Në Tetovë vetëvritet inspektori

 :: Zone e Lire :: Lajme

Shko poshtë

Në Tetovë vetëvritet inspektori

Mesazh nga Dewil prej Thu 30 Sep 2010 - 5:14

Në Tetotë u gjend i vetëvrarë një punonjës i Anti-Krimit të Organizuar,në Sektorin e Punëve të Brendshme të këtij qyteti. 29 vjeçari Mensur H,ka drejtuar armën nga vetja rreth orës 2.00 pas mesnate dhe ka vdekurnë vend. Plumbi i marrë në kokë, ka qenë fatal. Autoritetet policorekanë kryer ekspertizën në vendngjarje dhe po hetojnë rastin, por sipastë dhënave paraprake, bëhet fjalë për një vetëvrasje në kushtedëshpërimi, dhe jo vetëvrasje nën presione apo kërcënime. 29 vjeçariMensur H, njihej si një punonjës dhe familjar shembullor. Si çdo ditë,ai kishte pirë kafen e mbrëmjes me miq, dhe rreth orës 23.00 ështëkthyer në shtëpi. Raste të tilla vetëvrasjeje në radhët e policisë janështuar shumë. Më e fundit ishte vetëvrasja e një polici nga Kumanova.Sektori për Punë të Brendshme në Tetovë kërkon inkuadrimin e shërbimevemjekësore që të trajtojnë punonjësit nga gjendja psikofizike dhepost-traumatike.
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Zone e Lire :: Lajme

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi