BARCALETA!

Shko poshtë

BARCALETA!

Mesazh nga Tila prej Fri 1 Oct 2010 - 5:43

Publikoni barcaleten qe juve ju pelqen?
avatar
Tila
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 144
 <b>Piket</b> Piket : 161
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: BARCALETA!

Mesazh nga Tila prej Fri 1 Oct 2010 - 5:46

Ne qytet po behej nam ,nje njeri me bixhoz po fitonte shume para ,shkon kryetari i bashkis dhe i thot si fiton?ai i thot,me baste.vejme bast 1000 Euro se ke nje nishan tek vithet ok i thot kryetari .me pas ai i zhvesh pantollet,dhe shikon dhe nuk e ka nishanin me pas i thot fitova > bixhozxhiu qeshen ,pse qesh i thot kryetari ti mi more 1000 Euro por un kam shtir bast me 10000 Euro se do ta zhveshi kryetarin.
avatar
Tila
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 144
 <b>Piket</b> Piket : 161
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi