Frika nga shqiptarët, “Bisha” në burgun e femrave

 :: Zone e Lire :: Lajme

Shko poshtë

Frika nga shqiptarët, “Bisha” në burgun e femrave

Mesazh nga Dewil prej Sat 16 Oct 2010 - 5:10

Ivan Bogdanov, i njohur mepseudonimin “Bisha” dhe organizatori i trazirave në stadiumin “Marasi”të Xhenovas, si dhe autori i djegies së flamurit shqiptar, izolohet nëburgun e femrave.
Sipasmediave italiane, Bogdanov u izolua në një burg femrash për shkak tëpranisë së shqiptarëve në burgjet e meshkujve, të cilët nuk do tëdëshironin në qelinë e tyre një serb, aq më tepër që u ka djegur edheflamurin.

Tashmë “Bisha” ndodhet në burgun e femrave nëPontedecimo në pritje të formalizimit të arrestit dhe ditën e sotmepritet të ketë edhe prezantimin me avokatin mbrojtës.
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Zone e Lire :: Lajme

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi