Pse meshkujt mashtrojne?

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Pse meshkujt mashtrojne?

Mesazh nga arta prej Mon 27 Sep 2010 - 8:50

.........te jemi te sinqert........
avatar
arta
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3
 <b>Piket</b> Piket : 7
Regjistruar : 27/09/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse meshkujt mashtrojne?

Mesazh nga Geri prej Mon 27 Sep 2010 - 8:56

Mendoj qe mashtrimin e kan ne gjak Arta , dhe ka shum meshkuj qe marshtrojne.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse meshkujt mashtrojne?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 27 Sep 2010 - 8:59

Arta o dleq,mashtrojn dhe femrat mos i mbroj femrat mi ahahahhahaa
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse meshkujt mashtrojne?

Mesazh nga Aroma prej Mon 27 Sep 2010 - 9:41

se jan shume djallezor
avatar
Aroma
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 439
 <b>Piket</b> Piket : 441
Regjistruar : 17/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse meshkujt mashtrojne?

Mesazh nga Bani prej Mon 27 Sep 2010 - 20:29

ik mi ti ashtu jemi , pfffffffffff jo te gjithe ok , mos i fut gjithe me nje thes ok \
avatar
Bani
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1294
 <b>Piket</b> Piket : 1311
Regjistruar : 23/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse meshkujt mashtrojne?

Mesazh nga Shaban Cakolli prej Tue 28 Sep 2010 - 1:17

ASHTU nuk mashtrojne te gjithe,disa
avatar
Shaban Cakolli
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3445
 <b>Piket</b> Piket : 3590
Regjistruar : 24/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse meshkujt mashtrojne?

Mesazh nga Arla prej Wed 29 Sep 2010 - 9:55

Jo te gjithe meshkujt mashtrojne .Ata qe e bejne jane te deshtuar, te parealizuar ne jete.Si te tille gjejne ngushellim tek mashtrimi.Te ndjere inferior ata nuk mund ta shohin veten kurre.Tipat e meshkujve qe thone "per mua gjithcka eshte e mundur" cdo mundesi e lidhin me mashtrimin.
avatar
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse meshkujt mashtrojne?

Mesazh nga Shpejtimi prej Wed 29 Sep 2010 - 18:51

Cila gjini do qoft femer a po mashkull nese mashtrojne thejsht e ben sepse e ka ne gjak ,edhe une pajtohem me mendimin e Gerit qe thote e kan ne gjak, te ne ne Kosove thone: E KAN ME ROD d.m.th. e kan trashigimi kjo eshte e vertet nese prinderit e tyre tradhetojne edhe femija i tyre do te tradhetoj neser pasneser kur rritet ,se korbi nuk ben dallendyshe por korbi -korbin e ben, pse thone pleqet shiqoja nene e merrja bijen nese nena eshte e moralshme bija ska ku te shkoje....perveq raste te rralla jane qe nga nje femer e poshter qe vajza e vet te merr mesime nga nena e te del e moralshme...
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse meshkujt mashtrojne?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 10 Oct 2010 - 0:19

Jo te gjith mashkujt mashtrojn, ka njerz qe kan deshtuar me jeten e tyre dhe tashi sju ka mbet gje tjeter veq se te mirren me gjera idiote , mashtrime , genjeshtra duke e ushqyer me keto gjera negative shpirtin per te mbijetuar humbjen e jetes deshtimin e saj, ka mashkuj te mire qe mendon vertet se ekzistojn dhe engjujt. Very Happy
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse meshkujt mashtrojne?

Mesazh nga Shaban Cakolli prej Sun 10 Oct 2010 - 1:21

sikur kjo eshte baraz meshkuj/femra
avatar
Shaban Cakolli
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3445
 <b>Piket</b> Piket : 3590
Regjistruar : 24/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse meshkujt mashtrojne?

Mesazh nga Shpejtimi prej Mon 11 Oct 2010 - 15:39

Viola shkruajti:Jo te gjith mashkujt mashtrojn, ka njerz qe kan deshtuar me jeten e tyre dhe tashi sju ka mbet gje tjeter veq se te mirren me gjera idiote , mashtrime , genjeshtra duke e ushqyer me keto gjera negative shpirtin per te mbijetuar humbjen e jetes deshtimin e saj, ka mashkuj te mire qe mendon vertet se ekzistojn dhe engjujt. Very Happy

pajtohem me mendimin tend
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse meshkujt mashtrojne?

Mesazh nga Lali prej Fri 28 Jan 2011 - 12:35

sepse fëmrat i japin hapsir
avatar
Lali
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 259
 <b>Piket</b> Piket : 266
Regjistruar : 23/01/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse meshkujt mashtrojne?

Mesazh nga Shpejtimi prej Fri 28 Jan 2011 - 15:40

Lali shkruajti:sepse fëmrat i japin hapsir

Eshte mendimi jot ama per mendimin tim eshte se edhe me nje ane femrat nuk kane faj mendojne per nje fat te jetes edhe provojne te kane dike afer vetes e nese mashtrohen ato nuk kane aspak faj...
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse meshkujt mashtrojne?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 9 Mar 2011 - 8:13

Sepse duan dru, dhe kur ta provojn nuk ju bie ndermend ma te mashtrojn

Cdo person them qe cdo gje e ben sepse e ka ne gjak thjesht.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse meshkujt mashtrojne?

Mesazh nga Αρτεμης prej Thu 10 Mar 2011 - 10:01

sepse gjejne e bejne...mendjelehta

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Αρτεμης
Administrator Forumi
Administrator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 415
 <b>Piket</b> Piket : 421
Regjistruar : 01/03/2011
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : as ne toke as ne qiell

http://engjujtshqiptare.forumotion.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse meshkujt mashtrojne?

Mesazh nga Geri prej Thu 10 Mar 2011 - 10:03

E kush tha qe meshkujt mashtrojne..?
Apo duhet thon qe femrat mashtrojne..!
Laughing

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse meshkujt mashtrojne?

Mesazh nga Αρτεμης prej Thu 10 Mar 2011 - 10:06

Geri sic duket e ke pesuar ti ore djale qe e ve ne dyshim femren tani Laughing

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Αρτεμης
Administrator Forumi
Administrator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 415
 <b>Piket</b> Piket : 421
Regjistruar : 01/03/2011
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : as ne toke as ne qiell

http://engjujtshqiptare.forumotion.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse meshkujt mashtrojne?

Mesazh nga Geri prej Thu 10 Mar 2011 - 10:11

Po nrm qe e kam pesu pa po them.
Ju thuni Çunat mashtrojn , por dhe ne themi Gocat mashtrojn kshu qe esht mbush bota plote me mashtrus i bie llafi
Razz

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse meshkujt mashtrojne?

Mesazh nga Αρτεμης prej Thu 10 Mar 2011 - 10:14

epo esht dicka qe gjendet ne te dyja gjinite normale por me shume meshkujt mashtrojne e kan me te lehte jan te prirur per mashtrime ata

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Αρτεμης
Administrator Forumi
Administrator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 415
 <b>Piket</b> Piket : 421
Regjistruar : 01/03/2011
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : as ne toke as ne qiell

http://engjujtshqiptare.forumotion.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse meshkujt mashtrojne?

Mesazh nga Arla prej Fri 11 Mar 2011 - 10:45

Derisa tema eshte pse meshkujt mashtrojne atehere duket te kete dhe nje shpjegim.Ne gjykimin tim meshkujt jane natyre e mbyllur, me teper mendojne sesa shprehen.Meshkujt priren te jene lidera nga instiktet qe i karakterizojne.Dikur femra ja pati dhene pushtetin mashkullit, ndersa tani kur pothuajse vendimet , pjesmarrjet , angazhimet po balancohen meshkujve po ju kufizohet terreni.Duke e pare veten ne kete situate si dhe per t'iu ikur situatave do mashtrojne.Nje karakteristike vecante e meshkujve eshte gjakftohtesia , e cila i ndihmon ne mashtrime.Jo te gjithe meshkujt mashtrojne por ata qe mashtrojne kane shume objektiva.
avatar
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse meshkujt mashtrojne?

Mesazh nga Jerenim prej Sun 19 May 2013 - 22:43

edhe femrat mashtrojn...

por pasi eshte tema per mashkujt ..kisha me than qe nuk jan stabil dhe te sinqert me veten pastaj ato edhe me te tjeret..por nuk duhet me i shti ne nji thes te gjith..
avatar
Jerenim
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 166
 <b>Piket</b> Piket : 208
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : As un nuk edi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse meshkujt mashtrojne?

Mesazh nga Elis Ani prej Mon 20 May 2013 - 5:13

se edhe ne mashtrojme

_________________
avatar
Elis Ani
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 162
 <b>Piket</b> Piket : 167
Regjistruar : 12/05/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : ke shtepia ime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse meshkujt mashtrojne?

Mesazh nga Jerenim prej Mon 20 May 2013 - 5:15

Elis Ani shkruajti:se edhe ne mashtrojme

Shuum e sinqert dukesh..!!
avatar
Jerenim
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 166
 <b>Piket</b> Piket : 208
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : As un nuk edi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse meshkujt mashtrojne?

Mesazh nga Ariol prej Mon 20 May 2013 - 5:16

nuk e tregoj se me ikin te dashurat pelqesh

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Ariol
WebMaster Forum
WebMaster Forum

<b>Postime</b> Postime : 526
 <b>Piket</b> Piket : 560
Regjistruar : 02/01/2011
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirana

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse meshkujt mashtrojne?

Mesazh nga Elis Ani prej Mon 20 May 2013 - 5:17

sepse nuk jane te dashuruar... ndoshta dashuria as qe egziston kush e di

_________________
avatar
Elis Ani
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 162
 <b>Piket</b> Piket : 167
Regjistruar : 12/05/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : ke shtepia ime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse meshkujt mashtrojne?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi