "Logjistikes dhe Organizimit".
Nuk ishte dakord me profesorin dhe i thote:

Une do te pyes diçka, dhe po nuk e gjete pergjigjen do me kalosh.
Pyetja ishte:

“Cfare eshte legale, por jo llogjike,

llogjike por jo legale dhe

çfare eshte as llogjike, as legale??”

Profesori u mendua dhe pasi nuk e gjeti pyeti studentin me te mire te kursit.
Ky iu pergjigj menjehere:
”Ti profesor je 66 vjeç dhe je martuar me nje vajze 26 vjeç. Kjo eshte legale, por jo llogjike.

Gruaja jote ka nje te dashur 25 vjeç. Kjo eshte llogjike, por jo legale.

Dhe e fundit: Ju e kaloni te dashurin e gruas tuaj, megjithese ai duhet te ngelte. Kjo nuk eshte as llogjike, as legale!” :021: :021:
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Dewil prej Tue 24 Aug 2010 - 3:17

Nje njeri duke udhetuar pa nje femij duke qajtur dhe po i thot: Qke axhit pse po qan?
Femija tha:Me kan humbur 1 euro.
Njeriu: qe meri 1 euro nga une
Femija filloj te qan edhe me shum
Njeriu pyet pse po qan tash?
Femija: Mos te me kishin humbur 1 euro tash i kisha pas 2 euro....
98762 98762 98762
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Vizitor prej Tue 24 Aug 2010 - 3:45

Dewil shkruajti:Vonesa
Burri vjen në shtëpi dhe gjen një burrë lakuriq nën shtrat:
“Ku ishe deri tash?” - e pyet gruaja e hutuar.
“E kush është ky burrë nën shtrat” - e pyet burri.
“Mos ma ndërro temën”- i kërcënohet gruaja.
hahaha hahaha hahahahahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Dewil prej Tue 24 Aug 2010 - 11:34

Pas një muaj në komë, zgjohet Rrusta dhe e sheh Fazën duke qarë pranë krevatit të tij.
- Fazë, afrohu pak të të them diçka.
Faza, lumturohet:
- Çka ke Rrusta im i dashur?
- A të kujtohet kur e pata humb vendin e punës dhe të gjithë më përqeshnin, e vetëm ti ishe pranë meje?
- Më kujtohet.
- E a të kujtohet kur e pata nis biznesin privat dhe më dështoi, edhe atëherë vetëm ti ishe pranë meje?
- Më kujtohet.
- E a të kujtohet kur pata aksident dhe ti nuk pate shkuar në shtëpi nga spitali, mirëpo tërë kohën ishe pranë meje?
- Më kujtohet.
- E a të kujtohet kur më patën plagosur, edhe atëherë ishe pranë meje?
- Më kujtohet.
- Edhe tash, pas kësaj fatkeqësie, ti ishe pranë meje?
- Natyrisht.
- E a e di çka kam kuptuar moj Fazë unë?
- Çka zemër?
- Fazë, unë ty të kam baksuz!
98762 98762 98762 98762 98762 98762 98762 98762 98762
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Geri prej Wed 25 Aug 2010 - 5:33

Ishte nje cun e do shkonte per ushtar.Baba i vet i tha se kur te dilte fotografi me repartin ti sillte i foto.Po ky cuni doli lakuriq.e c’a te bente.E preu foton pergjys e i dha babes pjesen e siperme te trupit ne fotografi. Baba itha se kishte dale shume mire. Me vone e pyeti gjyshi i verber qe ti jepte edhe atij nje foto e cuni i dha pjesen e poshtme te trupit ne foto. Kur cuni e pyti gjyshin si kishte dal. Gjyshi i tha se kishte dal mire po hunden e kishte te madhe e mjekren te vogel. 98762 98762 98762

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Geri prej Wed 25 Aug 2010 - 5:34

Na ishte njëherë një fshatar që kishte humbur gomarin kerkoi kudo për gomarin por nuk e gjeti askund. ky fshatari se ishte shumë gomar shkon ne një tren per te kërkuar gomarin ,në të njëjtin vagon ishte edhe një çift i ri gati duke u puthur dhe ky djali i thote te dashures”Unë në sytë e ty shoh çdo gjë” fshatari e dëgjon dhe i thotë”Po gomarin tim a sheh ti or bir?”

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Geri prej Wed 25 Aug 2010 - 5:37

Gjirokastriti ne Londer
Gjirokastriti ne londer shkon ne pub! Dhe e pyet barmanin sa esht nje bottle stella ai i thote! Po e pive ulur kushton 5 paund! po e pive ne kembe 3 paund! Kurse gjirokastriti i thote, po sikur ta pij me NJE KEMBE sa kushton?????

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Principessa prej Wed 25 Aug 2010 - 22:01

Na ishte nje xhaje dhe ishte 50-vjec i pa martuar.kur vendosi te martohej djemt e lagjes filluan te talleshin.MORI XHAKUA NUSE TE RE ,EDHE PER VETE EDHE PER NE.dhe xhaja u kthehet dhe u thot.BAN VAKI SESHT CUDI,QE JU TE GJITH TE JENI FEMIJT E MI .....
avatar
Principessa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 145
 <b>Piket</b> Piket : 150
Regjistruar : 03/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Principessa prej Wed 25 Aug 2010 - 22:01

dy shofere ne shqiperi,njeri me targen e VL dhe tjetri te LUky i lushnjes kishte parkuar keq,dhe nga mbrapa ishte ky i vlores qe i binte burise,per te liruar rrugen..po he dhe ti i thote ky i vlores,si se hap rrugen,ke dhe targen LU-liro udhen..po dhe une i thote lushnjari pashe targen VL,thashe vari lesht..
avatar
Principessa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 145
 <b>Piket</b> Piket : 150
Regjistruar : 03/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Dewil prej Thu 26 Aug 2010 - 13:16

Vozitja
Shkoi burri në testin e vozitjes, kthehet në shtëpi dhe gruaja e pyet:
A e dhe testin e vozitjes?
Po ende nuk e di pa e lëshuar instruktorin nga spitali.
98762 98762 98762
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Shpejtimi prej Fri 27 Aug 2010 - 19:36

Viola shkruajti:
Dewil shkruajti:Vonesa
Burri vjen në shtëpi dhe gjen një burrë lakuriq nën shtrat:
“Ku ishe deri tash?” - e pyet gruaja e hutuar.
“E kush është ky burrë nën shtrat” - e pyet burri.
“Mos ma ndërro temën”- i kërcënohet gruaja.
98762 98762 98762


98762 98762 98762 98762 98762 98762 98762 98762 98762 98762

hahaha me pelqeu edhe mua shume....
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Dewil prej Sat 28 Aug 2010 - 4:11

Ndihma
“Ndihmë”, dëgjohet një zë nga një vagon i trenit.
“A ka këtu ndonjë mjek?”, përgjigjet një burrë nga vagoni tjetër.
“Kujt po i duhet ndihmë?”
“Mua”, përgjigjet qetë njëri prej udhëtarëve.
“Tregomë të lutem, si quhet sëmundja e fytit me gjashtë shkronja”.
98762 98762 98762 98762 98762 98762 98762 98762
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Vizitor prej Sat 28 Aug 2010 - 4:18

Rri shtrembët e fol drejt!
Një prej tregimeve për Nasradin Hoxhën (tregimet e të cilit neve si fëmijë na
janë treguar si të “Nasradin rrenit”) është edhe ai kur e kanë pyetur “pse i
hëngre fjalët”, ai u përgjigjet: “Ani çka, i kam hëngër fjalët e mia e jo të
dikujt tjetër”
.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Dewil prej Sat 28 Aug 2010 - 13:12

Kishin qene tre shoke, dhe nje dite shkojne ne nje lokal per te pire nga nje
pije. Njeri kerkon shfeps, tjetri fanta, kurse I treti thote: a keni
coca cole? Kamarieri thote jo coca cole por, koka kolle .- Ky ia kthen :
e si ashtu? Atehere edhe shoku im qe e ka emrin Cali, a me thirre kali a
... ??????????????
98762 98762 98762 98762 98762 98762 98762
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Shpejtimi prej Sat 28 Aug 2010 - 22:57

Viola shkruajti:Rri shtrembët e fol drejt!
Një prej tregimeve për Nasradin Hoxhën (tregimet e të cilit neve si fëmijë na
janë treguar si të “Nasradin rrenit”) është edhe ai kur e kanë pyetur “pse i
hëngre fjalët”, ai u përgjigjet: “Ani çka, i kam hëngër fjalët e mia e jo të
dikujt tjetër”
.


hahahahah nuk je mormal po e fort je bre pise hahahahahaha....
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Geri prej Sun 29 Aug 2010 - 8:03

Nje burre kur po jepte shpirt kerkon gruan dhe i thote: - Grua, me fal, te kam genjyer. Gjithe ato net qe te thoja se jam ne pune deri vone, isha me femra te tjera. Dhe jo me nje po me dhjetra. Me fal por te kam tradhetuar.Gruaja e qete i thote:- E dija, prandaj ta dhashe helmin...........

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Dewil prej Mon 30 Aug 2010 - 13:47

Sikur te mund te lindeshe edhe nje here ,cdo te deshiroje te behesh ?-e pyet njeri shokun e vet.
Paj cte them,ndoshta do te deshiroja te lindi kale-ia kthen ky.
Jo,jo nuk ben dy here te lindesh i njejte-ia kthen shoku.
98762 98762 98762 98762 98762 98762 98762 98762 98762 98762 98762 98762
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Vizitor prej Tue 31 Aug 2010 - 6:19

Futete mesuesja ne klase dhe ju thote nxenesve kush eshte me budalla ne klas le te ngritet ne kemb.
Ngritet nje nxenes
i thot mesusja:Ti qenke budalla?
Nxenesi pergjigjet:Me erdhi keq te leja ty vetem mesuese pasi vetem ti ishe ne kemb
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Shpejtimi prej Tue 31 Aug 2010 - 6:56

Engjellushja E Perlotur shkruajti:Futete mesuesja ne klase dhe ju thote nxenesve kush eshte me budalla ne klas le te ngritet ne kemb.
Ngritet nje nxenes
i thot mesusja:Ti qenke budalla?
Nxenesi pergjigjet:Me erdhi keq te leja ty vetem mesuese pasi vetem ti ishe ne kemb
mos i transformo ti shtosat e gjakovareve e ti konvertosh ne barcoleta femijesh hahhah mos me nxit mua tash te versulem me thenje gjakovare hahahaha....se pastaj ti e di fort mire qe gjakovaret per fjale me bishta jan numer nje hahahahahahah....(po bej shaka mos mu hidhero)....
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Vizitor prej Tue 31 Aug 2010 - 7:00

Shpejtimi shkruajti:
Engjellushja E Perlotur shkruajti:Futete mesuesja ne klase dhe ju thote nxenesve kush eshte me budalla ne klas le te ngritet ne kemb.
Ngritet nje nxenes
i thot mesusja:Ti qenke budalla?
Nxenesi pergjigjet:Me erdhi keq te leja ty vetem mesuese pasi vetem ti ishe ne kemb
mos i transformo ti shtosat e gjakovareve e ti konvertosh ne barcoleta femijesh hahhah mos me nxit mua tash te versulem me thenje gjakovare hahahaha....se pastaj ti e di fort mire qe gjakovaret per fjale me bishta jan numer nje hahahahahahah....(po bej shaka mos mu hidhero)....
ahahahhaha e di e di ihhh gjakovaret si dojn gjysma e kosoves ahahahah po ju kan inat ahahhaha
Kete e degjova dje
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Dewil prej Tue 31 Aug 2010 - 7:10

Engjellushja E Perlotur shkruajti:Futete mesuesja ne klase dhe ju thote nxenesve kush eshte me budalla ne klas le te ngritet ne kemb.
Ngritet nje nxenes
i thot mesusja:Ti qenke budalla?
Nxenesi pergjigjet:Me erdhi keq te leja ty vetem mesuese pasi vetem ti ishe ne kemb
98762 98762 98762 98762 98762 98762 98762
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Shpejtimi prej Tue 31 Aug 2010 - 7:52

Engjellushja E Perlotur shkruajti:
Shpejtimi shkruajti:
Engjellushja E Perlotur shkruajti:Futete mesuesja ne klase dhe ju thote nxenesve kush eshte me budalla ne klas le te ngritet ne kemb.
Ngritet nje nxenes
i thot mesusja:Ti qenke budalla?
Nxenesi pergjigjet:Me erdhi keq te leja ty vetem mesuese pasi vetem ti ishe ne kemb
mos i transformo ti shtosat e gjakovareve e ti konvertosh ne barcoleta femijesh hahhah mos me nxit mua tash te versulem me thenje gjakovare hahahaha....se pastaj ti e di fort mire qe gjakovaret per fjale me bishta jan numer nje hahahahahahah....(po bej shaka mos mu hidhero)....
ahahahhaha e di e di ihhh gjakovaret si dojn gjysma e kosoves ahahahah po ju kan inat ahahhaha
Kete e degjova dje
e di qe nuk na doin e vertet sepse jemi rrushi qe nuk mund te na kap gjithkush e kur dhija nuk mund e mberrin rrushin thote qe eshte i tharbet e shan rrushin hahahaha... prandaj edhe neve gjakovareve na shane e nuk na doin se na kan inatin e na gjelozoin qe nuk mujin me kon si na po e shjtnja e tjerve per ne eshte per neve kompliment hahahahahahahahah.....
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Dewil prej Tue 31 Aug 2010 - 10:28

Ishin kane 2 pianeca edhe po dalin ka 3 te nates prej kafes edhe po afrohen te nje Taxi edhe po i thojn: Sa po lyp deri ne Gjakov per 3 veta? Taksisti ju thot po ju te kokeni veq 2! Njani prej Pianecav i thot: Pse a ti sje ka vjen me neve a?

98762 98762 98762 98762 98762 98762 98762 98762 98762 98762 98762 98762 98762 98762 98762
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Dewil prej Wed 8 Sep 2010 - 7:37

Lepuri dhe gjarpri

I thotë lepuri gjarprit:
“Më fal që jam tallur me ty dje që nuk ke këmbë.”
Gjarpri i përgjigjet:
“Po nuk ka problem. E shkuar e harruar”
Më pas lepuri shton:
“Eh bravo të qoftë. Qe dorën!”
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Geri prej Wed 8 Sep 2010 - 7:39

hahahahhahaa

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Dewil prej Sat 11 Sep 2010 - 7:19

407

Djali e pyet vajzën:
“A mund të thërras Eva?”
Ajo e pyet:
“Pse?”
Djali i përgjigjet:
“Pasi ti je femra e parë për mua”
Ndërsa vajza e pyet atë:
“E unë a mund të thërras ty Peugeot?”
Djali e pyet:
“E pse?”
Vajza i thotë:
“Pasi ti për mua je i 407-ti”
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeshni pak dhe juve..!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 4 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi