New! New! X-pIM GoLd Here!!

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

New! New! X-pIM GoLd Here!!

Mesazh nga X-pIM GoLd prej Wed 6 Oct 2010 - 9:10

First topic message reminder :

Pershendetje te gjitheve!!
U bera dhe une pjese i ketij Forumi!! Duket i lezetshem!!!
Shpresoj qe te kaloj bukur ketu me ju!!
avatar
X-pIM GoLd
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 748
 <b>Piket</b> Piket : 771
Regjistruar : 06/10/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://adf.ly/TaD8

http://adf.ly/TaKq

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Re: New! New! X-pIM GoLd Here!!

Mesazh nga ZaNa prej Mon 11 Oct 2010 - 4:05

Gz Yllo..

Edh un mir eme thon flm
Flm per kengen
avatar
ZaNa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 457
 <b>Piket</b> Piket : 460
Regjistruar : 18/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : N'Ralitet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: New! New! X-pIM GoLd Here!!

Mesazh nga Niku prej Tue 12 Oct 2010 - 4:41

mir se ke ardh X-pIM GoLd
avatar
Niku
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 945
 <b>Piket</b> Piket : 995
Regjistruar : 30/01/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirane

http://www.hapesirajone.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: New! New! X-pIM GoLd Here!!

Mesazh nga Vizitor prej Tue 12 Oct 2010 - 9:09

X-pIM GoLd shkruajti:Pershendetje te gjitheve!!
U bera dhe une pjese i ketij Forumi!! Duket i lezetshem!!!
Shpresoj qe te kaloj bukur ketu me ju!!
Mire se erdhe ne mesin tone X-pIM GoLd,argetim te kendeshem me ne Very Happy
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: New! New! X-pIM GoLd Here!!

Mesazh nga X-pIM GoLd prej Tue 12 Oct 2010 - 10:11

Niku shkruajti:mir se ke ardh X-pIM GoLd

Niku Flm shoku!! Mire se ju gjeta. Te pershendes, kalofsh sa me mire!
avatar
X-pIM GoLd
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 748
 <b>Piket</b> Piket : 771
Regjistruar : 06/10/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://adf.ly/TaD8

http://adf.ly/TaKq

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: New! New! X-pIM GoLd Here!!

Mesazh nga X-pIM GoLd prej Tue 12 Oct 2010 - 10:23

Engjellushja shkruajti:
X-pIM GoLd shkruajti:Pershendetje te gjitheve!!
U bera dhe une pjese i ketij Forumi!! Duket i lezetshem!!!
Shpresoj qe te kaloj bukur ketu me ju!!
Mire se erdhe ne mesin tone X-pIM GoLd,argetim te kendeshem me ne Very Happy

FLm shume Engjellushja. Mire se ju gjeta!
Te pershendes shume, kalofsh sa me mire!
avatar
X-pIM GoLd
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 748
 <b>Piket</b> Piket : 771
Regjistruar : 06/10/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://adf.ly/TaD8

http://adf.ly/TaKq

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: New! New! X-pIM GoLd Here!!

Mesazh nga pink_lady prej Sat 16 Oct 2010 - 19:34

pimiiiiiiiiiiiiii Si thuj ? kiss kiss kiss kiss

avatar
pink_lady
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1108
 <b>Piket</b> Piket : 1126
Regjistruar : 30/08/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : UK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: New! New! X-pIM GoLd Here!!

Mesazh nga X-pIM GoLd prej Sun 17 Oct 2010 - 5:00

angel_girl shkruajti:pimiiiiiiiiiiiiii


AnGeL si je XHAN?? FLm shume per kengen!!

avatar
X-pIM GoLd
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 748
 <b>Piket</b> Piket : 771
Regjistruar : 06/10/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://adf.ly/TaD8

http://adf.ly/TaKq

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: New! New! X-pIM GoLd Here!!

Mesazh nga pink_lady prej Thu 21 Oct 2010 - 2:31

pimi si kalon mire?
avatar
pink_lady
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1108
 <b>Piket</b> Piket : 1126
Regjistruar : 30/08/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : UK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: New! New! X-pIM GoLd Here!!

Mesazh nga X-pIM GoLd prej Thu 21 Oct 2010 - 2:32

pink_lady shkruajti:pimi si kalon mire?

Mire FLm!!

Nga ti mire gjithcka?
avatar
X-pIM GoLd
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 748
 <b>Piket</b> Piket : 771
Regjistruar : 06/10/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://adf.ly/TaD8

http://adf.ly/TaKq

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: New! New! X-pIM GoLd Here!!

Mesazh nga pink_lady prej Thu 21 Oct 2010 - 2:33

X-pIM GoLd shkruajti:
pink_lady shkruajti:pimi si kalon mire?

Mire FLm!!

Nga ti mire gjithcka?

gjithcka mire flm
avatar
pink_lady
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1108
 <b>Piket</b> Piket : 1126
Regjistruar : 30/08/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : UK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: New! New! X-pIM GoLd Here!!

Mesazh nga X-pIM GoLd prej Thu 21 Oct 2010 - 2:36

Pink te & shume shume se ika une!!!!


Kalofsh sa me mire dhe mos harro te kam shume XHAN!!!

avatar
X-pIM GoLd
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 748
 <b>Piket</b> Piket : 771
Regjistruar : 06/10/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://adf.ly/TaD8

http://adf.ly/TaKq

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: New! New! X-pIM GoLd Here!!

Mesazh nga pink_lady prej Sun 14 Nov 2010 - 23:49

pimi perqafim ngrohtesor te kam xhan.

ca ben ti mire je? te kam xhan. perqafim ngrohtesor
avatar
pink_lady
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1108
 <b>Piket</b> Piket : 1126
Regjistruar : 30/08/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : UK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: New! New! X-pIM GoLd Here!!

Mesazh nga X-pIM GoLd prej Wed 17 Nov 2010 - 0:04

pink_lady shkruajti:pimi

ca ben ti mire je?

Pink

Une shume mire flm! Ti ca bere sot? Mire kalove?
Te pershendes shume shume! Kalofsh sa me mire!
avatar
X-pIM GoLd
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 748
 <b>Piket</b> Piket : 771
Regjistruar : 06/10/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://adf.ly/TaD8

http://adf.ly/TaKq

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: New! New! X-pIM GoLd Here!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi