Pershendetje dhe mir se ju gjetem ,nga ne shoqeria reale e violes!

Shko poshtë

Pershendetje dhe mir se ju gjetem ,nga ne shoqeria reale e violes!

Mesazh nga Tiransja prej Tue 19 Oct 2010 - 2:14

Pershendetje te gjithve nga ne shoqeria e violes nga gjermania, mir se ju gjetem urojm e ja kalojm mire se bashku, meq u regjistrum te gjith menduam ta hapim nje tem te perbashket per prezantim.
Ju pershendet......... ibo,Denis,Zara,Engel dhe un Tiransja, he me ne fund erdhem viola te pershendes ne menyr te veqant viola te kam yll bote mi dreq ja dhe keta kalamajt i sjella hihihi, nje puthje nga ne per te gjith.
avatar
Tiransja
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 12
 <b>Piket</b> Piket : 20
Regjistruar : 19/10/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje dhe mir se ju gjetem ,nga ne shoqeria reale e violes!

Mesazh nga Gentta prej Tue 19 Oct 2010 - 2:44

mire se erdhe tiranse shpresoj tja kalosh shum mire mes nesh
avatar
Gentta
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 5553
 <b>Piket</b> Piket : 5573
Regjistruar : 11/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : se di

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje dhe mir se ju gjetem ,nga ne shoqeria reale e violes!

Mesazh nga Lavrenta prej Tue 19 Oct 2010 - 2:56

MiiR Se erdhe shpresoj qe do te kalosh mir me neve!....
avatar
Lavrenta
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 714
 <b>Piket</b> Piket : 726
Regjistruar : 13/08/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : ≈ღ≈United States!ωho thє Hєll ωants to livє Hєяє Foяєvєя!!=Iм α cгαzу вαву...Hαte IT OR LOVE IT.ღ

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje dhe mir se ju gjetem ,nga ne shoqeria reale e violes!

Mesazh nga Vizitor prej Tue 19 Oct 2010 - 3:26

Tiransja shkruajti:Pershendetje te gjithve nga ne shoqeria e violes nga gjermania, mir se ju gjetem urojm e ja kalojm mire se bashku, meq u regjistrum te gjith menduam ta hapim nje tem te perbashket per prezantim.
Ju pershendet......... ibo,Denis,Zara,Engel dhe un Tiransja, he me ne fund erdhem viola te pershendes ne menyr te veqant viola te kam yll bote mi dreq ja dhe keta kalamajt i sjella hihihi, nje puthje nga ne per te gjith.

Weeeeeeeeee kush me paska ardhur mua, mire se me erdhet kalamaja

Sinqerisht u gezova jasht mase qe tashi do jeni dhe ju shoqeria ime e realitetit ketu me mua ju uroj te kaloni ashtu siq deshironi juve dhe ju flm shume per regjistrimin me ne fund kalamaja te keqinje
Ju pershendes nga zemra ibo, Denis ,Zara,Engel dhe ti ma dreqja ime Tiransja
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje dhe mir se ju gjetem ,nga ne shoqeria reale e violes!

Mesazh nga Vizitor prej Tue 19 Oct 2010 - 3:41

Tiransja shkruajti:Pershendetje te gjithve nga ne shoqeria e violes nga gjermania, mir se ju gjetem urojm e ja kalojm mire se bashku, meq u regjistrum te gjith menduam ta hapim nje tem te perbashket per prezantim.
Ju pershendet......... ibo,Denis,Zara,Engel dhe un Tiransja, he me ne fund erdhem viola te pershendes ne menyr te veqant viola te kam yll bote mi dreq ja dhe keta kalamajt i sjella hihihi, nje puthje nga ne per te gjith.
Tiransja mire se erdhe ne mesin ton yllo..
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje dhe mir se ju gjetem ,nga ne shoqeria reale e violes!

Mesazh nga Dewil prej Tue 19 Oct 2010 - 3:54

Tiransja shpreso te kalosh mir mes nesh
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje dhe mir se ju gjetem ,nga ne shoqeria reale e violes!

Mesazh nga pink_lady prej Tue 19 Oct 2010 - 3:56

tiranse mire se erdhe puthje
avatar
pink_lady
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1108
 <b>Piket</b> Piket : 1126
Regjistruar : 30/08/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : UK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje dhe mir se ju gjetem ,nga ne shoqeria reale e violes!

Mesazh nga ZaNa prej Tue 19 Oct 2010 - 4:32

Pershendetje Mire Se Kerdhe Tirnsaj Kalofsh Bukur ktu...
avatar
ZaNa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 457
 <b>Piket</b> Piket : 460
Regjistruar : 18/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : N'Ralitet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje dhe mir se ju gjetem ,nga ne shoqeria reale e violes!

Mesazh nga Geri prej Tue 19 Oct 2010 - 5:13

Tiransja shkruajti:Pershendetje te gjithve nga ne shoqeria e violes nga gjermania, mir se ju gjetem urojm e ja kalojm mire se bashku, meq u regjistrum te gjith menduam ta hapim nje tem te perbashket per prezantim.
Ju pershendet......... ibo,Denis,Zara,Engel dhe un Tiransja, he me ne fund erdhem viola te pershendes ne menyr te veqant viola te kam yll bote mi dreq ja dhe keta kalamajt i sjella hihihi, nje puthje nga ne per te gjith.
Sa mir keta me nje tem kan ber 5 prezantim pershendetje , mir se erdhet te ter... Ibo , Denis , Zara , Engel , dhe Tiransja Razz ju uroj t'kaloni sa me bukur mes nesh Very Happy Very Happy Very Happy

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje dhe mir se ju gjetem ,nga ne shoqeria reale e violes!

Mesazh nga engjell a djall prej Wed 20 Oct 2010 - 0:10

Mir se erdhet!
avatar
engjell a djall
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 7372
 <b>Piket</b> Piket : 8226
Regjistruar : 25/04/2009

http://hapesira.forumotions.net/shkrimtare-shqiptare-f48/poezi-n

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje dhe mir se ju gjetem ,nga ne shoqeria reale e violes!

Mesazh nga Denis prej Fri 22 Oct 2010 - 0:04

Viola shkruajti:
Tiransja shkruajti:Pershendetje te gjithve nga ne shoqeria e violes nga gjermania, mir se ju gjetem urojm e ja kalojm mire se bashku, meq u regjistrum te gjith menduam ta hapim nje tem te perbashket per prezantim.
Ju pershendet......... ibo,Denis,Zara,Engel dhe un Tiransja, he me ne fund erdhem viola te pershendes ne menyr te veqant viola te kam yll bote mi dreq ja dhe keta kalamajt i sjella hihihi, nje puthje nga ne per te gjith.

Weeeeeeeeee kush me paska ardhur mua, mire se me erdhet kalamaja

Sinqerisht u gezova jasht mase qe tashi do jeni dhe ju shoqeria ime e realitetit ketu me mua ju uroj te kaloni ashtu siq deshironi juve dhe ju flm shume per regjistrimin me ne fund kalamaja te keqinje
Ju pershendes nga zemra ibo, Denis ,Zara,Engel dhe ti ma dreqja ime Tiransja
Pershendetje yll mire se te gjetem

Pershendetje te gjithve tjerve un jam Denisi shoku apo miku i violes ketu ne gjermani
avatar
Denis
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 23
 <b>Piket</b> Piket : 25
Regjistruar : 19/10/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje dhe mir se ju gjetem ,nga ne shoqeria reale e violes!

Mesazh nga Shpejtimi prej Fri 12 Nov 2010 - 2:31

pershendetje.....
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje dhe mir se ju gjetem ,nga ne shoqeria reale e violes!

Mesazh nga Karamelica prej Fri 12 Nov 2010 - 4:42

Tiransja apo tironcja!!!???

Gjithsesi mire se te gjeta se paske qene me e shkathet se une,je regjistruar me pare...
avatar
Karamelica
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 79
 <b>Piket</b> Piket : 89
Regjistruar : 11/11/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje dhe mir se ju gjetem ,nga ne shoqeria reale e violes!

Mesazh nga Shpejtimi prej Mon 15 Nov 2010 - 20:51

viola ka shoqeri te gjere pershendetje VIOLA....
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje dhe mir se ju gjetem ,nga ne shoqeria reale e violes!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi