Një dite ....

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Një dite ....

Mesazh nga Vizitor prej Fri 17 Sep 2010 - 2:50

Një dite ..une do ta fshi qdo lot nga syte e tu,nje dite asgje dhe askush sdo mund te me ndaj prej teje, un mund te bej me teper se sa e mendon ti, ne qofte se ti me kerkon me gjith zemren tende, nje dite do me gjesh vertet, dhe do jeni nje thesar per mua, un do te jem aty ketu qdo vend vetem per ty, do kujdesem per qdo nevoj tende, do jem nje engjell qe dashuria ime do jete jeta jote qdo gje do e shkruaj ne ditarin tim te jetes, ti do jesh imazhi im nje dite do shuaj kete mall qe sote me mungon shume e me shume qdo dite, tashi po jetoj me nje shok me emrin vetmi e bosh pa ty!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një dite ....

Mesazh nga Vizitor prej Fri 17 Sep 2010 - 3:09

Nje dite kur te zgjohesh mos i laj syt me lot,kur dikush do te thot se nuk jam me kete bote,mos pyet si vdiqa,pyet si jetova,pyet si me shkuan ditet qe pa ty i kalova. . .!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një dite ....

Mesazh nga Bani prej Fri 17 Sep 2010 - 6:36

ahhhhhhhhhhh sa me bezdisni me kto ju ere ,
avatar
Bani
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1294
 <b>Piket</b> Piket : 1311
Regjistruar : 23/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një dite ....

Mesazh nga Vizitor prej Wed 22 Sep 2010 - 3:30

Nje dite kur, mendja ime te shkoj tek ty, mos kujto qe i kam harruar te kaluaren,por qe po kujtoj ate me mall e dhimbje te zemres!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një dite ....

Mesazh nga Erisa1 prej Wed 22 Sep 2010 - 3:51

Nje dite.... pa makinen time ne diten nderkombetare kunder ndodjes globale.
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një dite ....

Mesazh nga Tila prej Wed 22 Sep 2010 - 4:08

nje dite ......lindem....... dhe ne dite do te....vdesim.
avatar
Tila
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 144
 <b>Piket</b> Piket : 161
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një dite ....

Mesazh nga Shaban Cakolli prej Wed 22 Sep 2010 - 23:37

NJE DITE TE ISHIM BASHK
avatar
Shaban Cakolli
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3445
 <b>Piket</b> Piket : 3590
Regjistruar : 24/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një dite ....

Mesazh nga Vizitor prej Thu 23 Sep 2010 - 2:07

Nje dite do ta kuptosh ,se jeta eshte vetem nje her dhe nuk perseritet kurr, nje dite do ta kuptosh se ne kete jete jemi vetem mysafir te rastit , qe nje dite do te shkojm pergjithmon,aty ku sdo te kthehemi me kurr!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një dite ....

Mesazh nga Aroma prej Thu 23 Sep 2010 - 5:57

te lodhshme kisha sot
avatar
Aroma
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 439
 <b>Piket</b> Piket : 441
Regjistruar : 17/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një dite ....

Mesazh nga Shaban Cakolli prej Thu 23 Sep 2010 - 6:09

harmonie
avatar
Shaban Cakolli
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3445
 <b>Piket</b> Piket : 3590
Regjistruar : 24/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një dite ....

Mesazh nga Vizitor prej Fri 24 Sep 2010 - 0:02

Nje dite zemra ime do te plas, sa larg qe jemi pse dy bot te ndryshme , ne kemi, nje dite jeta do me ndryshoj por vuajtjet qe kalova kurr sdo ti harroj.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një dite ....

Mesazh nga Shaban Cakolli prej Fri 24 Sep 2010 - 1:54

nje dite vuajtejet do kthehen ne lumturi
avatar
Shaban Cakolli
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3445
 <b>Piket</b> Piket : 3590
Regjistruar : 24/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një dite ....

Mesazh nga Geri prej Fri 24 Sep 2010 - 5:21

Nje dite dhe zemres time do i ndricoj nje ylle

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një dite ....

Mesazh nga Aroma prej Fri 24 Sep 2010 - 6:34

Aroma shkruajti:te lodhshme kisha sot

eeedddhhheee sottttt
avatar
Aroma
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 439
 <b>Piket</b> Piket : 441
Regjistruar : 17/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një dite ....

Mesazh nga Shaban Cakolli prej Fri 24 Sep 2010 - 7:22

qe iku
avatar
Shaban Cakolli
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3445
 <b>Piket</b> Piket : 3590
Regjistruar : 24/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një dite ....

Mesazh nga Dewil prej Sat 25 Sep 2010 - 6:48

Nje dit e lodhshme dhe me shi sot
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një dite ....

Mesazh nga MitrovicA prej Sat 25 Sep 2010 - 6:58

nje dit qe nuk heci fare
avatar
MitrovicA
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3880
 <b>Piket</b> Piket : 3966
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një dite ....

Mesazh nga Vizitor prej Sat 25 Sep 2010 - 6:59

Nje dite i ra ndermend Mitrovices per ne
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një dite ....

Mesazh nga Geri prej Sat 25 Sep 2010 - 6:59

Nje dite si sot skam pare , gjithcka shkoj aq keq saqe smund ta kisha imagjinuar ndonjeher

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një dite ....

Mesazh nga MitrovicA prej Sat 25 Sep 2010 - 7:00

nje dit....gjdo her me bjen ne mend per juve viola
avatar
MitrovicA
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3880
 <b>Piket</b> Piket : 3966
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një dite ....

Mesazh nga Shaban Cakolli prej Sat 25 Sep 2010 - 9:13

nje dite shkoi,vjen tjetra
avatar
Shaban Cakolli
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3445
 <b>Piket</b> Piket : 3590
Regjistruar : 24/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një dite ....

Mesazh nga Vizitor prej Sat 25 Sep 2010 - 9:17

Nje dit as lotet me nuk mund te rrjedhin,sepse ata jan thar,aty ku dhimbjen se duroj dot me , aty ku duhet ta gjej nje rrug drejt se mires, nje dite erresia do shnderrohet ne drite!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një dite ....

Mesazh nga Shaban Cakolli prej Sat 25 Sep 2010 - 9:47

nuk do ketë më vuajtëje
avatar
Shaban Cakolli
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3445
 <b>Piket</b> Piket : 3590
Regjistruar : 24/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një dite ....

Mesazh nga Geri prej Thu 30 Sep 2010 - 6:42

Nje dite dhe nese do te mungoj.. kujtohu qe dikur ishe aty , vetem per ty , por ti nuk dite te vleresosh...!

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një dite ....

Mesazh nga simpatiku prej Thu 30 Sep 2010 - 8:18

Nje dite mendova qe e kisha gjete personin e zemres sime , por fatkeqsishte ne diten tjeter e kuptova qe kisha gabuare
avatar
simpatiku
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 226
 <b>Piket</b> Piket : 242
Regjistruar : 22/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një dite ....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi