Ekziston ndonje njeri ne mendjen tuaj?

Shko poshtë

Ekziston ndonje njeri ne mendjen tuaj?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 29 Oct 2010 - 2:11

Qdo njeri mendon nje person, qoft nese e ka afer apo dhe e enderron ta kete,ose qe e ka pasur dhe s eka me por prap se prape mendon ate!

Dhe qfar eshte ai/ajo per ju qfar ju shtyn te mendoni?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ekziston ndonje njeri ne mendjen tuaj?

Mesazh nga Geri prej Wed 3 Nov 2010 - 6:54

Them se po , ka Egzistuar dhe Egziston

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ekziston ndonje njeri ne mendjen tuaj?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 28 Dec 2010 - 9:05

Gjithmon ekziston dikush ne mendjen tone,ndonjeher eshte vetem ne enderr dhe ndonjher dhe realizohet.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ekziston ndonje njeri ne mendjen tuaj?

Mesazh nga Arla prej Tue 28 Dec 2010 - 9:53

Egziston po aq sa te neutralizoj neuronet e mia jo.Mendja ime eshte e zoteruar nga e paimagjinueshmja, ndaj i kam te drejten zemres.
avatar
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ekziston ndonje njeri ne mendjen tuaj?

Mesazh nga Dardania1 prej Tue 28 Dec 2010 - 13:22

po ekziston ne mendjen dhe thellesin e Zemres
avatar
Dardania1
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 5
 <b>Piket</b> Piket : 5
Regjistruar : 14/12/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Berlin

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ekziston ndonje njeri ne mendjen tuaj?

Mesazh nga gocaa prej Wed 29 Dec 2010 - 11:10

po
avatar
gocaa
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 70
 <b>Piket</b> Piket : 72
Regjistruar : 24/12/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ekziston ndonje njeri ne mendjen tuaj?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 29 Dec 2010 - 22:34

Po egziston Very Happy
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ekziston ndonje njeri ne mendjen tuaj?

Mesazh nga Niku prej Thu 30 Dec 2010 - 4:54

mese normale qe po
avatar
Niku
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 945
 <b>Piket</b> Piket : 995
Regjistruar : 30/01/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirane

http://www.hapesirajone.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ekziston ndonje njeri ne mendjen tuaj?

Mesazh nga Dewil prej Thu 30 Dec 2010 - 4:56

po egziston
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ekziston ndonje njeri ne mendjen tuaj?

Mesazh nga Lali prej Mon 24 Jan 2011 - 9:26

po
avatar
Lali
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 259
 <b>Piket</b> Piket : 266
Regjistruar : 23/01/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ekziston ndonje njeri ne mendjen tuaj?

Mesazh nga Geri prej Mon 24 Jan 2011 - 9:28

Ja ashtu me duket , na u moren mendt fare

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ekziston ndonje njeri ne mendjen tuaj?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 24 Jan 2011 - 9:47

Besoj qe po Razz
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ekziston ndonje njeri ne mendjen tuaj?

Mesazh nga Burrelsja prej Sun 16 Jun 2013 - 17:47

jooooo
avatar
Burrelsja
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 494
 <b>Piket</b> Piket : 496
Regjistruar : 26/03/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 22
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ekziston ndonje njeri ne mendjen tuaj?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi