Në këtë kohë kur bisedojmë...

Shko poshtë

Në këtë kohë kur bisedojmë...

Mesazh nga KLEA LOVE prej Tue 5 May 2009 - 4:46

Po eci ngarkuar me vetminë serish
Një udhe të re e të panjohur…
Nuk dij se ku do ndal, sonte ku do flej ?
Fundi është i larget, i pa sosur…!
avatar
KLEA LOVE
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 861
 <b>Piket</b> Piket : 993
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : MILANO

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Në këtë kohë kur bisedojmë...

Mesazh nga KLEA LOVE prej Tue 5 May 2009 - 4:46

Do hedh veshtrimin jashte dritares;
s'do jesh askund,s'do shoh askend;
ti harron cdo te thote zemra e mitares
teksa une puth vegimin tend.
avatar
KLEA LOVE
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 861
 <b>Piket</b> Piket : 993
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : MILANO

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Në këtë kohë kur bisedojmë...

Mesazh nga KLEA LOVE prej Tue 5 May 2009 - 4:46

Dhe do mendoji valle,pse valle;
kaq shpejt mbaroi dashuria..??
Dhe do mendojse valle,si valle;
mi le pa krahe endrat e mia.
avatar
KLEA LOVE
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 861
 <b>Piket</b> Piket : 993
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : MILANO

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Në këtë kohë kur bisedojmë...

Mesazh nga KLEA LOVE prej Tue 5 May 2009 - 4:47

Ndaj lamtumire smund te them?
do me mungosh,shum mire e di;
sa here veshtrimin jashte ta hedhsh;
kur te fryje ere,debore a shi..
avatar
KLEA LOVE
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 861
 <b>Piket</b> Piket : 993
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : MILANO

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Në këtë kohë kur bisedojmë...

Mesazh nga Niku prej Wed 3 Mar 2010 - 6:38

Po shof filmin me te fundit te kinemase
avatar
Niku
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 945
 <b>Piket</b> Piket : 995
Regjistruar : 30/01/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirane

http://www.hapesirajone.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Në këtë kohë kur bisedojmë...

Mesazh nga BeLti prej Wed 3 Mar 2010 - 6:46

Ne kete kohet kur bisedojme hap edhe ca tema!
avatar
BeLti
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1363
 <b>Piket</b> Piket : 2345
Regjistruar : 23/12/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Mitrowice

http://ardmeria-juaj.forumotions.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Në këtë kohë kur bisedojmë...

Mesazh nga Burrelsja prej Sun 16 Jun 2013 - 18:34

rri kot tu hap syttt
avatar
Burrelsja
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 494
 <b>Piket</b> Piket : 496
Regjistruar : 26/03/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 23
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Në këtë kohë kur bisedojmë...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi