Një dite ....

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Një dite ....

Mesazh nga Vizitor prej Fri 17 Sep 2010 - 2:50

First topic message reminder :

Një dite ..une do ta fshi qdo lot nga syte e tu,nje dite asgje dhe askush sdo mund te me ndaj prej teje, un mund te bej me teper se sa e mendon ti, ne qofte se ti me kerkon me gjith zemren tende, nje dite do me gjesh vertet, dhe do jeni nje thesar per mua, un do te jem aty ketu qdo vend vetem per ty, do kujdesem per qdo nevoj tende, do jem nje engjell qe dashuria ime do jete jeta jote qdo gje do e shkruaj ne ditarin tim te jetes, ti do jesh imazhi im nje dite do shuaj kete mall qe sote me mungon shume e me shume qdo dite, tashi po jetoj me nje shok me emrin vetmi e bosh pa ty!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Re: Një dite ....

Mesazh nga Vizitor prej Thu 30 Sep 2010 - 9:36

Nje dite erdhe ne jeten time , dhe nje dite te thash rruga e mbar pergjithmon.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një dite ....

Mesazh nga Shpejtimi prej Wed 10 Nov 2010 - 14:54

nje dit do iki nga kjo bote ateher mos qaj po me kerko sa jam i gjalle...
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një dite ....

Mesazh nga Vizitor prej Thu 11 Nov 2010 - 2:22

Nje dite e kupton se, duke mos e pare per shume kohe ate qe do,njeriu fillon te mos e doje me, duke e pare shpesh njeriun qe nuk e do, fillon ta duash.!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një dite ....

Mesazh nga Vizitor prej Thu 11 Nov 2010 - 3:24

Nje dite kur te zgjohesh mos i laj syt me lot,kur dikush do te thot se nuk jam me ne kete bote...Ti mos pyet si vdiqa por si jetova,pyet si me shkuan ditet qe a ty ii kalova
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një dite ....

Mesazh nga Shpejtimi prej Tue 16 Nov 2010 - 13:08

nje dit do vije dita qe gjitha te kuptohen e te kem besimin e plote....
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një dite ....

Mesazh nga Vizitor prej Sun 12 Dec 2010 - 3:03

Nje dite nje femije me pyti,cfar ke ne dore?,iu pergjigja kujtimet! Ateher ai me tha cfar jan kujtimet? Dhe ju pergjigja,kujtimet jan momentet me te bukura qe nuk do te kthehen kurr, pastaj me pyti po pse keta lot ne sy,sepse jan e vetmaj gje qe mudn te ngushelloj veten!!!!!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një dite ....

Mesazh nga Shpejtimi prej Sun 12 Dec 2010 - 5:32

Nje dite do me vije dita ime e do kem ate qe deshiroj po shume kush do pendohet por do jete vone......
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një dite ....

Mesazh nga Geri prej Sun 12 Dec 2010 - 6:16

Nje dite mendoj qe fytyra ime do ket nje tjeter buzeqeshje dhe nje tjeter pamje ndoshta jo si kjo pamja tanishme Smile

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një dite ....

Mesazh nga Bani prej Sun 12 Dec 2010 - 7:36

qyqa tu thaft goja ere poc
avatar
Bani
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1294
 <b>Piket</b> Piket : 1311
Regjistruar : 23/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një dite ....

Mesazh nga Vizitor prej Thu 16 Dec 2010 - 11:08

Nje dite do vi te ti engjelli im!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një dite ....

Mesazh nga Vizitor prej Sat 25 Dec 2010 - 4:14

Nje dite do e kuptoshe dhe ti qe shpesh here ne jete harrojme gjerat qe duhet te kujtojme, dhe kujtojme gjerat qe duhet te harrojme.!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një dite ....

Mesazh nga Gentta prej Sat 25 Dec 2010 - 4:59

nje dite do ndodhin ca ndryshime
avatar
Gentta
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 5553
 <b>Piket</b> Piket : 5573
Regjistruar : 11/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : se di

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një dite ....

Mesazh nga Niku prej Sat 25 Dec 2010 - 5:18

NJE DITE ISHTE NJE GREK DHE NJE SHQIPTAR,KY GREKU I THOSHTE CDO DITE KETI SHQIPTARIT,PSE QENI IM SA HERE TE SHEH TY LEH?MENDOHET SHQIPTARI DHE I THOTE,PARA SE TE VINIM NE GREQI GRATE TUAJA PERDONIN QENTE NE KREVAT SE JU NUK ISHIT TE ZOTE,TANI QE ERDHEM NE,QENI LEH SE JU PRE KISMETI.
avatar
Niku
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 945
 <b>Piket</b> Piket : 995
Regjistruar : 30/01/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirane

http://www.hapesirajone.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një dite ....

Mesazh nga Tejlor prej Mon 27 Dec 2010 - 9:30

nje dite do te marr ate qe po pres nga jeta
avatar
Tejlor
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 397
 <b>Piket</b> Piket : 401
Regjistruar : 31/10/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 25
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : kavaj

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një dite ....

Mesazh nga Arla prej Mon 27 Dec 2010 - 9:32

Nje dite mos paca emrin qe kam do arrij qellimin.Do bej qe mos te leshojne zhurme kepucet ku shkel po te dridhet toka.
avatar
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një dite ....

Mesazh nga Vizitor prej Mon 27 Dec 2010 - 23:05

Nje dite gjithqka do te jete mire, kjo eshte shpresa jone,sot qdo gje eshte ne rregull ky eshte iluzioni yne.!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një dite ....

Mesazh nga Bani prej Tue 28 Dec 2010 - 0:13

nje dite ndoshta do shkoj ne uk ,
avatar
Bani
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1294
 <b>Piket</b> Piket : 1311
Regjistruar : 23/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një dite ....

Mesazh nga Dardania1 prej Tue 28 Dec 2010 - 0:19

Nje dit Enderra Behet Realitet
avatar
Dardania1
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 5
 <b>Piket</b> Piket : 5
Regjistruar : 14/12/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Berlin

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një dite ....

Mesazh nga Bani prej Tue 28 Dec 2010 - 0:20

kam qef me ik ne dajt me lujt me snow , e kam fiksim
avatar
Bani
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1294
 <b>Piket</b> Piket : 1311
Regjistruar : 23/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një dite ....

Mesazh nga Gentta prej Tue 28 Dec 2010 - 0:21

nje dit do shkoj diku larg ne ketu
avatar
Gentta
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 5553
 <b>Piket</b> Piket : 5573
Regjistruar : 11/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : se di

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një dite ....

Mesazh nga Bani prej Tue 28 Dec 2010 - 0:26

ku ere mos po ne ne le vetem, ske gjynah fare
avatar
Bani
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1294
 <b>Piket</b> Piket : 1311
Regjistruar : 23/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një dite ....

Mesazh nga Gentta prej Tue 28 Dec 2010 - 0:28

jo ore shoqerine dhe ata qe me respektojne gjithmone ne zemer i mbaj
avatar
Gentta
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 5553
 <b>Piket</b> Piket : 5573
Regjistruar : 11/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : se di

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një dite ....

Mesazh nga Bani prej Tue 28 Dec 2010 - 0:30

flm lol gjithashtu edhe une ty
avatar
Bani
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1294
 <b>Piket</b> Piket : 1311
Regjistruar : 23/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një dite ....

Mesazh nga Gentta prej Tue 28 Dec 2010 - 0:33

do me mungoje shum dikush
avatar
Gentta
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 5553
 <b>Piket</b> Piket : 5573
Regjistruar : 11/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : se di

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një dite ....

Mesazh nga Vizitor prej Fri 31 Dec 2010 - 23:37

Nje dite me the me fale te besova dhe te fala, perseri gabimi u perserit, me kerkove perseri te falur perseri te fala dhe perseri gabove, nje dit mendova qe ska me rendesi se sa here kerkon te falur nuk te fale me, plaga qendron gjithmon dhe nuk sherohet kurr.!!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Një dite ....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi