Dikur.....

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Dikur.....

Mesazh nga Vizitor prej Sun 12 Sep 2010 - 7:57

Dikur ti per mua ishe sa krejt bota ,enderrova te jesh imi , e te isha jotja.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dikur.....

Mesazh nga Vizitor prej Sun 12 Sep 2010 - 8:06

Dikur ti ishe pran meje,ishim te lumtur
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dikur.....

Mesazh nga Pexha prej Mon 13 Sep 2010 - 8:06

dikure te doja po tani nuk je eja sa ma shpejt
avatar
Pexha
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 443
 <b>Piket</b> Piket : 450
Regjistruar : 07/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dikur.....

Mesazh nga Vizitor prej Mon 13 Sep 2010 - 8:42

Dikur te fala zemren time, tashi kan mbet vetem kujtime.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dikur.....

Mesazh nga Pexha prej Mon 13 Sep 2010 - 8:43

dikure isha i lumture pore tani jo se jam vetun
avatar
Pexha
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 443
 <b>Piket</b> Piket : 450
Regjistruar : 07/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dikur.....

Mesazh nga Vizitor prej Fri 17 Sep 2010 - 4:31

Dikur syt e mi shendrisnin nga lumturia, tashi keta sy kan mall dhe lot e vetem lot nga merzia!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dikur.....

Mesazh nga Vizitor prej Fri 17 Sep 2010 - 4:33

Dikur lumturia ime ishe veq ti
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dikur.....

Mesazh nga Bani prej Fri 17 Sep 2010 - 6:13

ups
avatar
Bani
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1294
 <b>Piket</b> Piket : 1311
Regjistruar : 23/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dikur.....

Mesazh nga Vizitor prej Mon 25 Oct 2010 - 6:31

Dikur heshta sepse , heshtja eshte e vetmja logjike qe mund ti japim disa idiotave!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dikur.....

Mesazh nga Vizitor prej Mon 25 Oct 2010 - 22:49

Dikur cdo gje shendriste bukur
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dikur.....

Mesazh nga Niku prej Tue 2 Nov 2010 - 5:36

dikur kam qen i vogel dhe nuk e dija cfar ishte pjekuria dhe puna dhe cdo gje qe bej sot
avatar
Niku
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 945
 <b>Piket</b> Piket : 995
Regjistruar : 30/01/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirane

http://www.hapesirajone.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dikur.....

Mesazh nga Gentta prej Tue 2 Nov 2010 - 5:37

dikur isha shum e lumtur tani shum e merzitur
avatar
Gentta
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 5553
 <b>Piket</b> Piket : 5573
Regjistruar : 11/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : se di

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dikur.....

Mesazh nga Geri prej Tue 2 Nov 2010 - 6:51

Dikur desha dike , po asnji her si dike dikur.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dikur.....

Mesazh nga Gentta prej Tue 2 Nov 2010 - 6:56

dikur meso se dashuria eshte nje arme qe te vret pa krisme
avatar
Gentta
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 5553
 <b>Piket</b> Piket : 5573
Regjistruar : 11/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : se di

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dikur.....

Mesazh nga engjell a djall prej Tue 2 Nov 2010 - 10:56

Dikur me pelqenin netet..........
avatar
engjell a djall
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 7372
 <b>Piket</b> Piket : 8226
Regjistruar : 25/04/2009

http://hapesira.forumotions.net/shkrimtare-shqiptare-f48/poezi-n

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dikur.....

Mesazh nga Vizitor prej Sat 6 Nov 2010 - 2:00

Dikur kam falur gabime gati te pafalshme,kam duruar gjera te pa durushme, por sot jam ndryshe, ka ardh koha qe te kem dhe un nje stop miresie dhe zemergjersie!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dikur.....

Mesazh nga Gentta prej Sat 6 Nov 2010 - 2:39

dikur besoja shum tek njerezit
avatar
Gentta
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 5553
 <b>Piket</b> Piket : 5573
Regjistruar : 11/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : se di

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dikur.....

Mesazh nga Dewil prej Sat 6 Nov 2010 - 2:55

dikur gjithqka ish mir por tash asgje nuk esht mir Sad
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dikur.....

Mesazh nga Gentta prej Sat 6 Nov 2010 - 2:56

dikur isha e lumtur tani Sad
avatar
Gentta
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 5553
 <b>Piket</b> Piket : 5573
Regjistruar : 11/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : se di

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dikur.....

Mesazh nga Shpejtimi prej Sat 6 Nov 2010 - 3:47

dikur mendoja se do jet leht te gjesh gjysmen e zemres tende po nuk na qenka keshtut....
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dikur.....

Mesazh nga Gentta prej Sat 6 Nov 2010 - 4:32

dikur mendova se mund te besosh tek shoqeria por duhet te dish edhe qe mund te dalesh e zhgenjyer
avatar
Gentta
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 5553
 <b>Piket</b> Piket : 5573
Regjistruar : 11/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : se di

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dikur.....

Mesazh nga engjell a djall prej Sat 6 Nov 2010 - 5:34

Dikur kisha nje yll por kur erdhi agimi me humbi
avatar
engjell a djall
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 7372
 <b>Piket</b> Piket : 8226
Regjistruar : 25/04/2009

http://hapesira.forumotions.net/shkrimtare-shqiptare-f48/poezi-n

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dikur.....

Mesazh nga Gentta prej Sat 6 Nov 2010 - 5:35

dikur ndihesha shum e lumtur tani sdi cfar po ndodh
avatar
Gentta
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 5553
 <b>Piket</b> Piket : 5573
Regjistruar : 11/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : se di

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dikur.....

Mesazh nga Shpejtimi prej Sun 7 Nov 2010 - 5:42

dikur mendoja se do kem nje gje te qmuar po nuk e kam pasur kurr....
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dikur.....

Mesazh nga Gentta prej Sun 7 Nov 2010 - 5:47

dikur mendoja se ekzistonin njerezit e sinqerte
avatar
Gentta
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 5553
 <b>Piket</b> Piket : 5573
Regjistruar : 11/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : se di

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dikur.....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi