kush do me ndihmoj per nje baner?

Shko poshtë

kush do me ndihmoj per nje baner?

Mesazh nga ina prej Sun 3 Oct 2010 - 6:27

Dua nje banner si ky qe keni ju se me pelqen shum emri neti e ka internet point dhe dua nje baner
Ju lutem kush mund tme ndimoj
avatar
ina
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 7
 <b>Piket</b> Piket : 9
Regjistruar : 17/09/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : elbasan

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush do me ndihmoj per nje baner?

Mesazh nga Bani prej Sun 3 Oct 2010 - 6:34

ahhhhhhhhh me vjen keq une ncknck
avatar
Bani
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1294
 <b>Piket</b> Piket : 1311
Regjistruar : 23/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush do me ndihmoj per nje baner?

Mesazh nga Arla prej Tue 5 Oct 2010 - 5:07

avatar
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush do me ndihmoj per nje baner?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi