Rregullorja e Forumit Hapesira Jone

Shko poshtë

Rregullorja e Forumit Hapesira Jone

Mesazh nga Geri prej Wed 3 Nov 2010 - 6:45

Rregullat e Forumit.
Ju lutem shume te rrespektoni rregullat e forumit...

1 ) => Rrespekt per njeri - tjetrin.

2 ) => Mos shkelni privatesin e te tjereve.

3 ) => Mos nenvleresoni asnje antare, postim dhe teme.

4 ) => Cdo postim duhet te jete ne teme perkatese. ndryshe postimi do levizet/ose do te fshihet.

5 ) => Mos kopjoni nga forume te tjera tema/ose postime qe nuk ju perkasin juve, lejohen te gjithe temat/ ose
postimet qe keni hapur/ose postuar ju neper forume te tjera.
Ne qofte se ata nuk jane te juaja do te fshihen pa asnje lajmerim.
Sepse ne nuk kopjojme... Ne krijojme!!!

6 ) => Nuk lejohet asnje lloj matriali pornografik.

7 ) => Nese ju per arsye personale apo per arsye te ndryshme, mund te kerkoni fshirjen e postimeve ne forum,
Fshirjen e Profilit tuaj.
Kjo mundesi nuk eshte e emundur!
Stafi Hapesira jone rezervon te gjitha te drejtat per modifikim apo fshirje te postimeve nqs eshte e nevojshme.
Nuk eshte e mundur te fshihen postimet dhe profili juaj, sepse pas fshirjes se postimeve do ngelen shume tema, postime,
pytje apo pergjigje nga antaret e tjere
do ngelen pa kuptim!!!

8 ) => Keqpedorimi i mesazheve private!!! Mesazhet private jane 100% private
Kujdes, nuk lejohet te ofendoni ose te keqperdorni mesazheve private duke besdis antaret e tjere.
Nese ju ofendojne me mesazhe private ju mundeni te perdorni (Kontako dhe meret stafi me ju)
duke perdor kete buton mesazhi privat do dergohen ne staf.
Dhe ai antare qe do ofendoj ose do keqperdore mesazhet private duke besdis antaret e tjere
pasi antari qe eshte ofenduar nga mesazhe private te perdor butoni (Kontakto)
ati antari qe ka keqperdor mesazhe private, do i hiqet e drejta te dergoje mesashe private!!!


9 ) => Per cdo gje qe nuk ju pelqen/apo ankese ju lutem kontaktoni me Administratoret ose Moderatoret e forumit.


10 )=> Gjuha e folur ne forum preferohet ajo Shqip dhe ne gjuhe letrare.
Ne kete menyre te gjithe antaret do te kene mundesine e kuptimit sa me te mire te saje.
Nuk lejohet te perdorni (batuta, apo shprehje) qe i perdorni gjate dites me shoqerine!
Duhet te perdoret nje gjuhe e perbashket, dhe jo ajo qe flasim gjate dites duke bere shaka me shoqerine!
Batutat apo shprehjet qe perdoren ne forum dhe nuk shoqerohen me shpjegim do fshihen
Dhe autori do marre verejtje!

11 )=> ç'do postim qe permban nje materjal te publikuar diku eshte mire te shoqerohet
me nje shemim ku tregon vendin se nga eshte marre
per te ruajtur te drejtat e autorit.

Shenim: Rregullat e forumit mund te ndryshohen shume here, Ju lutem rishikoni dhe rrespektoni rregullat e forumit.

Ju faleminderit shume per kohen qe kaloni ne forumin tone.
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi