Tërmet i lehtë godit Kumanovën

 :: Zone e Lire :: Lajme

Shko poshtë

Tërmet i lehtë godit Kumanovën

Mesazh nga Geri prej Thu 7 Oct 2010 - 9:59Rreth orës 22:32 një tërmet është ndier në Kumanovë. Shumica e banorëve kanë dalur nga shtëpitë e tyre ndërsa nuk raportohet për dëme materiale. Akoma nuk është bërë ndonjë njoftim zyrtar nga institucionet zyrtare dhe nuk dihet intensiteti i tërmetit.

Sipa informacioneve të para, tërmeti është ndier edhe në Shkup, preshevë, Gjilan dhe Ferizaj.

Info: Albeu.com

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Zone e Lire :: Lajme

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi